kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Czy dostanę kredyt? « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Czy dostanę kredyt?  (Przeczytany 12049 razy)
puchacz89
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil Email
« : Maja 18-05-2010, 09:53:23 »

Witam, w lipcu skończę 21 lat, pracowac zacząłem w czerwcu 2009 do grudnia 2009, i teraz pracuję od 1 marca mam umowę o pracę na okres próbny, a 1 czerwca zostanie ona przedluzona i bede mial umowę o pracę na czas nieokreślony. moje dochody 1350zł netto. Nie posiadam zadnych zobowiązań. nigdy nie brałem nigdzie kredytu, ani nawet rat.Chciałbym się dowiedziec czy na początku czerwca po przepracowaniu trzech miesięcy otrzymam kredyt , interesuje mnie kwota 5-7tys. na okres dwa lata. Wiem że kumpel dostał kredyt w eurobanku na 10tys. zł . Dzięki z góry za odpowiedź Pozdrawiam
Zapisane
puchacz89
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Maja 19-05-2010, 03:41:21 »

Nikt nic nie wie? nikt nie pomoże?? nie odpowie na moje pytanie?
Zapisane
puchacz89
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Maja 20-05-2010, 01:28:34 »

napisalem do Ciebie maila. z góry dzieki za odpowiedz
Zapisane
szagi
Newbie
*
Wiadomości: 6


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #3 : Października 21-10-2013, 08:28:45 »

A to nie lepiej zgłosić się bezpośrednio do banku i niech to on zdecyduje czy Wasza zdolność kredytowa jest dobra że należy się Wam kredyt? Bo teraz to tutaj takie gdybanie jedynie...
Zapisane
grander
Newbie
*
Wiadomości: 28


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : Czerwca 19-06-2017, 11:19:34 »

A nie lepiej udać się do banku i poprosić o wyliczenie.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Czy dostanę kredyt? « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines