kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: KREDYT NA SAMOCHOD « poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 Drukuj
Autor Wątek: KREDYT NA SAMOCHOD  (Przeczytany 126469 razy)
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : Listopada 12-11-2007, 06:18:42 »

Ale z dwojga złego i tak bankowi bardziej by się opołacało spieniężyć auto...
poweidzmy ze tak. auto latwiej sprzedac niz wyeksmitowac kogos z domu czy mieszkania (procedury, zapewnienie meszkania socjalnego itp, itp) ale jest jeszcze druga strona medalu: auto z wiekiem traci na wartosci (nie mowie o zabytowych) wiec moze sie okzac ze nawet jak bank zabierze i sprzeda to i tak nie pokryje to kwoty kredytu a wprzypadku mieszkania czy domu jest wrecz odwrotnie...
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : Listopada 12-11-2007, 08:46:11 »

No ale nie są to kredyty długoterminowe, więc wielkich strat się nie ponosi jeśli chodzi o bank. Bo najpierw np ktoś spłaca z odsetkami, czyli ta strata wartości auta jest przez nie pokrywana,  a jeżeli zalega to bank zajmuje pewnie auto i od ręki sprzedaje. Jak w tej sytuacji jestem zabezpieczona ja?
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #47 : Listopada 13-11-2007, 03:31:40 »

Właściwie to na to pytanie musisz sobie zawsze sama odpowiedzieć....Przed tym jak zdecydujesz się wziąć kredyt...czy będziesz na pewno w stanie go spłacić...
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : Listopada 13-11-2007, 09:30:17 »

No tak, ale chciałam podkreślić fakt, że bank jest zabezpieczony z każdej strony i może powinno się trochę bardziej pomyśleć o kredytobiorcy.
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : Listopada 14-11-2007, 07:17:55 »

No tak, ale chciałam podkreślić fakt, że bank jest zabezpieczony z każdej strony i może powinno się trochę bardziej pomyśleć o kredytobiorcy.
sa roznego rodzaju ubezpieczenia ale nie zawsze ubezpieczaja od wszystkiego. niestety jak sie pozycza to trzeba oddac wiec trzeba myslec przed zeby uniknac niespodzianek... nie mowie tu oczywiscie o wypadkach losowych
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : Listopada 16-11-2007, 10:21:10 »

Zdarzeń losowych nie przewidzi nawet szklana kula:) ale jak można spłacać i czuć się w miarę bezpiecznie? czy wszystkie banki mają w swojej ofercie ubezpieczenie kredytu, czy w przypadku aut nie ma takiej możliwości?
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : Listopada 17-11-2007, 06:38:57 »

mi sie wydaje ze jest. moze nie daja ubezpieczenia od utraty pracy ale od smierci czy trwalej niezdolnosci do pracy to na pewno. w sumie te ubezpieczenia wciskaja teraz wszedzie, nawet do malych kredytow konsumenckich Język
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #52 : Listopada 22-11-2007, 05:49:29 »

Niektórzy z nich rezygnują ... nie wiem czemu...koszt miesięczny minimalny...a zabezpieczenie solidne...
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : Listopada 23-11-2007, 09:34:31 »

Ja też jestem zdania, że jeśli jest możliwość zabezpieczenia się to trzeba z tego korzystać. Dobry bank powinien zabezpieczyć i siebie i klienta.
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : Listopada 25-11-2007, 04:06:10 »

Niektórzy z nich rezygnują ... nie wiem czemu...koszt miesięczny minimalny...a zabezpieczenie solidne...
z oszczednosci, przy takiej ilosci kosztow jakie mamy obecnie (oprocentowanie, prowizje, ubezpieczenia itp) czaesem wcale sie nie dziwie chociaz to nie zawsze rozsadny wybor...
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #55 : Listopada 25-11-2007, 11:11:49 »

No proszę Cię...koszt takiego ubezpieczenia jest na prawdę nie wielki...w rozłożeniu miesięcznym...i nie wiem czy przekracza 1% miesięcznej raty kredytu...
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : Listopada 26-11-2007, 07:45:06 »

No proszę Cię...koszt takiego ubezpieczenia jest na prawdę nie wielki...w rozłożeniu miesięcznym...i nie wiem czy przekracza 1% miesięcznej raty kredytu...
nie przekracza ale mi nie musisz tego mowic... ja tylko podalam jedna z przyczyndla ktorych ludzie z tego rezygnuja choc osobiscie uwazam to raczej za zly wybor
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #57 : Listopada 27-11-2007, 03:10:37 »

Pewnie że zły...nie chce być czarnowidzem...ale tak na prawdę nie wiemy co się jutro zdarzy a co dopiero za 5-10 lat...
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : Listopada 27-11-2007, 09:26:01 »

Ja się dziwię, że wogóle są tacy ludzie, którzy biorą kredyt na np kilkanaście lat i jakby nie myśleli o przyszłości, tym bardziej solidne banki powinny bardzo mocno nakłaniać na ubezpieczenia kredytów.
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : Listopada 28-11-2007, 06:53:06 »

Ja się dziwię, że wogóle są tacy ludzie, którzy biorą kredyt na np kilkanaście lat i jakby nie myśleli o przyszłości, tym bardziej solidne banki powinny bardzo mocno nakłaniać na ubezpieczenia kredytów.
oj sa, sa Język ale zauwazcie ze wiekszosc bankow juz zrobilo tak ze ubezpieczenie, przynajmniej te od utraty zycia lub trwalej niezdolnosci, jest juz obowiazkowe...
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: KREDYT NA SAMOCHOD « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines