kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty konsolidacyjne  |  Wątek: Kredyt konsolidacyjny znacząco obniży koszty « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Kredyt konsolidacyjny znacząco obniży koszty  (Przeczytany 29003 razy)
Jacek
Jr. Member
**

zapraszam ch?tnych po kredyt na ka?dy cel

Zobacz profil WWW Email
« : Wrzesień 05-09-2007, 10:23:07 »

Witam,

Korzyści dla Klienta

•   Scalenie kilku rożnych kredytów w jeden niżej oprocentowany kredyt konsolidacyjny znacząco obniży koszty dotychczasowej obsługi.
•   Tylko jedna rata kredytowa miesięcznie prowadzi do lepszej kontroli domowych wydatków i utrzymania płynności finansowej.
•   Większa kwota kredytu (wyższe LTV)  daje możliwość skonsolidowania większej ilości zobowiązań.
•   Gotówka w ramach konsolidacji umożliwi sfinansowanie innych potrzeb konsumpcyjnych. Można także za jej pomocą sfinansować koszty okołokredytowe –
nie trzeba na ten cel zaciągać dodatkowych zobowiązań.
•   Mniejsza rata kredytowa z uwagi na wydłużony okres kredytowania  to ulga dla portfela.
•   Bezprowizyjna wcześniejsza nadpłata kredytu zmniejszy  koszty jego funkcjonowania
a możliwość przewalutowania ograniczy stres związany z ryzykiem walutowym.
•   Szeroki zakres walut umożliwi  dopasowanie produktu do oczekiwań i potrzeb Klienta.

Jestem doradcą kredytowym, pracownikiem MultiBanku i zajmuję się nawiązywaniem kontaktów z osobami indywidualnymi oraz firmami chcącymi zakupić nieruchomość.
Oferuję swoją pomoc w zakresie udzielenia i wyboru odpowiedniego kredytu z pośród bogatej oferty jaką dysponuje MultiBank. Osobiście przygotowuję wnioski kredytowe z terenu całej Polski, odległość do Państwa nie ma dla mnie znaczenia. Moje wieloletnie doświadczenie w bankowości, zapewni Państwu, profesjonalną obsługę i doradztwo podczas całego procesu kredytowania. Począwszy od dnia złożenia wniosku do momentu udzielenia przez Bank kredytu. Moje kompetencje pozwalają mi na śmiałe stwierdzenie, iż moja współpraca z Państwem przyniosłaby korzyści dla wszystkich stron biorących udział w transakcji. Chętnie pomogę uzyskać kredyt hipoteczny bądź gotówkowy. Moja usługa jest całkowicie bezpłatna i nie obciąża w żaden sposób mojego klienta. Realizuję kredyty ,,skomplikowane’’

Proszę wyślij sygnał do mnie a ja oddzwonię i omówimy wszystkie szczegóły.

Jacek Kuli?ski

Przedstawiciel MultiBanku

MultiBank - BRE BANK S.A.
Warszawa, ul. Wiertnicza 166
tel. kom. 0 880 892 164
fax. (22) 593 90 51
e-mail: jacek.kulinski@multibank.pl
e-mail: jacek.kulinski@poczta.onet.pl
Beata
Newbie
*

« Odpowiedz #1 : Wrzesień 14-09-2007, 11:54:32 »

Panie doradco....

Czas napisać prawdę o kredytach konsolidacyjnych... bo w większości przypadków to BANKI OKRADAJĄ klientów proponując kredyty konsolidacyjne!!! Mechanizm jest prosty....

Łapiemy potencjalnego klienta który ma kredyt powiedzmy na 400.000 zł na okres 30 lat rata powiedzmy 2.200zł - kredyt w CHF

Bank proponuje mu kredyt konsolidacyjny (co tu jest do konsolidowania jak jest jeden kredyt?) na powiedzmy 35 lat z rata 2.000zł
Doradca mówi no widzi Pan mniej Pan będzie płacił - super bierz pan kredyt....

Tylko jakoś nie wspomina, że wydłużenie okresu spłaty to spore koszty, że kredyt będzie spłacał 5 lat dłużej!!!! i tak naprawdę zapłaci w sumie znacznie więcej!!!!

Oczywiście, są sytuacje kiedy opłaca się korzystać z takich rozwiązań ale tutaj potrzeba naprawdę dobrego doradcy lub troszkę wiedzy matematycznej i kalkulator.

Tak, że przestrzegam wszystkich przed pochopną decyzją...

Bankowcy niczym się teraz nie różnią od sprzedawców... za wszelką cenę chcą wcisnąć klientowi nowy produkt - nie ważne czy jest on potrzebny czy nie, czy się opłaca czy nie.

Takie są smutne fakty... jeśli tylko zdolność kredytowa pozwoli to prawie zmuszają klienta do podpisania umowy.

......;;;;;;
agnieszka
Jr. Member
**

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Październik 16-10-2007, 03:10:42 »

Popieram Panią Beatę. tylko dobry doradca dobrze pomoze dobrac odpowiedni kredyt. wydłuzanie okresu kredytowania i mniejsza rata ale malo znaczaca roznica to tylko dodatkowe koszty. oczywiscie sa sytuacje w ktorych oplaca sie to robic. ale nalezy wybierac bank wktorym nie bedziemy placic ponownie za to samo. czyli prowizja ubezpieczenia i oplaty.

od poc?atku lutego
Wroc?aw,Boles?awiec i okolice
Pawe? Wilas
667-981-796
pawel.wilas@polbankefg.pl

Agnieszka Biernat
661-916-431
agnieszka.biernat@polbankefg.pl

Tr?jmiasto
Andrzej Belka
andrzej.belka@polbankefg.pl
661-916-293
doradca_polbank
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Listopad 02-11-2007, 10:27:29 »

A ja nie popieram, no może popieram w części,
ale ...
nie zgadzam się że bankowcy są jak sprzedawcy.
Są gorsi .... ale wiecie.... to wszystko naciski na realizację planów itp itd

Choć powiem szczerze, są też doradcy, którzy mają w d.... plany,
dla mnie najważniejsze jest zrobienie dobrego kredytu i  żeby klient był zadowolony.
FENIKU
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Grudzień 03-12-2007, 12:10:17 »

Na wstępie sprostowanie, w/w sytuacja to refinansowanie,konsolidujemy  zabowiązania konsumpcyjne lub zobowiazania konsumpcyjne i niski kredyt hipoteczny,niższy od reszty zobowiązań.
W styuacji opisanej przez panią Beatę fakt, jest to ewidentne naciągnięcie .
 ale jeżeli klient zarabia 3000 a ma do spłacenie 2500 rat miesięcznie i ma mozliwość zastawienia hipoteki to chyba nie mamy wątpliwości że naturalnym rozwiązaniem jest wydłużenie okresyu kredytowania .

Czyż nie ? 
agnieszka
Jr. Member
**

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Grudzień 15-12-2007, 12:00:06 »

zgadza się:)

od poc?atku lutego
Wroc?aw,Boles?awiec i okolice
Pawe? Wilas
667-981-796
pawel.wilas@polbankefg.pl

Agnieszka Biernat
661-916-431
agnieszka.biernat@polbankefg.pl

Tr?jmiasto
Andrzej Belka
andrzej.belka@polbankefg.pl
661-916-293
glow222
Gość
« Odpowiedz #6 : Marzec 23-03-2011, 01:44:07 »

Faktycznie, kredyt konsolidacyjny to jedna wielka pułapka. Szczególnie należy zwrócić uwagę na wydłużenie okresu spłaty - w tym tkwi haczyk jak napisał ktoś wyżej.
specjalista
Newbie
*

pracownik bankowy

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : Czerwiec 22-06-2013, 04:05:11 »

Kredyt konsolidacyjny hipoteczny znacząco może obniżyć koszty co innego bez hipoteki, wtedy tylko jest wydluzony okres spalty

banki opinie forum
szczurek
Newbie
*

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #8 : Październik 21-10-2013, 06:56:03 »

Kredyt konsolidacyjny nie obniża spłaty! Teoretycznie obniża ratę jednocześnie wydłużając okres kredytowania przez co i tak spłacamy więcej Uśmiech

Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty konsolidacyjne  |  Wątek: Kredyt konsolidacyjny znacząco obniży koszty « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2018 Grupa FOREX