kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty dla firm  |  Wątek: Proszę o pomoc i doradę!!!!!!!!!!!!!!!!!! « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Proszę o pomoc i doradę!!!!!!!!!!!!!!!!!!  (Przeczytany 9604 razy)
szymonkar
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Sierpnia 21-08-2008, 12:04:49 »

 Witam,mam wielki problem z uzyskaniem jakiegokolwiek kredytu,potrzebuje
60 tys zł.Mam firmę od 1 stycznia 2008,handluje samochodami,nie obracam
pieniędzmi na koncie tylko mam je w samochodach,w wielu bankach chca
wyciag z konta na którym nic mi nie wpływa,rozliczam się -ksiażka
rozchodów i przychodów-ksiegowa powiedziała mi że mój dochód to 9 tys od stycznia a obecnie wykazuję stratę na 5 tys.Czy mam szanse na jakiś kredyt,żona nie pracuje.Chcę wziaść jakikolwiek kredyt 60tys,moze byc zabezpieczenie hipoteką.Jedyny kredyt jaki mogę uzyskać to obrotowy na 5 lat w banku spółdzielczym ale rata jest kosmiczna 1500zł na miesiąc,gdyby to był okres 8-10 lat to ta rata już byłaby do przyjęcia.Moze jest jakis bank udzielajacy kredyt obrotowy na dłuzszy okres.Bardzo proszę o pomoc!!!
Zapisane
Karol_59
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Sierpnia 21-08-2008, 03:24:59 »

Z doświadczenia wiem, że ciężko będzie uzyskać kredyt. W większości banków minimalnym okresem przy ktorym można uzyskać jaki kolwiek kredyt na firmę jest rok prowadzenia działalności.
Można spróbować wziąc kredyt na osobe indywidualną.
Zapisane
swiety
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #2 : Sierpnia 27-08-2008, 08:45:11 »

Proszę sprawdzić wiadomości...

Witam,mam wielki problem z uzyskaniem jakiegokolwiek kredytu,potrzebuje
60 tys zł.Mam firmę od 1 stycznia 2008,handluje samochodami,nie obracam
pieniędzmi na koncie tylko mam je w samochodach,w wielu bankach chca
wyciag z konta na którym nic mi nie wpływa,rozliczam się -ksiażka
rozchodów i przychodów-ksiegowa powiedziała mi że mój dochód to 9 tys od stycznia a obecnie wykazuję stratę na 5 tys.Czy mam szanse na jakiś kredyt,żona nie pracuje.Chcę wziaść jakikolwiek kredyt 60tys,moze byc zabezpieczenie hipoteką.Jedyny kredyt jaki mogę uzyskać to obrotowy na 5 lat w banku spółdzielczym ale rata jest kosmiczna 1500zł na miesiąc,gdyby to był okres 8-10 lat to ta rata już byłaby do przyjęcia.Moze jest jakis bank udzielajacy kredyt obrotowy na dłuzszy okres.Bardzo proszę o pomoc!!!
Zapisane

BEZPIECZNE-ŻYCIE

www.bezpieczne-zycie.pl

email: biuro@bezpieczne-zycie.pl
         
          GG 1756931
          Skype gswiatek75
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty dla firm  |  Wątek: Proszę o pomoc i doradę!!!!!!!!!!!!!!!!!! « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines