kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: umowa o dzieło a zdolność kredytowa « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: umowa o dzieło a zdolność kredytowa  (Przeczytany 16402 razy)
anggosia
Newbie
*
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« : Marca 29-03-2006, 09:32:15 »

Z jakich źródeł Bank akceptuje dochody Klientów do obliczania zdolności kredytowej? Czy jeśli mam umowę o dzieło do konca grudnia +stały etat - umowę też się zalicza przy obliczaniu zdolności?
Zapisane
ziut19
Full Member
***
Wiadomości: 163


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Marca 29-03-2006, 10:57:02 »

Najprosciej mowiac wszystko zalezy od banku. Umowa o dzielo musi miec swoje potwierdzenie w PIT-ach, rachunkach itd. Ponadto wiele zalezy od tego czy te umowy sa cykliczne, czy tez jednorazowe. Jesli cykliczne to jest duza szansa, ze bank wezmie je pod uwage przy liczeniu zdolnosci. Jesli jest to pierwsza umowa, to oczywiscie nie. Poza tym moze tez zapytac o szanse na przedluzenie umowy.
Zapisane

Prosty i drogi kredyt dostaniesz wszedzie.
Dobry, tani i przyjazny tylko u najlepszych:
ziut19@gazeta.pl
anggosia
Newbie
*
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Marca 30-03-2006, 09:35:32 »

Niestety to pierwsza umowa Smutny Ale zlecający twierdzi ze będzie ja przedłużać- może wziąść od niego takie oświadczenie?
Zapisane
?bik
Newbie
*
Wiadomości: 16


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Marca 30-03-2006, 09:37:38 »

Obawiam się ze  takie oświadczeni zleceniodawcy nie ma żadnej mocy prawnej - ala warto spróbować
Zapisane
Aska
Full Member
***
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Lipca 11-07-2007, 10:53:00 »

A czy jest cos co Multibank nie bierze pod uwagę? Oczywiscie, że umowa zlecenie jest brana do dochodu, ale na pewno nie po pierwszym miesiacu, a jej cykliczność - przynajmnie w moim banku musi trwać co najmniej 2 lata.
Zapisane

Doradca Finansowo-Kredytowy
Grzegorz M.
Newbie
*
Wiadomości: 17


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Lipca 13-07-2007, 09:12:36 »

ja miałem i mam doswiadczenia z Dom Bankiem; oni respektują wszelkie dochody; umowy o dzieło również
Zapisane
miguel
Newbie
*
Wiadomości: 10


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Lipca 15-07-2007, 02:39:18 »

dokladnie, dombank jest bardzo liberalny jesli chodzi o dochody, ida czesto na reke, nei tworza problemow, wiec chyba warto sie nimi zainteresowac blizej, najlepiej stronke obczaj
Zapisane
Foob4thought
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Lipca 15-07-2007, 07:43:52 »

Witam.
Piszę ponieważ serce się kraja. Staramy się o kredyt w wysokości 10.000 zł.
Mój narzeczony pracuje na umowę o dzieło dla jednej firmy od 5 czerwca 2003 roku. Wpływy na konto w Mbanku mamy praktycznie ciągle, suma zazwyczaj waha się od 1500 d 2500, pytanie brzmi : " Czy mamy szansę " jeśli nie w swoim banku, to gdzie indziej dostać kredyt ?
Próbujemy i nic.
Zapisane
miguel
Newbie
*
Wiadomości: 10


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Lipca 17-07-2007, 12:33:32 »

oczywiscie , ze macie, mowie, zapoznajcie sie z oferta dombanku, bo oni uwzgledniaja zarobki z umowy o dzielo itp. maja bardzo liberalne podejscie, a zdazaja sie banki, ktore nie akceptuja tego typu dochodow, wiem to z doswiadczenia. najlepiej poczytaj na dombank.pl
Zapisane
Informator Kredytowy
Jr. Member
**
Wiadomości: 50


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : Lipca 17-07-2007, 02:56:27 »

Witam.
Piszę ponieważ serce się kraja. Staramy się o kredyt w wysokości 10.000 zł.
Mój narzeczony pracuje na umowę o dzieło dla jednej firmy od 5 czerwca 2003 roku. Wpływy na konto w Mbanku mamy praktycznie ciągle, suma zazwyczaj waha się od 1500 d 2500, pytanie brzmi : " Czy mamy szansę " jeśli nie w swoim banku, to gdzie indziej dostać kredyt ?
Próbujemy i nic.


Proponuje jakiegoś "liberała" w kwestii zdolności kredytowej np. Bank Millennium, albo GE MONEY BANK. Pozdrawiam.
Zapisane

www.InformatorKredytowy.pl

Porownanie aktualnych ofert bankowych kredytow hipotecznych. Kliknij i Sprawdz
Foob4thought
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Lipca 20-07-2007, 11:14:30 »

Polbank nam odmówił, nie wiem, czy ta ciągłość umów musi być zawsze. Historia rachunku dla Millenium już czeka, z całego roku i jest ładna, ale czy zadowoli millenium. Nie wiem co robić ?
Niestety Dombank to bank hipoteczny z tego co widzę :/
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: umowa o dzieło a zdolność kredytowa « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines