kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: kredyt hipoteczny? « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: kredyt hipoteczny?  (Przeczytany 4950 razy)
leonardo211
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Lipca 08-07-2007, 06:18:15 »

dzien dobry
mam zapytanie chce wziąsc kredyt hipoteczny na budowe domu
mam 100tys wkładu własnego(działka +fundamenty)
I zarobki 3000 netto.Czy ktos moze mi doradzic jaki bank ma w tej chwili
dobra i solidna oferte?
dziekuje
Zapisane
Informator Kredytowy
Jr. Member
**
Wiadomości: 50


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : Lipca 11-07-2007, 08:01:46 »

Witam.

Nie napisał Pan w jakiej walucie interesuje pana kredyt oraz jaki okres kredytowania.

Jednak biorąc ogólne warunki nadal najkorzytsniejszy jest kredyt hipoteczny w frankach szwajcarskich, jednak możliwe, że tylko do czasu. Przy kredycie w pana wypadku (bo o kredyt przy tych zarobkach nie powinien mieć pan problemu) ważne jest oprocentowanie, koszt ewentualnego przewalutowania na np. złotówki (gdyby kredyt w franku przestał być opłacalny) i ewentualna (nie wiem czy pan rozważa taka możliwośc) możliwość spłacenia kredytu przed czasem bez dodtakowych kosztów. Jeżeli te czynniki są dla pana ważne to na tą chwilę najkorzytsniejsza jest oferta MultiBanku  przeważa za tym zarówno korzystne oprocentowanie i brak opłat za ewentualne przewalutowanie kredytu lub jego wcześniejszą spłatę.

Godna rozważenie jest też obecna oferta GE Money Banku, który ma podobne warunki do MultiBanku. To moim zdaniem, obecnie 2 najkorzytsniejsze oferty kredytów hipotecznych w pana wypadku. Pozdrawiam serdecznie.
« Ostatnia zmiana: Lipca 12-07-2007, 10:06:00 wysłane przez gantel » Zapisane

www.InformatorKredytowy.pl

Porownanie aktualnych ofert bankowych kredytow hipotecznych. Kliknij i Sprawdz
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: kredyt hipoteczny? « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines