kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Opinie o kredytach  |  Kredyt u Doradcy Finansowego  |  Wątek: Private Brokers « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Private Brokers  (Przeczytany 21966 razy)
mija
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Listopada 12-11-2010, 12:05:59 »

Czy ktoś korzystał może z pomocy Private Brokers?
Właśnie szukam doradcy, którzy pomoże mi z kredytem. Mam taką dosyć skomplikowaną sytuację i nie wiem jak to rozegrać. Słyszałam dużo dobrego o Private Brokers i właśnie się zastanawiam. Czy ktoś może mi powiedzieć jak oni działają i czy warto?
Zapisane
kasjopeja
Gość
« Odpowiedz #1 : Stycznia 17-01-2011, 11:36:58 »

Są naprawdę w porządku. Pomogą nawet jak masz tak nieciekawie. W Krakowie to się nabijają, że gdzie diabeł nie może tam private brokers pośle.
Przedstawią Ci propozycje, opowiedzą co i jak i potem załatwią wszystko za Ciebie tak, że nic się trudzić nie będziesz. Kasy też za to nie biorą od Ciebie tylko banki się z nimi rozliczają na zasadzie ich jakiś tam wewnętrznych umów.
Zawsze warto podejść i zapytać skoro nic się nie płaci za konsultacje.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Opinie o kredytach  |  Kredyt u Doradcy Finansowego  |  Wątek: Private Brokers « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines