kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne produkty bankowe  |  Konta i rachunki bankowe  |  Wątek: co sadzicie o banku Raiffeisen Polska ??? « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: co sadzicie o banku Raiffeisen Polska ???  (Przeczytany 16771 razy)
marcin471
Newbie
*
Wiadomości: 7


Zobacz profil Email
« : Lutego 09-02-2007, 01:31:34 »

chcialem sie spytac co sadzicie o tym banku???zalozylem  konto osobiste i walutowe w pospiechu w tym banku czy mozecie mi powiedziec  cos o tym banku???dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam
Zapisane

gg 7374245
marcin471
Newbie
*
Wiadomości: 7


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Lutego 13-02-2007, 05:58:13 »

widze ze  obserwatorow to mamy mnostwo  Duży uśmiech ale zeby ktos sie wypowiedzial tzn doradzil itd to nie ma nikogo
Zapisane

gg 7374245
Bankier Amator
Jr. Member
**
Wiadomości: 51


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Lutego 22-02-2007, 11:32:59 »

Marcin, a dziwisz się.... zadałeś tak ogólne pytanie.... wiec nie wiadomo o co pytasz? Co jest dla Ciebie ważne?

Co to znaczy powiedzieć cos o tym banku?

Zadaj konkretne pytanie to i obserwatorzy sie odezwą ;-)
Zapisane
kama44
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Października 12-10-2007, 07:28:27 »

Ja miałam do niedawna konto w Raiffeisen, ale uciekłam. Miałam serdecznie dość tego, że ciągle mieli problemy z internetowym dostępem. Nie mogłam wysyłać przelewów na koniec miesiąca przez internet i takie jeszcze różne drobne pierepałki. Aż w końcu powiedzoałam dość i przeniosłam sie do Toyota Bank, gdzie mam wrażenie, ze bardziej im zależy na kliencie, mają dobre oprocentowanie,niskie opłaty i kilka innych przyjemnych bonusów.
Zapisane
trap
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #4 : Grudnia 15-12-2013, 10:39:46 »

Drogie prowadzenie konta... to działa zdecydowanie na minus.
Zapisane
grander
Newbie
*
Wiadomości: 28


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : Czerwca 24-06-2017, 10:14:27 »

Raczej teraz to ten bank jest w defensywie.
Zapisane
Asieczka
Newbie
*
Wiadomości: 11


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Marca 27-03-2018, 09:25:17 »

Jedyne warte uwagi, to jest chyba tylko Konto Wymarzone.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 19-04-2019, 08:02:53 wysłane przez Asieczka » Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne produkty bankowe  |  Konta i rachunki bankowe  |  Wątek: co sadzicie o banku Raiffeisen Polska ??? « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines