kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: kredyt na używany samochód ciężarowy. « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: kredyt na używany samochód ciężarowy.  (Przeczytany 19173 razy)
mila
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Maja 22-05-2007, 04:18:31 »

Witam,
mam zamiar zakupić używany samochód ciężarowy. Jego wartość jest szacowana na kwotę 140 000 zł. do dyspozycji mam 90 000, to będzie mój wkład własny. Kredyt będzie na moją działalność. Myślę, że istotny będzie także rok produkcji samochodu tj. 1996. Szukam jakiegoś atrakcyjnego rozwiązania, które pozwoli mi sfinansować tę inwestycję. Popularny kredyt hipoteczny pod nieruchomość nie wchodzi w rachubę, chyba że znacie Państwo jakieś oferty, gdzie bank zaakceptowałby jako hipotekę ten zakupywany przeze mnie samochód.
Bardzo poroszę o jakąś poradę.
Zapisane
Przemo D
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Czerwca 06-06-2007, 09:14:18 »

proponuję leasing
Zapisane
Marcin W
Newbie
*
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Czerwca 23-06-2007, 03:28:12 »

Witam
Jesli jest pan zainteresowany mozemy udzielic Panu kredyt na taka kwote. Niestety by udzielic panu pomocy potrzeba mi wiecej szczegolow dlatego prosze o kontakt 697 914 212
Pozdrawiam
Marcin Walczak
Doradca Klienta
Zapisane
financity_pl
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #3 : Lutego 07-02-2008, 11:47:14 »

Oferta kredytowa doradców financity.pl pozwala na udzielenie takiego kredytu, odpowiedź uzyska Pan w ciągu 1 godziny od przedstawienia podstawowych dokumentów prowadzonej działalności gospodarczej ( nip, wpis, regon ) - procedura uproszczona. Aktualnie kredytujemy wszelkie rodzaje samochodów w tym ciężarowe powyżej 8 ton i autobusy. Do 250.000 złotych nie wynagamy zaświadczeń z zus i us - wystarcza nam oświadczenie o uzyskiwanym dochodzie. W razie pytań służymy pomocą, więcej informacji na www.financity.pl lub mail info@financity.pl . Doradca Kredytowy Financity
Zapisane
Tanie-Kredyty
Newbie
*
Wiadomości: 14

czym różnią się pożyczki prywatne od bankowych.


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : Stycznia 12-01-2011, 09:36:35 »

Kredyt na samochód ciężarowy, to duży problem. Problem zaczyna się wtedy, gdy chcemy znaleźć bank, który pożyczy nam taką sumę. Może lepiej wziąć samochód ciężarowy w leasing?
Zapisane

Forum kredyty opinie
franko
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Lipca 23-07-2013, 03:15:55 »

Ja wlaśnie zastanawiam się co będzie lepsze - leasing czy kredyt. Obecnie mam małą firmę budowlaną, pracuję jako podwykonawca przy inwestycjach miejskich i drogowych (asfalt, kanalizacja, itp). Obecnie mam już trochę sprzętu, ale planuję zakupić dwie wywrotki, co będzie dla mnie większą inwestycją. Na razie przeglądam giełdy motoryzacyjne na których są takie ogłoszenia sprzedaży wywrotek MAN - sprzętu jak widać jest sporo, ale pojawia się pytanie o finansowanie. Do jakiej instytucji/banku udać się po tego typu usługę finansową?
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: kredyt na używany samochód ciężarowy. « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines