kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Proszę o poradę. « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Proszę o poradę.  (Przeczytany 6911 razy)
Arcioo
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« : Marca 16-03-2007, 03:33:09 »

Witam.
Mam do was prośbę , ptorzebuję większej gotówki ok 35000zł , moję dochody to 3500zł brutto posiadam już kredyt rata 960zł ale do końca zostało ok 4 miesięcy , niestety nie posiadam uregulowanej służby wojskowej , więc myslałem nad tym który bank może mi pomóc , jeżeli to mialo by znaczenie to po otrzymaniu kredytu mam zamiar spłacic poprzedni .
Może są jakieś możliwośći ?
Zapisane
Arcioo
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Marca 16-03-2007, 03:41:23 »

Wynagrodzenie jest netto
Zapisane
INKASOKREDYTY
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Czerwca 20-06-2007, 03:13:31 »

JAK NAJBARDZIEJ MOżE PAN OTRZYMAć KREDYT. PROSZę O KONTAKT inkasokredyty2@tlen.pl
Zapisane
Marcin W
Newbie
*
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Czerwca 23-06-2007, 03:17:08 »

Witam.
Przy tych zarobkach mozemy Panu udzielic bez problemu kredyt a stary poprostu skonsolidowac na dogodnych warunkach. Niestety potrzeba mi wiecej szczegulow by moc pomoc dlatego jesli jest Pan zainteresowany prosze o kontakt pod num 697 914 212
Pozdrawiam
Marcin Walczak
Doradca Klienta
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Proszę o poradę. « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines