kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: PROSZE O POMOC W KONSOLIDACJI KREDYTOW « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: PROSZE O POMOC W KONSOLIDACJI KREDYTOW  (Przeczytany 9824 razy)
asia27
Newbie
*
Wiadomości: 12


Zobacz profil
« : Września 12-09-2007, 09:13:35 »

POSIADAM CZTERY KREDYTY JEDEN 12400 W GEMONEY DRUGI 5500 GETIN BANK ORAZ POLBANKU KWOTA 18000 ORAZ NA KONCIE 5500 TEN KREDYT NA KONCIE TO KREDYT WSOLNIE Z MEZEM BO TO ON JEST GLOWNYM KREDYTOBIORCA MAMY WSOLNE KONTO CHCIALABYM TO SKONSOLIDOWAC I POTRZEBUJE OK 10000ZL NA INNE POTRZEBY CZY TO JEST MOZLIWE PROSZE O ODPOWIEDZ
« Ostatnia zmiana: Września 24-09-2007, 11:04:09 wysłane przez asia27 » Zapisane
lidka-l8
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Września 12-09-2007, 09:43:15 »

Na kredyt gotówkowy to spora suma, dlatego największym problemem jest Twoja zdolność kredytowa i historia spłat tych kredytów. Pomyśl też czy masz lub ktoś bliski ma nieruchomość pod kredyt. Co?
Mogę spróbować pomóc jeżeli jesteś z opolszczyzny.
Kontakt lidiaciupek@op.pl
Zapisane
Basia
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Września 15-09-2007, 06:41:40 »

Witam

Aby dostać kredyt rzędu 30 000 zł twój miesieczny dochód musiałby kszałtować na poziomie 3 tyś zł.... z tego co wiem....

i co udało ci się cos załatwić

napisz bo jestem ciekawa

pozdrawiam
Zapisane
asia27
Newbie
*
Wiadomości: 12


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Września 15-09-2007, 08:10:22 »

no niestety nic narazie nie zalatwilam bylam dzis wbanku okazuje sie ze posiadam karte kredytowa ktora mnie blokuje ale ja nie posiadam zadnej karty teraz jestem w trakcie wyjasniania tej sprawy kiedys dostalam propozycje na karte kredytowa od ge money bank odesslalam dokumenty i na tym sie skonczylo teraz okazuje ze mam ta karte i to aktywna dziwne dzwonilam do ge money przepraszaja beda wyjasniac ta sprawe na tym tyle czekam co dalej pozdrawiam baske pa
Zapisane
ziut19
Full Member
***
Wiadomości: 163


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #4 : Września 15-09-2007, 08:48:03 »

Asiu, to moze postrasz GE, ze zazadasz od nich odszkodowania. Za podanie blednych informacji do BIK-u odszkodowanie moze wyniesc 30.000. Wtedy bedzie Ci potrzebne tylko jeszcze 30.000.
To troche zart, ale nie rozmawiaj z nimi jak petent. Pokaz, ze znasz swoje prawa i wiesz o tej mozliwosci. Inaczej do usmiechnietej smierci bedziesz czekala na zalatwienie sprawy.
Zapisane

Prosty i drogi kredyt dostaniesz wszedzie.
Dobry, tani i przyjazny tylko u najlepszych:
ziut19@gazeta.pl
Basia
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Września 15-09-2007, 10:21:52 »

wiesz co jedna karta nie może powodować odmowy kredytu.....
jestem pracownikiem banku wlasnie w pionie kredytów....
znam troszke weryfikacje i zasady przyznawania....

takze jak nie korzystałaś z karty to nie możesz mieć negawytnej historii kredytowej w biku, więc nawet jak karta została przyznana i bank zanotował jej wydanie to nie dyskwalifikuje cie do wziecia kredytu

faktem jest ze kredyt 30 000zł to dośc duze pieniadze i tak jak wczesniej powiedziałam aby sie o taki kredyt ubiegać to te zarobki musiałabys miec ok 2500-3000zł żeby uzyskać zdolność kredytową adekwatną do sumy o jaką chcesz sie ubiegać


pozdrawiam
Zapisane
doradca_kredyt
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Września 17-09-2007, 09:26:53 »

W Polbanku nie bedzie problemu z udzieleniem Ci takiego kredytu o ile Twoje zarobki beda wynosily ok 1300 zl netto i sprawa Twojego BIK-u bedzie w miare uregulowana kredyt zostanie Ci przyznany w ciagu 3 dni od momentu zlozenia wniosku a wiec kwota 60 tys. jest jak najbardziej dostepna rata na 7 lat wynosilaby wtedy 1058,39 zl miesiecznie

Jesli jestes zaintersowana taka oferta prosze o kontakt z checia spotkam sie z Toba i omowie szczegoly.
Zapisane

Karolina ?uniewska

Specjalista ds. Sprzeda?y

POLBANK EFG

tel. 667 992 544

e-mail:karolina.luniewska@polbankefg.pl

BIURO REGIONU SPRZEDA?Y

WARSZAWA UL ?NIADECKICH 17
doradca_polbank
Newbie
*
Wiadomości: 34


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Listopada 02-11-2007, 10:18:40 »

W polbanku, akurat nie wystarczy 1300 pln dochodu ale już 1600 wystarczy Uśmiech
co do karty blokującej wzięcie kredytu to jak najbardziej możliwe.

Jeżeli dostałaś kiedyś kartę z GE to wydanie tej karty było bezpłatne ale co miesiąc była pobierana opłata za ubezpieczenie i utrzymanie karty od 6,40 do 10 pln w zależności od karty.

I teraz jeśli opłata się ściągała to powinnaś co miesiąc wpłacać minimalną kwotę spłaty karty, czyż nie tak jest.

Jesli  nie wpłacałaś to bank zaraportował to do BIK.

Ale no właśnie, jest jedno ale ...

GE wcale nie raportuje do BIKu historii kart kredytowych, więc to chyba nie chodzi okartę  GE.

pozdrawiam,

darek.wlodarski@gmail.com
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: PROSZE O POMOC W KONSOLIDACJI KREDYTOW « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines