kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty dla firm  |  Wątek: Kredyt na finansowanie firm « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Kredyt na finansowanie firm  (Przeczytany 11675 razy)
pawel19881
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« : Grudnia 31-12-2006, 04:20:10 »

Mam wielki problem z kredytem. prowadzę działalnośc gosp od 4 miesięcy, moje przychody miesięczne wynosza okolo 2200 zł netto. mam zamiar zakupic maszyny do produkcji za kwotę okolo 30 tys.
Nigdzie nie mogę dostac takiego wysokiego kredytu. W pko proponowali mi dopiero za pol roku 5 tys zł. Skandal!! W BPH chciałem wziąć kredyt hipoteczny na 8 lat. Niestety nie mogę. Działalnosc gosp musi byc prowadzona min. od roku. Chcialem u nic (BPH) kredyt konsumpcyjny. Nie dostalem- muszę prowadzic dzialanosc min. pol roku i mieci u nich konto. Nie wiem do kogo mam sie zwrocic.

Jestem zbulwersowany i zirytowany tym ze czlowiek chce wziąć sie uczciwie do pracy na własną rękę i nie moze "ruszyc" z miejsca ze wzgledu na brak funduszy.!!!!
Jak małe firmy mają dzialac skoro nie mają pieniędzy na ich finansowanie.Co? jakos chyba musza ruszyc?? A banki nie chca dac kredytu . Sad
I dlatego zwracam sie do Was drodzy forumowicze z pytaniem: gdzie mogę dostać kredyt za który bee mógł kupic maszyny?? Na warunkach o których pisałem wyzej.
PROSZę WAS O POMOC!!!
Zapisane
Bankier Amator
Jr. Member
**
Wiadomości: 51


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Grudnia 31-12-2006, 09:17:51 »

Tak niestety wspiera się w naszym kraju osoby rozpoczynające działalność.... mam tu na myśli banki... one kochają pobierac prowizje ale żeby pożyczyc kase no wej firmie.... zapomnij...

NA szczęście są pewne wyjątki. Utworzono kilka instytucji, które pomagają początkującym firmą.
Jest fundusz mikro pożyczek dla nowo powstałych firm (nie wiem dokładnie czy sie tak nazywa ale cos w tym stylu) oraz instytucja która udziela gwarancji/poręczeń dla banku. Z takim papierem każdy bank da Ci kredyt.

Niestety nazw dokładnie nie pamietam wiec, żeby dowiedzieć sie coś więcej udaj sie do np Regionalnej Agencji Rozwoju Regionalnego w twoim mieście lub w mieście wojewódzkim. Jeżeli nie uda Ci się znaleźć tam informacji warto zapytać w Rejonowym Urzędzie Pracy w dziale Aktywizacji Bezrobocia.
Koniec języka za przewodnika.

Jak już się dowiesz co i jak to napisz na forum. Na pewno sporo osób skorzysta z tych informacji.
Zapisane
pawel19881
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Grudnia 31-12-2006, 11:58:17 »

Dzieki za informacje. Na pewno skorzystam. MOze w koncu uda mi sie ruszyc z firmą.
Pozdrawiam
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty dla firm  |  Wątek: Kredyt na finansowanie firm « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines