kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: kredyt mieszkaniowy- gdzie najlepiej « poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: kredyt mieszkaniowy- gdzie najlepiej  (Przeczytany 20531 razy)
czesio
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil Email
« : Sierpnia 23-08-2007, 01:00:32 »

Witam,

Poszukuje porady odnośnie kredytu na mieszkanie.W jakim banku najlepiej/najkorzystniej//najłatwiej wziac kredyt? Ile czeka się na takie przyznanie kredytu, no i w jakim banku jest najtaniej.

Z gory dziekuje za pomoc . Uśmiech
Zapisane
Grzegorz M.
Newbie
*
Wiadomości: 17


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Sierpnia 23-08-2007, 07:27:37 »

dużo pytań postawiłeś, praktycznie nie udzielając żadnych danych o swojej zdolności kredytowej? szybko nie znaczy koniecznie tanio; każdy bank wymaga innych dokumentów; poza standardowym oprocentowaniem weź pod uwagę jakie dodatkowe opłaty pobiera bank; czy zalezy Ci na wcześniejszej spąlcie musiśz sobie odpowiedzieć; jak waluta itd. przejrzyj wątki na forum; o kredytach mieszkaniowych wiele sie tu juz pisalo (zerknij na wątek o Dom Banku - tam jest zywa dyskusja Mrugnięcie )
Zapisane
czesio
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Sierpnia 24-08-2007, 02:31:02 »

Moja zdolność hmm... jestem zatrudniony na czas nie określony średni dochód 3.500pln , a coś do polecenia oprócz dom banku, jest jeszcze cos godnego polecenia...  Co? Uśmiech
Zapisane
czesio
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Sierpnia 25-08-2007, 09:56:40 »

Dziękuję za ofertę, ale zanim zgłoszę sie do konkretnego banku i jego doradcy liczyłem na opinie doswiadczonych"konsumentów".
Swoja drogą...od kiedy weszła moda, że oficjalni przedstawiciele banku wypowiadają się na forach??
Nie mówię, że to jest złe - bo nie wiem- ale jestem zaskoczony! czy to nowa forma reklamy, pozyskiwania klienta??
Zapisane
adela
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Sierpnia 26-08-2007, 03:21:30 »

Jeśli chodzi o wybór kredytu najlepiej skontaktuj się z jakimś doradcą kredytowym np Expander czy Open lub niezależnymi doradcami takimi jak: HipoteczneKredyty.com, CredytField, Golden Egg czy Money Expert. W tym drugim przypadku masz gwarancje że polecą ci najlepszą ofertę i porównają oferty wielu banków. Napewno nie polecam stron gdzie sam porównujesz oferty banków ponieważ bedziesz negocjować warunki z doradcami więc jak wybierzesz takiego który ma np w swojej ofercie wiele banków wtedy może nawet z oferty którą na początku nie brałeś pod uwagę zrobi się ciekawe rozwiązanie. Ja korzystałam już 3 razy (mieszkanie, działka, dom) i polecam gorąco.
Zapisane
czesio
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Sierpnia 29-08-2007, 01:16:30 »

Super Dziekuje za informację napewno przejże i zapoznam się z tymi informacjami.... Uśmiech
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Sierpnia 30-08-2007, 02:03:06 »

Witam,

Poszukuje porady odnośnie kredytu na mieszkanie.W jakim banku najlepiej/najkorzystniej//najłatwiej wziac kredyt? Ile czeka się na takie przyznanie kredytu, no i w jakim banku jest najtaniej.

Z gory dziekuje za pomoc . Uśmiech

Nie ma czegoś takiego jak najłatwiej Uśmiech Każdy bank potrzebuje sporo papierków ale to chyba nie jest dziwne...To zależy od tego jaka jest Twoja zdolność kredytowa...ile zarabiasz (cie) jaki wkład własny itp....odradzam branie kredytów u doradców ponieważ biorą prowizję...a to podnosi koszt kredytu...bezpośrednio w banku jest taniej...
Zapisane
czesio
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Sierpnia 30-08-2007, 03:39:27 »

Wiec powiem tak...własne środki mam, ale zbyt niskie by wspomóc kredyt- zakładam raczej kredyt na całe mieszkanie. Na małe M3 potrzebne jest mi około 350-400tys. Spłacenie takiej kwoty zajmie mi około 30lat a natomiast
Obawiam się trochę doradców, ponieważ tak jak powiedziałes oni przeważnie polecają kredyty banków współpracujących z nimi .
Zapisane
Grzegorz M.
Newbie
*
Wiadomości: 17


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Sierpnia 31-08-2007, 05:14:44 »



Nie ma czegoś takiego jak najłatwiej Uśmiech Każdy bank potrzebuje sporo papierków ale to chyba nie jest dziwne...To zależy od tego jaka jest Twoja zdolność kredytowa...ile zarabiasz (cie) jaki wkład własny itp....odradzam branie kredytów u doradców ponieważ biorą prowizję...a to podnosi koszt kredytu...bezpośrednio w banku jest taniej...
[/quote]

tylko czasem jest tak, że doradca jest brokerem i ma zniżki w marży banku i na tym zarabia; ale faktem jest, że doradcy polecaja zazwyczaj te banki, które płaca im największe prowizje, ale zdarzaja sie wyjatki;
co do papierków to chyba najwięcej papierów żadają w fortisie, a najmniej w dom banku; jak masz dobra zdolnosc to mozesz przebierac w ofertach; tylko ocen na czym Ci najbardziej zalezy- niskim oprocentowaniu, brakiem oplaty za wczesniejsza splate itp
Zapisane
Bankier Amator
Jr. Member
**
Wiadomości: 51


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Sierpnia 31-08-2007, 08:21:43 »



Witam,

Nie zgadzam się z tym co napisałeś cytat "faktem jest, że doradcy polecaja zazwyczaj te banki, które płaca im największe prowizje, ale zdarzaja sie wyjatki"

Myśle, że wiecej jest doradców, którym nie zależy na najwyższej prowizji ale po prostu zależy wogóle na jakiejkolwiek prowizji.

Bo lepej zarobić  50% mniej niż wogóle NIC!

Należy zastanowić się czym kieruje się doradca a czym klient.

Klientowi zależy na kredycie - niestety wiekszość osób starających się o kredyt NIE zwaraca uwagi na jego koszty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak, tak, tak wiem co mówie...  Oczywiście na początku biegają po bankach, pytają znajomych gdzie najtaniej ;-) biorą symulacje spłąty rat....
Następnie gdzie biorą kredyt? ponad 95% osób zaciąga kredyt w banku który go najszybciej WYPŁACI!!!!!!!
Cóż jest to nieracjonalne, nie logiczne ale tak jest!!!!!!
Tak samo jest (w pewnym sensie) z papierosami - wszyscy wiedzą, że szkodzą - zabijają, na opakowaniach też jest dużymi literami napisane a ludzie i tak palą.
Jakiś czepialski powie, że to nałogowcy - to fakt ale przecież co roku ponad 200 tyś nowych palaczy sięga po pierwszego papierosa!

I gdzie tu logika? Wiedza?

Ci chcą zapalić a tamci chca kredyt i mają gdzieś koszty jakie poniosą "KIEDYŚ" chcą i już i najlepeij natychmiast!!!!!!!!!! a "KIEDYŚ" cóż kiedyś nadejdzie rachunek za głupote.
Tylko jedni płacą wiecej kasy (przy kredytach) inni zdrowiem + pieniędzmi na leczenie.

Doradcy wiedzą czym kieruje sie klient wiec odrazu proponują to o co i tak poprosi.... czyli kredyt w banku, który przyzna go najszybcie.

Panowie doradcy mam racje czy nie?
Zapisane
czesio
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Września 04-09-2007, 02:28:43 »

w sumie jest trochę racji w tym co napisałeś...  Uśmiech
Zapisane
aurelia87
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Września 04-09-2007, 12:44:51 »

Zgadzam się z przedmówcą. Osobiście pracuję w firmie zajmującej sie doradztwem finansowym i działam na terenie Warszawy i nie mogę się zgodzić z tym,ze wybieramy te rozwiązania, które sa dla nas finansowo korzystne, a nie dla klienta. Jesteśmy niezależną firmą i naszym priorytetem jest dobranie najbardziej optymalnych rozwiazań dla klienta, a nie myśl o prowizji jaką dostaniemy. W końcu po to jestesmy i proszę nie mylić nas z osobami, które reklamują się jako doradcy finansowi, a współpracują tylko z jednym bankiem lub dwoma.
Zapisane

Dorota 667 049 760 
e-mail  dorota.to@interia.pl
czesio
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Września 05-09-2007, 01:06:22 »

" Wiec powiem tak...własne środki mam, ale zbyt niskie by wspomóc kredyt- zakładam raczej kredyt na całe mieszkanie. Na małe M3 potrzebne jest mi około 350-400tys. Spłacenie takiej kwoty zajmie mi około 30lat "


A na ten temat cos możesz poradzic... Uśmiech
Zapisane
aurelia87
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #13 : Września 06-09-2007, 04:07:48 »

Każdy klient jest traktowany indywidualnie, wiec nie wystarczy powiedziec,ze mam takie a takie dochody,ze potrzebuję tyle i tyle pieniedzy i że spłata tego zajmie mi tyle a tyle czasu... potrzebna do tego jest również sytacja rodzinna i inne czynniki.. . wiec jeśli byłbys zainteresowany to zapraszam do zrobienia bezpłatnej analizy
Zapisane

Dorota 667 049 760 
e-mail  dorota.to@interia.pl
grupa_konkret
Jr. Member
**
Wiadomości: 97


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Września 15-09-2007, 05:40:58 »

witam,
jestem niezależnym doradcą finansowym - z miłą chęcią przygotuję porównanie różnych ofert oraz podpowiem jak ewentualnie ominąć pułapki proceduralne przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny. wystarczy przesłać z namiarami na siebie - koniecznie numer telefonu i adres e-mail.
pozdrawiam
monika
Zapisane

monika - doradca finansowy

tel 502-989-706
Strony: [1] 2 Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: kredyt mieszkaniowy- gdzie najlepiej « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines