kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: kredyt na spłatę komornika « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: kredyt na spłatę komornika  (Przeczytany 15236 razy)
sylsen
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Stycznia 19-01-2007, 07:52:34 »

 Witam,
 chciałm sie dowiedzieć czy istnieje jakaś pomoc , zeby dostać kredyt na spłatę komornika  23000 zlotych  nadmieniam , ze do tego czasu dokonywałam z mę żem dobrowlnie wpłat u komornika  co miesiąc gdyż wszystko zaczeło się bo prowadziłam działalnośc gospodarczą , ale niestety choroba mojego  dziecka i kolejny kredyt , ąz w konću popadłam w pętle  ja  nie mogłam już prowadzić dział. bo musiałam  się dziecku mąż miał wypadek w pracy i był na ręcie potem zus zabrał rente bez wyjścia teraz mam prace ja 900 brotto i maż 1300 brutto i nie mam własnego M , zalęży mi teraz na tym żeby spłacić komornika bo chce nam zająć pensje . bardzo prosze o pomoc , mam na utrzymaniu dziecko 7 l. przepraszam , że tak haotycznie ale  już  wydawało mi się ze wreszcie uśmiechnol się do nas los i taki dół.
                                                      sylsen
Zapisane
nordyna
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Stycznia 25-01-2007, 10:28:15 »

cześć mam podobny problem czy otrzymaliście jąkąś odpowiedz jeśli tak proszę dać znać  nordyna@wp.pl
Zapisane
Bankier Amator
Jr. Member
**
Wiadomości: 51


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Lutego 22-02-2007, 11:24:27 »

Kredyt na spłate komornika to ciężka sprawa ale jeżeli ktoś ma zdolność kredytową i odpowiednie zabezpieczenia to też da się powalczyć o kredyt.

Ale nim zaczniecie starac sie o kredyt proponuje łatwiejsze i mniej skomplikowane rozwiązanie.

Jeżeli sprawa jest u komornika to znaczy, że komuś (wierzycielowi) jesteście winni pieniądze, których nie oddaliście. Wiem to jest oczywiste jak słonce....

Wiec proponuje wystąpić do wierzyciela z wnioskiem o .... i tu możliwości jest kilka...

1) zawarcie ugody, umożenie odsetek, spłata np 50% należności głównej w ratach
2) wniosek do wierzyciela o wstrzymanie egzekucji, ponieważ bedziecie spłacać  zaległość bezpośrednio jemu np co miesiąć w ratach

Naprawde można sporo zdziałać, opisane wyżej kroki znacznie zmniejszą obciążenie finansowe i umożliwią wczesniejszą spłate długu a natym  wierzycielowi zależy.

Nigdy nie jest za późno na negocjacje a jak uda się coś wynegocjować to i łatwiej bedzie starać się o kredyt. Kto nie negocjuje ten nic nie otrzymuje!!!

Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: kredyt na spłatę komornika « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines