kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: KREDYT NA SAMOCHOD « poprzedni następny »
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 Drukuj
Autor Wątek: KREDYT NA SAMOCHOD  (Przeczytany 126430 razy)
Qba
Jr. Member
**
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : Grudnia 08-12-2007, 04:32:36 »

To prawda, ale zadowolonych klientów jest teraz bardzo dużo, ja mam w kilku bankach kredyty już za sobą i w sumie nie mam na co marudzić, no zdarzył się jeden wyjątek, ale to dawno temu
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : Grudnia 08-12-2007, 07:44:42 »

Coś w tym jest, a na pewno najwiarygodniejsze źródło informacji to zadowolony klient, zarówno w sklepie jak banku.
i to się coraz bardziej przydaje. przy tej ilosci reklam i calej nagodniki na sprzedaz, wiezyc mozna juz tylko klientom Mrugnięcie
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #77 : Grudnia 09-12-2007, 10:45:00 »

To też jest ważne...ale dla mnie na przykład też ważne są artykuły i różne zestawienia w prasie...
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #78 : Grudnia 10-12-2007, 05:06:55 »

To też jest ważne...ale dla mnie na przykład też ważne są artykuły i różne zestawienia w prasie...
masz oczywiscie na mysli prase branzowa mam nadzieje. bo czasem w szmatlawcach typu fakt potrafia wydrukowc zestawienie ktore z profesjonalizmem i obiektywizmem ma niewiele wspolnego Mrugnięcie
Zapisane
Qba
Jr. Member
**
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #79 : Grudnia 11-12-2007, 05:21:29 »

No ja czytałem <już nie pamiętam gdzie> ale wiem co było w czołówce, GE Money, Multi i Getin...
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #80 : Grudnia 11-12-2007, 10:00:44 »

No te pierwsze miejsca to pojawiają się w każdej prasie, niekoniecznie fachowej, przekłamania mogą być np że zamiast 1 miejsca umieszczą kogoś na 3, ale to pewnie i tak robi swoje:)
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #81 : Grudnia 12-12-2007, 07:52:02 »

No te pierwsze miejsca to pojawiają się w każdej prasie, niekoniecznie fachowej, przekłamania mogą być np że zamiast 1 miejsca umieszczą kogoś na 3, ale to pewnie i tak robi swoje:)
oj robi robi, gorzej jak np zamiast 3 miejsca dadza 5 to juz robi wieksza roznice
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12-12-2007, 11:50:07 wysłane przez kasiulek » Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #82 : Grudnia 13-12-2007, 07:23:06 »

heh...dobrze że ktoś działa takie rankingi...bo tak to człowiek by się nachodził za kredytem ...a tak można się ograniczyć do 3-4 miejsc a resztą sobie głowy nie zawracać...
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #83 : Grudnia 13-12-2007, 10:38:10 »

No i tak raczej nie brałbyś pod uwagę 10 banków mimo ogólnej dostępności kredytów w każdym banku. Jakąś ogólną wiedzę dają takie rankingi i zestawienia, ale nie można się tylko na nich wzorować.
Zapisane
Qba
Jr. Member
**
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #84 : Grudnia 14-12-2007, 08:09:51 »

No nie tylko na nich, ale jeżeli ktoś pozytywnie z naszych znajomych wypowiada się o banku X dobrze i ten sam bank w rankingu jest wysoko, to coś w tym musi być Uśmiech czy nie? :>
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #85 : Grudnia 14-12-2007, 10:00:48 »

No coś w tym jest, zawsze najlepiej słuchać zadowolonej klienteli, tylko czasem nie wiadomo gdzie taką znaleźć:)
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #86 : Grudnia 16-12-2007, 02:41:23 »

No coś w tym jest, zawsze najlepiej słuchać zadowolonej klienteli, tylko czasem nie wiadomo gdzie taką znaleźć:)
zawsze sie ktos znajdzie, chocby wsrod znajomych. no chyba ze oni tez sie przejechali na kredycie...
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #87 : Grudnia 16-12-2007, 10:01:54 »

Ja mam znajomego ...który wziął auto na kredyt nowe z salonu...oczywiście w banku producenta pojazdu...porażka...
Zapisane
Qba
Jr. Member
**
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #88 : Grudnia 17-12-2007, 04:37:30 »

Jakby czytał gazetę wyborczą gdzie były rankingi banków to by wiedział, że u producentów kredytu się nie bierze
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #89 : Grudnia 17-12-2007, 06:55:59 »

Jakby czytał gazetę wyborczą gdzie były rankingi banków to by wiedział, że u producentów kredytu się nie bierze
heh, no tam to one nie wypadly zbyt dobrze. w tych "samochodowych" bankach oplaca sie brakc te kredyty niby "0 procent" - sa naprawde bardzo tanie tylko maja jedna wade - max okres kredytowania to chyba tylko 3 lata (FiatBank)
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: KREDYT NA SAMOCHOD « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines