kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: Preferencyjne kredyty dla grup zawodowych? « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Preferencyjne kredyty dla grup zawodowych?  (Przeczytany 21270 razy)
michal06
Newbie
*
Wiadomości: 10


Zobacz profil
« : Marca 29-03-2006, 08:10:46 »

Witam,

Czy to prawda, że banki udzielają preferencyjnych kredytów dla grup zawodowych - lekarzy, prawnikó itd.?
Zapisane
gvc
Newbie
*
Wiadomości: 30


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : Marca 31-03-2006, 11:44:00 »

Podobno tak ja z tego co pamietam to ze w BOŚ Bank są kredyty dla różnego typu inwestycji i rolników i roznych przedsięwzięc zwiazanych z rolnictwem nie spotkalem sie z kredytem dla prawnika czy tez lekarza.

No bo w sumie w co prawnik ma inwestowac co jest zwiazane z jego zawodem.

Jesli np. w otworzenie kanceralii to poprostu kredyt dla firmy.

Moze sie myle.
Zapisane

Astor
Newbie
*
Wiadomości: 17


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Kwietnia 01-04-2006, 10:59:06 »


Czy to prawda, że banki udzielają preferencyjnych kredytów dla grup zawodowych - lekarzy, prawnikó itd.?

Tak, są uprzywilejowane grupy zawodowe. Najczęściej są to:
- lekarze
- prawnicy
- nauczyciele ( taką grupe znalazłem w tabeli opłat Multibanku)

Takie informacje można znaleść w tabelach opłat i prowizji lub na stronach www w działach promocje.

Pamietam, że kiedyś w salonach Opla były promocje dla weterynarzy - chyba najwieksze upusty jakie widziałem na kredyty samochodowe.

Więc jak interesuje Cię jakaś konkretna grupa zawodowa to napisz, może ktoś coś będzie wiedział.

Pozdrawiam

A.
Zapisane
bit
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Kwietnia 02-04-2006, 09:47:17 »


Czy to prawda, że banki udzielają preferencyjnych kredytów dla grup zawodowych - lekarzy, prawnikó itd.?

Tak, są uprzywilejowane grupy zawodowe. Najczęściej są to:
- lekarze
- prawnicy
- nauczyciele ( taką grupe znalazłem w tabeli opłat Multibanku)

Takie informacje można znaleść w tabelach opłat i prowizji lub na stronach www w działach promocje.

Pamietam, że kiedyś w salonach Opla były promocje dla weterynarzy - chyba najwieksze upusty jakie widziałem na kredyty samochodowe.

Więc jak interesuje Cię jakaś konkretna grupa zawodowa to napisz, może ktoś coś będzie wiedział.

Pozdrawiam

A.


Mnie interesuje jedna z grup która została wymieniona czyli nauczyciele! Czy mogła bym więcej uzyskać na ten temat informacji bo przyznam że pierwszy raz się spotkałam z tą informacją która tu została podana
Zapisane
gvc
Newbie
*
Wiadomości: 30


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : Kwietnia 02-04-2006, 11:25:57 »

znalalem na internecie kredyt dla nauczycieli ale dosyc malo popularnym banku -  Mazowiecki Bank Regionalny S.A

A konkretnie to tutaj
http://www.mrbank.com.pl/view.php?_pageid=286&_langid=pl
Zapisane

anggosia
Newbie
*
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Maja 12-05-2006, 01:23:22 »

Ostatnio czytałam, ze preferencje polegaja m.in. na mniejszej ilosci zaświadczen wymaganych przez bank. Np. wobec osób wykonujacych zawody zaufania publicznego - notariusz, adwokat itd. banki wymagaja tylko oswidczenia o wysokosci zarobków i deklaracji, ze są w stanie spłacic kredyt.
Zapisane
pieknyolek
Newbie
*
Wiadomości: 10


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Lipca 24-07-2019, 09:42:34 »

Serdecznie zapraszam na stronę http://grozdanovic.pl/kontakt-2/
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: Preferencyjne kredyty dla grup zawodowych? « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines