kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: WNIOSEK KREDYTOWY « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Ankieta
Pytanie: JAK D?UGO MULTIBANK ROZPATRUJE WNIOSEK KREDYTOWY?
2 TYGODNIE   -1 (20%)
MIESIAC   -3 (60%)
MOZNA SZYBCIEJ   -1 (20%)
Głosów w sumie: 5

Autor Wątek: WNIOSEK KREDYTOWY  (Przeczytany 7869 razy)
Asiek
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« : Stycznia 05-01-2007, 08:42:14 »

12 GRUDNIA ZŁOZYŁAM WNIOSEK KREDYTOWY DO MULTIBANKU GDZIE OBIECALI MI GO SZYBKO ROZPATRZYC MINEŁO  2 TYGODNIE . MIAŁAM OBIECANE ZE ZARAZ NA POCZTKU STYCZNIA BEDZIE WIADOMO CO I JAK . CO MAM ZROBIĆ? TYM BARDZIEJ JKA PODPISAŁAM UMOE Z BIUREM NIERUCHOMOŚCI ZAWARTE TAM ZOSTAŁO ZE AKT NOTARIALNY PODPISSZE 10 STYCZNIA!!!! POMOCY NIE WIEM CO ROBIĆ:( Płacz
Zapisane
Justyna
Newbie
*
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Stycznia 09-01-2007, 03:22:49 »

idz do banku i stoj nad nimi, najlepiej od razu do dyrektora
Zapisane
Bankier Amator
Jr. Member
**
Wiadomości: 51


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Stycznia 09-01-2007, 07:26:50 »

Banki pod koniec roku zostały zasypane wnioskami. Ludzie chcieli "załapać" sie na ulgę w podatkach.
Warto zapytać w banku na jakim etapie jest Twój wniosek.
Jeżeli bank nie postawi do twojej dyspozycji kredyty hipotecznego w terminie jaki został zawarty w umowie z biurem nieruchomości, proponuje podpisanie aneksu do umowy i w zakresie ustalenia nowego terminu.
Zapisane
grupa_konkret
Jr. Member
**
Wiadomości: 97


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Stycznia 10-01-2007, 06:32:26 »

Witam, z postu wynika, że środki na pewno nie znajdą sie w Pani zasięgu przed końcem terminu zawartym w akcie notarialnym polecam zatem sporządzić aneks w formie aktu notarialnego i przesunąć termin o około 1 miesiąc - to jest termin, w którym może realnie Pani uzyskać kredyt. Natomiast jeśli chodzi o Multi Bank to trzeba do nich dzwonić i się dopytywać i ... cierpliwie czekać, choć nie oznacza to, ze nie moze Pani złożyć wniosku gdzie indziej (w millennium lub np. w PKO bp - tam wnioski rozpatrywane są szybciej). Jesli potzrzebuje Pani bardziej szczegółowych informacji nt terminów oczekiwania na decyzję w bankach to proszę pisać na gg  2861268
pozdrawiam
Zapisane

monika - doradca finansowy

tel 502-989-706
hello111
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Lipca 21-07-2007, 04:48:38 »

Coś się chyba z tym Muliti dzeje co....
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: WNIOSEK KREDYTOWY « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines