kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: Współkredytobiorca - kto może nim być « poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 Drukuj
Autor Wątek: Współkredytobiorca - kto może nim być  (Przeczytany 52479 razy)
ziut19
Full Member
***
Wiadomości: 163


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #15 : Grudnia 03-12-2007, 07:34:36 »

Oczywiscie, ze uregulowany.
Zapisane

Prosty i drogi kredyt dostaniesz wszedzie.
Dobry, tani i przyjazny tylko u najlepszych:
ziut19@gazeta.pl
Romano
Jr. Member
**
Wiadomości: 64


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Grudnia 04-12-2007, 06:40:36 »

nieuregulowana sluzba wojskowa jest przy kategorii A lub B, w pozostalych sytuacjach jest uregulowana, ale mysle ze sa banki ktore nie zwracaja na to uwagi
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04-12-2007, 06:43:03 wysłane przez Romano » Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Grudnia 05-12-2007, 06:09:20 »

chyba najczesciej jest ta ostatnia opcja, bo moj maz jeszcze przed slubem bral chyba 2 kredyty (a wojsko ma do tej pory nieuregulowane) i nawet nie pytali czy byl czy nie byl w armii Mrugnięcie
Zalezy w jakim banku bral. Tak naprawde ta ostatnia opcja dostepna jest w GE i Dombanku.
jeden w GE a drugi w Lukasie. nie byly to duze kwoty ale pamietam ze chyba PKO nie chcial dac...
Zapisane
Barteczek
Full Member
***
Wiadomości: 198


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Grudnia 05-12-2007, 06:22:27 »

Dobrze wiedzieć, ja mam wojsko jeszcze nieuregulowane, tzn. licze na rezerwe po ukończeniu studiów:) Czyli jak dobrze zrozumiałem fakt ten nie będzie problemem w GE i dombanku, gdybym właśnie zdecydował się na kredyt??
Zapisane
mitek
Full Member
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #19 : Grudnia 06-12-2007, 08:02:11 »

uff no to dobrze bo juz myslalem ze jakies niesnaski beda z tym "D" ale tak to dobrze Uśmiech
Zapisane
Romano
Jr. Member
**
Wiadomości: 64


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Grudnia 07-12-2007, 06:17:27 »

tak jak wczesniej pisali uzytkownicy nie ma obawy. ja slyszalem ze GE jest liberalne, chyba nawet nie sprawdzaja stosunku do sluzby wojskowej. mysle ze wartobybylo sie zainteresowac i sprawdzic.
Zapisane
Barteczek
Full Member
***
Wiadomości: 198


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Grudnia 08-12-2007, 02:41:05 »

Z naturalnej ciekawości zasięnąłem informacji u źródła i dowiedziałem się:) To na 100% prawda hehe GE nie robi problemu z nieuregulowanego stosunku do służby wojskowej:)))
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Grudnia 08-12-2007, 07:57:37 »

uff no to dobrze bo juz myslalem ze jakies niesnaski beda z tym "D" ale tak to dobrze Uśmiech
czlowieku jak masz kategorie D to ja nie wiem o co Ty sie martwisz. przeciez w tym momencie masz status wojska jako uregulowany...
Zapisane
mitek
Full Member
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #23 : Grudnia 08-12-2007, 08:05:13 »

no teraz juz wiem i sie nie martwie :> ale nigdize nie blyo to doslownie powiedziane wiec wolalem sie spytac Uśmiech
Zapisane
Romano
Jr. Member
**
Wiadomości: 64


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Grudnia 09-12-2007, 02:18:01 »

teraz to juz chyba nie powinnismy miec zmartwien, wiemy juz jakie kategorie reguluja nasza sluzbe wojskowa, a poza tym czesc z nas nie doczeka sie wcielenia do armi, chociazby dlatego ze juz niedlugo ma byc zawwodowa, wiec tylko dla ochotnikow Uśmiech
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Grudnia 09-12-2007, 03:14:14 »

no teraz juz wiem i sie nie martwie :> ale nigdize nie blyo to doslownie powiedziane wiec wolalem sie spytac Uśmiech
no ale definicje kat. "D" chyba znales?? "niezdolny do sluzby wojskowej w czasie pokoju" - w razie wojny to i tak bank sie o kredyty nie bedzie raczej martwil bo beda wazniejsze sprawy Język
Zapisane
Barteczek
Full Member
***
Wiadomości: 198


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Grudnia 09-12-2007, 06:40:32 »

Ja mam kat. A ale juz jestem spokojny. Raz, że mam zaliczone przysposobienie obronne (na 2roku), więc mam nadzieję, że z dniem ukończenia studiów automatycznie przeniosą mnie do rezerwy. Dwa tak czy siak są banki, które nie robią w tej materii problemów ( np. GE ).
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : Grudnia 10-12-2007, 05:18:17 »

Ja mam kat. A ale juz jestem spokojny. Raz, że mam zaliczone przysposobienie obronne (na 2roku), więc mam nadzieję, że z dniem ukończenia studiów automatycznie przeniosą mnie do rezerwy. Dwa tak czy siak są banki, które nie robią w tej materii problemów ( np. GE ).
a przypadkiem nie zostales juz przeniesiony? skoro zaliczyles ten przedmiot i odbyles (jak sadze) miesieczne przeszkolenie w czasie wakacji to powinienes miec juz uregulowane wojsko. moj mlodszy brat tak zrobil i bedac teraz na 3 roku ma juz wojsko z glowy
Zapisane
aurora
Newbie
*
Wiadomości: 47


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #28 : Grudnia 13-12-2007, 01:11:41 »

ale wojsko nie juz wielkim problemem przy zaciaganiu kredytu, niektore banki nie wymaga juz od kredytobiorcow uregulowanego stosunku do sluzby wojskowej...
Zapisane
mitek
Full Member
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #29 : Grudnia 13-12-2007, 10:07:03 »

samo przysposobienie obronne nie zalicza wojska trzeba rowniez odbyc jakies bodajze 2 weekendy przynajmniej u mnie tak jest .... co do bankow nie zwracajacych uwagi na sluzbe to mozna bylo to chyba przewidziec bo to jest dlas nich tez korzysc zeby wiecej osob sie decydowala a nie czekala na wcielenie do wojska  :>
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: Współkredytobiorca - kto może nim być « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines