kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: KREDYT NA SAMOCHOD « poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 ... 8 Drukuj
Autor Wątek: KREDYT NA SAMOCHOD  (Przeczytany 125459 razy)
pawel86
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« : Września 07-09-2007, 12:22:59 »

POSZUKUJE BANKU KTORY SKREDYTUJE MI SAMOCHOD O WARTOSCI 21TYS Z MOIM WKLADEM WLASNYM OK 10TYS ZL CZY INSTNIEJE MOZLIWOSC WZIECIA TAKIEGO KREDYTU NA OSWIADCZENIE OFICJALNIE NIE PRACUJE ALE W RZECZYWISTOSCI ZARABIAM 2000ZL MIESIECZNIE EW. MOGE SIE ZATRUDNIC W FIRMIE ZNAJOMEGO ALE WTEDY PRAWDOPODBNIE BEDE MUSIAL CZEKAC MINIMUM 3 MIESIACE CZY JEZELI BYLBYM ZATRUDNIONY POWIEDZMY OD DNIA DZISIEJSZEGO CZY JUTRO MOGLBYM WZIAC KREDYT NA OSWIADCZENIE I CZY BANK SPRAWDZI ZE FAKTYCZNIE JESTEM ZATRUDNIONY OD WCZORAJ PROSZE O ODPOWIEDZ POZDRAWIAM I DZIEKUJE
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Września 07-09-2007, 08:21:26 »

z tego co sie orientuje to mozesz miec problem, przewaznie zaswiadczenie jest wymagane, ale warto poszperac.
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Kredyt-AutoOkazja-w-ofercie-GE-Money-Banku-1624338.html
moze tutaj znajdziesz jakies odpowiedzi. pozdrawiam
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Września 12-09-2007, 09:27:26 »

Chyba nie wygląda to za różowo...bez stałego zatrudnienia raczej będziesz miał małe szanse...bo jaką bank będzie miał pewność że za 2 lata będziesz nadal pracował??
Zapisane
lidka-l8
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Września 12-09-2007, 09:59:12 »

Jest kredyt na oświadczenie, lecz trzeba podać kontakt do pracodawcy. Myślę , że przy wpłacie prawie 50% wartości pojazdu nie powinnobyć problemu.
Jeżeli jesteś z opolszczyzny pomogę Ci. Kontakt na emaila. Możesz też skorzystać ze strony http://lidka-l8.systempartnerski.pl . Jest to czwarty prezentowany  tam  bank oferujący kredyty samochodowe. Duży uśmiech
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Września 13-09-2007, 06:02:52 »

Ale to się mija z celem...z tego co zrozumiałem kolega nie ma pieniędzy na wkład własny...i raczej będzie mu ciężko ...
Zapisane
lidka-l8
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Września 13-09-2007, 06:55:13 »

Chwileczkę...... dlaczego jest na wstępie określona cena 21tys i wkład 10 tys i zarabia regularnie 2000zł.  Proszę przeczytać Język
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Września 14-09-2007, 08:04:12 »

Koleżanka uważnie czytała posty:) patrzyłam na Twoją ofertę, ale nie bardzo wiem skąd te pieniądze, to bank? jak wygląda sprawa oprocentowania np? pozdrawiam
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Września 16-09-2007, 10:25:57 »

Chwileczkę...... dlaczego jest na wstępie określona cena 21tys i wkład 10 tys i zarabia regularnie 2000zł.  Proszę przeczytać Język

Z takimi dochodami to każdy bank w ciemno da kredyt i jeszcze w rączkę pocałuje Mrugnięcie))
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Września 17-09-2007, 09:29:41 »

Może całowania nie będzie, ale dochód jest wystarczający myślę. Zastanawia mnie jednak czy nie mając stałego zatrudnienia bank wogóle udzieli kredytu.
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Września 18-09-2007, 02:26:47 »

AAA...jeśli dochody nie są stałe bądź z szarej strefy to niestety może być problem...
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Września 18-09-2007, 07:52:25 »

Tak też myślałam, no ale nikt chyba nie kupuje auta z dnia na dzień, więc jak się pracuje nawet krótko to te dwa czy trzy miesiące, żeby dostać zaświadczenie może nie zrobią różnicy. W tym czasie można przeglądać oferty aut, zobaczyć coś na żywo.
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Września 19-09-2007, 09:11:25 »

W naszych realiach to po trzech miechach masz dopiero umowe na stałe po okresie próbnym :/
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Września 20-09-2007, 09:24:39 »

Niby masz rację, ale po tych 3 miesiącach wystawią pewnie zaświadczenie, ważne żeby nie marnować tego okresu. Można poczytać fachową prasę
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Boom-na-kredyty-samochodowe-GE-Money-Banku-1639229.html
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #13 : Września 26-09-2007, 08:17:20 »

Skoro tyle osób go wybiera to musi byc oki...
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Września 28-09-2007, 08:33:47 »

No widać że ma wzięcie. Na pewno mocną stroną jest solidność banku i doświadczenie na rynkach światowych.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 8 Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: KREDYT NA SAMOCHOD « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines