kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: Banki które nie prześwietlają... « poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: Banki które nie prześwietlają...  (Przeczytany 73842 razy)
S-LAWIK
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« : Stycznia 08-01-2007, 10:08:44 »

 PROSZĘ O RADĘ: W KTÓRYM BANKU NIE SPRAWDZAJĄ DOKUMENTÓW Z ZUS I SKARBOWEGO (ZATRUDNIENIE NA CZAS NIEOREŚLONY W FIRMIE PRYWATNEJ)
Zapisane
artd72
Newbie
*
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Stycznia 09-01-2007, 02:54:36 »

te które nie prześwietają - mają zdecydowanie lepsze warunki  Co?
Zapisane
macp101
Newbie
*
Wiadomości: 10


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Stycznia 10-01-2007, 01:31:59 »

jeśli chodzi o bik - to nie sprawdzają lukas bank, skok, pko sa, (pko bp raczej też, ale jeśli ma się tam już kredyt i to ten bank podał klienta do biku, to ostatecznie przy dobrych warukach kredytowych można tam dostać kredyt).
jeśli chodzi o zus i urząd skarbowy, to jest to sprawdzane tylko jeśli ma pan działalność gospodarczą, a z pana postu wynika, że jest to umowa na czas nieokreślony ( a są i banki które sprawdzają składki zus i us, a nie wymagają dochodów i dają kredyt - oferta dla firm) pozdrawiam

___________________________________________________
macp101@poczta.fm
Zapisane
SeeT
Newbie
*
Wiadomości: 20


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Stycznia 29-01-2007, 11:51:20 »

Co za bzdura!!! Owszem Lukas czy Pko S.A. nie wysyłają info do bik przy kredytach gotówkowych czy w przypadku Lukasa ratalnych , ale ZAWSZE zrobią zapytanie do bik o klienta który stara sie o kredyt hipoteczny . pozdr
Zapisane
doradca-finansowy
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Stycznia 31-01-2007, 01:33:09 »

Kredytobiorcy zatrudnionego na etat banki w ZUSie u USie nie prześwietlają. Nie wiem kto i gdzie takich bajek naopowiadał, ale przychodzą do mnie klienci którzy w swoich dokumentach do kredytu oprócz zaswiadczenia od pracodawcy o dochodach przynoszą mi papiery z ZUSu i USu o niezaleganiu! W którym banku takich dokumentów wymagają przy zatrudnieniu na etacie?
Potrzebne są i owszem - ale przy działalnosci gopodarczej.
Zapisane
SeeT
Newbie
*
Wiadomości: 20


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Lutego 01-02-2007, 08:45:24 »

.... i czasem są potrzebne z ZUS w sytuacji kiedy człowiek zatrudniony na etat nie jest wynagradzany w formie przelewu na konto osobiste . Jeżeli bank chce się pozbyć ryzyka zafałszowania rzeczywistości na zaświadczeniu ( czytaj naciagniete zarobki ) poprosi o zaswiadczenie z zus o podstawie naliczania składek zdrowotnych
pozdr
Zapisane
hipoteczni
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Lutego 05-02-2007, 03:27:10 »

PROSZĘ O RADĘ: W KTÓRYM BANKU NIE SPRAWDZAJĄ DOKUMENTÓW Z ZUS I SKARBOWEGO (ZATRUDNIENIE NA CZAS NIEOREŚLONY W FIRMIE PRYWATNEJ)


Standardowo żaden bank tego nie robi, chyba że analityk ma wątpliwości co do dochodów (zdarzyło mi się w Millennium).

A na marginesie, to znam bank, który nawet w przypadku działalności nie wymaga zaśw o niezaleganiu. Wymaga tylko wkładu własnego - 30%.

hipoteczni@o2.pl
Zapisane

masz pytania - pisz na hipoteczni@o2.pl
m?oda
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Grudnia 12-12-2007, 06:12:19 »


witam,

mam takie pytanie.

mam 20 lat i chcialabym wziac 200 000tys kredytu (wartosc nieruchomosci 315 tys, 115 tys wklad wlasny).
mam umowe o prace od 1 miesieca, ale ksiegowa moglaby mi wypisc ,ze mam od 3 miesiecy na czas nieokreslony.
Czy bank sprawdzi mi zus czy tylko zadzwonia do kadr? przy skladaniu dokumentow nie prosili o dodatkowe dokumenty tlko o zaswiadczenie o dochodach.
porecza mnie mama, ktora poreczyla kiedys swojego brata, ale on niestety nie splacal systematycznie kredytu i przez to trafiła do biku.

pozdarwiam
Zapisane
Aska
Full Member
***
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Grudnia 13-12-2007, 10:24:53 »

Jeśli na dzień dobry chcesz zacząc od przekłamania wdokumentach to Szcześć Boze. Zapoznaj sie dokładnie z postami o weryfikacji dokumentów. Moze i sprawdzic ZUS i wyciagi z konta i zadzwonic do kadr /choć to najmniej prawdopodobne/.
Osoba tak młoda i zatrudniona pierwszy raz /tak myslę/ z tak krótkim okresem zatrudnienia jest mało wiarygodna dla banku.
Moze uczciwie poczekaj do okresu kiedy upłynie wymagane min. zatrudnienia, aby starać sie o kredyt, zamiast narazac ksiegowa i siebie za podawanie informacji niezgonych z prawdą
Zapisane

Doradca Finansowo-Kredytowy
Informator Kredytowy
Jr. Member
**
Wiadomości: 50


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : Grudnia 15-12-2007, 04:13:34 »

PROSZĘ O RADĘ: W KTÓRYM BANKU NIE SPRAWDZAJĄ DOKUMENTÓW Z ZUS I SKARBOWEGO (ZATRUDNIENIE NA CZAS NIEOREŚLONY W FIRMIE PRYWATNEJ)


Standardowo żaden bank tego nie robi, chyba że analityk ma wątpliwości co do dochodów (zdarzyło mi się w Millennium).

A na marginesie, to znam bank, który nawet w przypadku działalności nie wymaga zaśw o niezaleganiu. Wymaga tylko wkładu własnego - 30%.

hipoteczni@o2.pl

Masz na myśli SCB?
Zapisane

www.InformatorKredytowy.pl

Porownanie aktualnych ofert bankowych kredytow hipotecznych. Kliknij i Sprawdz
specjalista
Newbie
*
Wiadomości: 18

pracownik bankowy


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : Stycznia 13-01-2011, 11:08:08 »

Dzisiaj chyba wszystkie banki przeswietlaja BIK.
Jednak w wiekszosci bankow opoznienia do 30 dni sa tolerowane
Zapisane

banki opinie forum
arkadiusz.mozdzen
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Września 01-09-2012, 01:20:52 »

Dzień dobry.

Reprezentuję firmę OREO Hybrid Solutions kancelarię doradztwa finansowego. Jestem do Państwa dyspozycji.

Pozdrawiam,

Arkadiusz Możdżeń
Specjalista ds. produktów bankowych
tel: 514-96-41-96
e-mail: arkadiusz.mozdzen@oreohs.pl
OREO Hybrid Solutions
ul.Rakowicka 10b/5
31-511 Kraków
Zapisane
CamKrist
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Kwietnia 23-04-2013, 03:33:34 »

Similar matter has already been discussed at yahoo answers. I can post the link if needed
Zapisane

janifar47
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #13 : Czerwca 09-06-2016, 10:16:04 »

Need proper layout and structured thesis  our service.
_____________________________________________________________________
Dissertation Writing Service 
Zapisane
janifar48
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Czerwca 10-06-2016, 07:50:27 »

Assisting your writing needs all the time   to get  of Thesis Writing Service
Zapisane
Strony: [1] 2 Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: Banki które nie prześwietlają... « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines