kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: Samochód - kupić na kredyt, ale gdzie? « poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 Drukuj
Autor Wątek: Samochód - kupić na kredyt, ale gdzie?  (Przeczytany 118807 razy)
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #45 : Grudnia 09-12-2007, 10:45:44 »

Teraz zmieniło się podejście do klienta...można bezstresowo i w miłej atmosferze sobie porozmawiać o finansach ..i kawkę wypić Uśmiech
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : Grudnia 10-12-2007, 05:01:29 »

Teraz zmieniło się podejście do klienta...można bezstresowo i w miłej atmosferze sobie porozmawiać o finansach ..i kawkę wypić Uśmiech
tylko trzeba uwazac zeby ta kawka nie przyslonila nam oczu. wiele bankow ma bardzo mila obsluge itd. gorzej jest z obsluga gdy juz wezniemy kredyt
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #47 : Grudnia 11-12-2007, 02:19:07 »

Podobnie jak w Providencie Uśmiech heheh
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : Grudnia 11-12-2007, 09:48:54 »

No ale to nie bank i tam nie ma złudzeń, chociaż by podali kawę w złotej filiżance:) Dla mnie istotniejsze jest żeby formalnie było wszystko ok i solidnie, może być bez kawy.
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #49 : Grudnia 12-12-2007, 11:04:35 »

W sumie to też zależy od osoby...to są tylko ludzie...i jak trafisz na zły dzień to możesz z mieszanymi uczuciami wyjść z banku...
Masz rację kompetencja pracowników przede wszystkim...
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : Grudnia 13-12-2007, 10:26:52 »

No można wyjść z mieszanymi uczuciami, ale wiem mniej więcej jakie są w bankach warunki i istnieją możliwości wcześniejszej lub późniejszej spłaty, a przy pożyczkach poza bankiem bywa różnie.
Zapisane
Qba
Jr. Member
**
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : Grudnia 14-12-2007, 08:11:44 »

Na pytanie w temacie Uśmiech odpowiedziałbym tak gdzie tanio i profesjonalnie!! W którymś wątku był ranking trochę bym sie nim sugerował no i zawsze bym negocjował warunki, zawsze uda się coś "urwać" Uśmiech wiem, bo sam brałem
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : Grudnia 14-12-2007, 10:02:36 »

No i gdzie, jeżeli to nie tajemnica udało Ci się coś urwać? Niby mówi się o negocjacjach, ale chyba nie jest to takie proste.
Zapisane
Qba
Jr. Member
**
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : Grudnia 15-12-2007, 09:12:17 »

Powiem Ci tak, opłaca się brać nawet głupią suszarkę na raty, no nie wiem np. 4 raty, potem masz dobra historię <no chyba, że ociągasz się w spłacie tej suszarki haha> kredytową w banku i idzie Ci na rękę, możesz negocjować, tak jest niemalże wszędzie na pewno w GE...
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : Grudnia 17-12-2007, 07:35:35 »

Powiem Ci tak, opłaca się brać nawet głupią suszarkę na raty, no nie wiem np. 4 raty, potem masz dobra historię <no chyba, że ociągasz się w spłacie tej suszarki haha> kredytową w banku i idzie Ci na rękę, możesz negocjować, tak jest niemalże wszędzie na pewno w GE...
w wielu jest to pomocne Uśmiech jak dla mnie dobrym porownaniem jest chociazby allegro - historia kredytowa jest dla banku tym samym co komentarze uzytkownikow na allegro. Im wiecej opinii, szczeglonie tych pozytywnych tym wieksza wiarygodnosc Język czasem wiec wartko kupic na raty pare niedrogich rzeczy zeby pozniej przy "grubym" kredycie miec wieksze szanse
Zapisane
Qba
Jr. Member
**
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : Grudnia 18-12-2007, 04:47:52 »

dokładnie! Ja byłem takim spryciarzem i ogólnie nauczyłem się, że wszystko opłaca się brać na raty, w końcu mamy pieniądz w obrocie, i nie wydajemy go w całości, tylko dozujemy to!
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : Grudnia 19-12-2007, 06:33:23 »

dokładnie! Ja byłem takim spryciarzem i ogólnie nauczyłem się, że wszystko opłaca się brać na raty, w końcu mamy pieniądz w obrocie, i nie wydajemy go w całości, tylko dozujemy to!
no tak. zawsze sa jakies koszty tego ale... wielu ludzi jeszcze boi sie kredytu jak ognia i uwazaja to jako zlo konieczne. chociaz dla wielu zakup np. mieszkania za gotowke to czysta abstrakcja Mrugnięcie
Zapisane
Qba
Jr. Member
**
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : Grudnia 21-12-2007, 05:18:22 »

na większości to abstrakcja, a że zło konieczne, taka mentalność Polaków, choć i to się zmienia jak patrzę na statystyki GUS'u
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : Grudnia 21-12-2007, 10:46:03 »

Bo kiedy wszystko drożeje to trzeba się oswoić z tym złem koniecznym, kiedyś była gotówka, tylko towaru nie było, teraz odwrotnie:) dobrze że jest taka opcja jak raty, czy kredyt, bo jeżeli pracujesz to egzystujesz:)
Zapisane
Qba
Jr. Member
**
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : Grudnia 22-12-2007, 03:47:21 »

ja bym wrócił do tematu Uśmiech i wypisał, atuty i minusy ofert, z minusów bym uważał na wysoką marże, i na to czy można sprowadzić samochód za granicy, bo jak nie to minus mega
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: Samochód - kupić na kredyt, ale gdzie? « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines