kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty a wpis w Biurze Informacji Kredytowej (BIK)  |  Wątek: US ZUS BIK « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: US ZUS BIK  (Przeczytany 10215 razy)
sylwek
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Stycznia 16-01-2007, 06:15:38 »

NIE MAM WłASNEGO M
JEDYNE CO MAM TO  ZOBOWIąZANIA KTóRE MNIE PRZERASTAć ZACZYNAJą
BIK - NA PIENIąZKI CZEKA KOMORNIK
USKARBOWY OK 13000
ZUS 20000
I KILKA INNYCH
MOZE KTOś ZNA JAKąś INSTYTUCJE KTóRA UDZIELIłA BY MI KREDYTU
NA SPłATE TYCH ZOBOWIąZAń I żEBY ZOSTAłO COś NA ZAKUP SIEDLISKA KTóREGO CENA BARDZO MI SIE SPODOBAłA BO JEST DO WZIęCAI ZA 150 000PLN
A PRZY TAK  ROSNąCYCH CENACH NIERUCHOMOśCI  ZA KILKA MIESIęCY BEDZIE WARTA DUżO WIęCEJ NIż 200 000PLN
A WłAśNIE TAKI KREDYT BY MNIE USZCZęśLIWIł.
DODAć MOGę TYLKO TYLE żE ZADłUżENIE TO POWSTAłO PONIEWAż ZA WYNAJęCIE MIESZKANIA PłACę 1300/MC
A DZIAłALNOśC ROZPOCZYNAłEM BEZ WKłADY WłASNEGO I NA POCZąTEK BYł WZIęTY KREDYT NA PRZEżYCIE
JA SWOJą SYTUACJE WIDZę BARDZO źLE

A JAK WY TO WIDZICIE ?
DA SIE COś Z TYM BAGNEM ZROBIć?

PS. żONA NIE PRACUJE , DWOJE DZIECI 3L I 1R
Zapisane
grupa_konkret
Jr. Member
**
Wiadomości: 97


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Stycznia 16-01-2007, 06:30:08 »

witam, sytuacja, która wyłania sie z Pana opisu rzeczywiście jest nieciekawa. jednak do rozwiązania. po pierwsze proponuję zaciągnąć kredyt na spłatę komornika (wiem, ze to dla wielu z Państwa brzmi dość "egzotycznie" ale są takie produkty), po drugie należy podpisać ugodę z ZUSem i Urzędem Skarbowym, a po trzecie ... należy przygotować sie na rozmowę w banku ... (kwestia zasadnicza, to ile Pan ma kredytów u komornika, jakie były opóźnienia w spłątach rat).
jeśli mogę jeszcze w czymś pomóc, to zapraszam do kontaktu
Zapisane

monika - doradca finansowy

tel 502-989-706
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty a wpis w Biurze Informacji Kredytowej (BIK)  |  Wątek: US ZUS BIK « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines