kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Czy ktoś moze mi pomóc? « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Czy ktoś moze mi pomóc?  (Przeczytany 12464 razy)
kokilka
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Maja 19-05-2009, 10:03:06 »

Witam. Mam ogromny problem.Pilnie potrzebuję kwotę 1500 zł na krótki okres (1 m-c) Banki odpadają,gdyż nie mam zatrudnienia.Od 2 lat wyjezdżam do Niemiec,jednak ostatnio z powodu sprawy rozwodowej musiałam zostać w kraju. Wogóle chcę już skończyć z ta tułaczką i załatwiam prace tutaj.Mogę zapewnić poreczenie osoby pracującej i nie zadłużonej w bankach,ale to jedyne zabezpieczenie,ktore w obecnej chwili mogę zaproponować.
Zapisane
www.exclusive-finance.com
Newbie
*
Wiadomości: 12


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Czerwca 06-06-2009, 09:53:37 »

portal kokosy.pl

www.exclusive-finance.com.pl
Zapisane
jwona64
Newbie
*
Wiadomości: 32


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Grudnia 21-12-2010, 11:04:03 »

posluchaj zadzwon do mnie potrzebuje poreczenia do kredytu moj nr 692935713 pilnie zazdwon
Zapisane
tform
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #3 : Grudnia 15-12-2013, 10:26:08 »

Nie, byłes głupi biorąc tyle kredytów to teraz je spłacaj!
Zapisane

dron
Newbie
*
Wiadomości: 17


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : Kwietnia 14-04-2017, 10:33:49 »

CHwilówki online mogą pomóc ale trzeba mieć czysty BIG.
Zapisane
Snopek
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Maja 03-05-2018, 03:35:16 »

Wiadomo jak to jest z tymi chwilówkami. Człowiek będzie zadowolony, że w łatwy i szybki sposób może taką dodatkową gotówkę zdobyć, no ale jednak potem może pojawić się problem ze spłatą. Nie raz jak tak czytam, że niektóre osoby mają po kilka chwilówek, a do tego jeszcze kredyty, no to naprawdę niezła pętla zadłużeniowa. Co w ogóle myślicie o konsolidacji chwilówek? Spotkałam się z wieloma pozytywnymi opiniami na ten temat. Szczególnie chwalone jest firma Habza Finanse https://www.habza.com.pl/. Są to profesjonalni pośrednicy kredytowi, którzy już wielu osobom pomogli wyplątać się z takiego błędnego koła.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Czy ktoś moze mi pomóc? « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines