kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty konsolidacyjne  |  Wątek: Pomoc w zadłużeniu « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Pomoc w zadłużeniu  (Przeczytany 17723 razy)
Kasia984
Gość
« : Stycznia 24-01-2011, 10:04:03 »

Mam zadłużenia w bankach na około 80 tys. Nie mam zdolnosci kredytowej, więc konsolidacja i takie tam inne odpadają. Jestem już w BIK Zrobiłam restrukturyzacje długów w bankach, ale od lutego nie bedę miała z czego spłacać rat, Interesuje mnie pożyczka na kwote np 100.000 zł rozłożona na 25-30 lat, żebym mogła spłacic długi i płacic jedna mniejsza rate. Czy ktoś wie, czy w mojej sytuacji jest to mozliwe i gdzie ewentualnie mogłabym sie starać o taką pożyczke. Za pomoc dziekuje.
Zapisane
veroni
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Marca 12-03-2011, 12:27:35 »

Witam, pomagamy w uzyskaniu kredytu z windykacją, egzekucją komorniczą, negatywnym BIK, wyczyszczamy komornika i BIK!!! gotowki i konsolidacje...w razie pytan proszę o info na maila optymistka1983@gazeta.pl z opisem sytuacji, a chętnie pomogę. Mamy bardzo duza skuteczność.
Zapisane
szczurek
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #2 : Października 21-10-2013, 07:07:32 »

Branie kredytu, pożyczki aby spłacić inną jest moim zdaniem najgorszym z możliwych rozwiązań Uśmiech
Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty konsolidacyjne  |  Wątek: Pomoc w zadłużeniu « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines