kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: W jakim banku najlepiej wziąść pożyczke gotówkową ???? « poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] Drukuj
Autor Wątek: W jakim banku najlepiej wziąść pożyczke gotówkową ????  (Przeczytany 46536 razy)
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : Listopada 03-11-2007, 07:32:36 »

no wlasnie. zawsze jest jakies ale... a prawda jest taka ze wiele osob ma niestety rozne opoznienia i inne historie. czasem nawet nie z wlasnej winy ale kto pozniej wnika

ja kiedys bralam aparat fotograficzny na raty w sklepie nie dla idiotow. chyba lukas obslugiwal kredyt. wszystko bylo ok,  raty na czas wplacone, zadnych ponaglen z banku.  nagle po pol roku od splaty przyszlo pismo ze jest niedoplata w kwocie... 5,72zl. wplacolam i myslalam ze po sprawie. jak sie pozniej okazalo (przy braniu innego kredytu) z powodu tych marnych 5zl byl wpis w BIKu i to jako zaleglosc powyzej 90 dni... udalo sie oczywiscie odkrecic sytuacje ale niesmak pozostal

wiec radze uwazac, trzymac wszystkie kwity i rachunki
Zapisane
doradca_polbank
Newbie
*
Wiadomości: 34


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #31 : Listopada 03-11-2007, 12:58:34 »

LUKAS powiadasz ?!?!??!
dziwna sprawa,
nie słyszałem o tym żeby LUKAS klepał do BIKu raporty
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : Listopada 04-11-2007, 02:18:40 »

hmm a jestes tego pewnien w 100%?? bo skads sie ten wpis wzial...

zreszta czemu mialby tego nie robic?? to nie fundacja charytatywna Język
Zapisane
doradca_polbank
Newbie
*
Wiadomości: 34


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #33 : Listopada 06-11-2007, 07:37:40 »

Ja wiem że nie fundacja charytatywna ale tak jak pisałem wcześniej,
nie spotkałem się aby lukas raportował do BIKu swoje kredyty ratalne.
To tak jak BPH nie jest fundacją a np karty kredytowe w BIK nie są widoczne.

Nie jestem pewien w 100% ale powiem tak,
w tym roku konsolidowałem ok. 40 kredytów z LukasBanku i żaden nie był widoczny w BIKu, podobnie jest z AIGO, Zaglem, Rapida vel Provident, GE Money i BPH (karty i niektóre pożyczki gotówkowe, nie wiem od czego zależy, może mają bajzel i jedne raportuja a innych nie raportują)

Co polecam to kontakt z BIK w sensie prośba o wydruk z BIK, standardowy raport jest bezpłatny ale chyba w standardowym nie widac jaki bank wklepał do BIK. więc lepiej zapłacić i wziąć rozszerzony.

Ewentualnie zagadać do miłej Pani w LUKASie i podpytać jak to jest z tym Bikiem u nich, albo zadzwoń na windykację w Lukasie.

Ja postaram się porozmawiać ze znajomym który jeszcze niedawno pracował w windykacji w Lukasie i zapytam co i jak.
Zapisane
agnieszka
Jr. Member
**
Wiadomości: 88


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #34 : Listopada 07-11-2007, 12:45:05 »

z tego co ja wiem, a konsolidowalam juz kilka kredytow Lukasa, to raportowanie przez nich do BIK-u zalezy od ich humorku:) do kwoty 5 tys nie raportuja nic, natomiast powyzej 5 tyś bywa, ze raportuja:)
Zapisane

od poc?atku lutego
Wroc?aw,Boles?awiec i okolice
Pawe? Wilas
667-981-796
pawel.wilas@polbankefg.pl

Agnieszka Biernat
661-916-431
agnieszka.biernat@polbankefg.pl


Tr?jmiasto
Andrzej Belka
andrzej.belka@polbankefg.pl
661-916-293
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : Listopada 08-11-2007, 09:36:21 »

no wlasnie. zawsze jest jakies ale... a prawda jest taka ze wiele osob ma niestety rozne opoznienia i inne historie. czasem nawet nie z wlasnej winy ale kto pozniej wnika

ja kiedys bralam aparat fotograficzny na raty w sklepie nie dla idiotow. chyba lukas obslugiwal kredyt. wszystko bylo ok,  raty na czas wplacone, zadnych ponaglen z banku.  nagle po pol roku od splaty przyszlo pismo ze jest niedoplata w kwocie... 5,72zl. wplacolam i myslalam ze po sprawie. jak sie pozniej okazalo (przy braniu innego kredytu) z powodu tych marnych 5zl byl wpis w BIKu i to jako zaleglosc powyzej 90 dni... udalo sie oczywiscie odkrecic sytuacje ale niesmak pozostal

wiec radze uwazac, trzymac wszystkie kwity i rachunki

To mi się zdażyło, że po spłacie przed czasem pralki w innym banku dostałam kilka złotych zwrotu:)
Takie sytuacje, jak raporty w BIKu nie powinny mieć miejsca jeżeli kwoty są smiesznie małe, a już wogóle niedopuszczalne jest odwracanie stanu faktycznego na niekorzyść klienta.
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : Listopada 19-11-2007, 05:20:18 »

no wlasnie. zawsze jest jakies ale... a prawda jest taka ze wiele osob ma niestety rozne opoznienia i inne historie. czasem nawet nie z wlasnej winy ale kto pozniej wnika

ja kiedys bralam aparat fotograficzny na raty w sklepie nie dla idiotow. chyba lukas obslugiwal kredyt. wszystko bylo ok,  raty na czas wplacone, zadnych ponaglen z banku.  nagle po pol roku od splaty przyszlo pismo ze jest niedoplata w kwocie... 5,72zl. wplacolam i myslalam ze po sprawie. jak sie pozniej okazalo (przy braniu innego kredytu) z powodu tych marnych 5zl byl wpis w BIKu i to jako zaleglosc powyzej 90 dni... udalo sie oczywiscie odkrecic sytuacje ale niesmak pozostal

wiec radze uwazac, trzymac wszystkie kwity i rachunki

To mi się zdażyło, że po spłacie przed czasem pralki w innym banku dostałam kilka złotych zwrotu:)
Takie sytuacje, jak raporty w BIKu nie powinny mieć miejsca jeżeli kwoty są smiesznie małe, a już wogóle niedopuszczalne jest odwracanie stanu faktycznego na niekorzyść klienta.
uuuu, to w Twoim przypadku jeszcze lepiej się bank zachował Język czasem sie zastanawiam czy ktoś tam pracujący przez chwilę chociaż pomyśli że takimi działaniami mogą stracić nie tylko tego konkretnego klienta ale i wielu innych którym on o tym opowie...
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : Listopada 20-11-2007, 09:38:32 »

Mi się wydaje, że tam są tacy ludzie, którzy dobrze wiedzą z kim i jak można zagrać, na szczęście jak widać niektórzy zachowują kulturkę.
Zapisane
Laskowski
Newbie
*
Wiadomości: 20


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #38 : Sierpnia 13-08-2008, 08:22:40 »

Z tym przewalutowaniem to chyba pomyliły sie wam kredyty gotówkowy z hipotecznym bo nie widzę potrzeby aby brać kredyt gotówkowy nawet w wysokości 50 000 w innej walucie jak PLN. 
Zapisane
nikodem1
Newbie
*
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : Kwietnia 14-04-2021, 06:33:16 »

Jak nie chcecie się bawić w pożyczki to może lepiej jest skorzystać z pomocy profesjonalisty jesli chodzi o robienie zdjęć- zwłaszcza ślubnych https://dexlab.pl
Zapisane
aragz
Newbie
*
Wiadomości: 14



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #40 : Lipca 30-07-2021, 12:47:24 »

Ja brałem w Santader i rata była na całkiem niskim poziomie, tyle że ja trafiłem na czasy kiedy stopy procentowe były na bardzo niskim poziomie.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: W jakim banku najlepiej wziąść pożyczke gotówkową ???? « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines