kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: kredyt na remont « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: kredyt na remont  (Przeczytany 17816 razy)
AGA
Newbie
*
Wiadomości: 25



Zobacz profil WWW Email
« : Marca 29-03-2006, 12:25:59 »

Wynajmuje mieszkanie chcialabym je wyremontowac bo wlasciciel zbytnio o nie nie dbal czy moge wziac kredyt na remont mieszkania jesli tylko je wynajmuje ?
« Ostatnia zmiana: Marca 29-03-2006, 12:30:53 wysłane przez AGA » Zapisane

http://linecard.pl -> Drukarnia przez internet
chuck_norris
Newbie
*
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Marca 29-03-2006, 12:29:53 »

Wlasnie czytalem FAQ'a BPH i tam pisza ze mozna wziac kredyt w takim przypadku.

Czy posiadając mieszkanie lokatorskie mogę ubiegać się o kredyt na remont?

Oferta Banku przewiduje również możliwość zaciągnięcia kredytu przez osoby, które nie dysponują prawem do lokalu mieszkalnego umożliwiającym ustanowienie hipoteki. W takim przypadku, kiedy celem jest remont mieszkania - nie wymagający pozwolenia na budowę, proponujemy kredyt lokatorski. Maksymalna kwota kredytu lokatorskiego nie może przekroczyć 100 000 PLN lub równowartość tej kwoty w walucie.
 
Zapisane

www.hil.pl - chemia i kosmetyki dla samochod?w oraz motocykli
anggosia
Newbie
*
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Marca 29-03-2006, 08:08:23 »

Wiatm,

Jeśli wynajmujesz mieszkanie i chcesz je remontowac na swoj koszta warto zamieścić w umowie zastrzeżenie, że w przypadku wcześniejszego rozwiązania umowy najmu wynajmujący zwrócic ci koszty remontu!!
Zapisane
paniola
Newbie
*
Wiadomości: 11


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Stycznia 31-01-2019, 12:44:45 »

Szczerze mówiac to nie jestem zwolenniczką tego, aby brac kredyt na remont. Lepiej sobie zaoszczędzić i zrobi remont na spokojnie. Zreszta remonty raczej planuje sie z wyprzedzeniem, takze mozna sobie przez ten zaoszczedzic troche gotówki. My nie tak dawno malowalismy nasze mieszkanie, a wszystkie potrzebne farny zakupiłam na https://kosbud.com.pl/ W tym roku chciałabym wymienic meble w salonie, ale wszystko jak zawsze zalezy od finansów.
Zapisane
Juthamas
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #4 : Czerwca 25-06-2019, 05:04:26 »

It's the information I'm looking for as well.
Zapisane
ragi27
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Sierpnia 16-08-2019, 07:05:53 »

mi ostatnio bardzo podobają się nowoczesne rozwiązania od https://uwalls.pl/tapety-do-salonu/ . Dobrze dobrana tapeta może wyglądać cudownie w pokoju. Z tej strony zamawiałam do sypialni  do tej pory jestem z niej bardzo zadowolona. Przesyłka bardzo szybka, tapeta dobze się trzyma, nie przedziera.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: kredyt na remont « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines