kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Kredyt gotowkowy, a nieuregulowany stosunek do sluzby wojskowej « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Kredyt gotowkowy, a nieuregulowany stosunek do sluzby wojskowej  (Przeczytany 6841 razy)
MD
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Czerwca 03-06-2007, 11:10:39 »

Witajcie,

Planuje wziac kredyt gotowkowy, jednakze mam obawy o powodzenie tej oparacji z uwagi na nieuregulowany stosunek do sluzby wojskowej. Pol roku temu bralem kredyt mieszkaniowy w BPH i problem rozwiazalem lokata w banku.

Jak to jest w przypadku kredytow konsumpcyjnych? W gre wchodzi tylko poreczyciel, czy moze sa banki, ktore nie zwracaja na to uwagi?

* Problemy ze zdolnoscia nie wchodza w gre
* Prowadze DG
* Rozchodzi sie o kwote 20-40 tys. PLN
* Dodam, ze kredyt mieszkaniowy mam w BPH, ponadto konto osobiste i firmowe. Moze warto rozmawiac z nimi?

Pieniadze beda wykorzystane na kupno samochod w niemczech. Moze lepiej pomyslec o kredycie samochodowym? Jesli tak, to gdzie i najsprawniej?

Z gory dziekuje za porady Mrugnięcie.

Zapisane
INKASOKREDYTY
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Czerwca 20-06-2007, 02:57:39 »

Oczywiście są banki, które udzielają kredytów gotówkowych jak i konsolidacyjnych bez wymogu książeczki wojskowej w takiej kwocie jakiej Pan potrzebuje. Proszę o kontakt : inkasokredyty2@tlen.pl
Zapisane
Marcin W
Newbie
*
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Czerwca 23-06-2007, 03:22:27 »

Witam.
Kwote ktora Pan potzrebuje możmy udzielic za pomoca kredytu bez zadnych zabezpieczn jaki proponuje Polbank EFG. Jesli jest pan zainteresowany prosze o kontakt na num 697 914 212
Pozdrawiam
Marcin Walczak
Doradca Klienta
Zapisane
wst000
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Czerwca 26-06-2007, 08:23:24 »

Również ja mogę Panu coś zaproponować. 77Tomek@wp.pl
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Kredyt gotowkowy, a nieuregulowany stosunek do sluzby wojskowej « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines