kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne produkty bankowe  |  Karty kredytowe  |  Wątek: Karty kredytowe a płatności przez internet « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Karty kredytowe a płatności przez internet  (Przeczytany 23391 razy)
Beata
Newbie
*
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« : Września 14-09-2007, 11:40:29 »

Mam pytanie odnośnie kart kredytowych.

Czy każdą kartą kredytową można zapłacić za towar przez internet?

Niektóre karty płatnicze są zablokowane - nie można wykonać płatności przez net.
Np. visa multibanku czy mbanku.

Jak to jest z kartami kredytowymi? Czy każdą karta kredytową można płacić w necie czy są banki, których karty kredytowe są zablokowane dla takich płatności?

Może jakiś doradca odpowie na to pytanie lub pracownik banku.

Dzięki za odpowiedz.
Zapisane
wesola
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Października 09-10-2007, 08:56:28 »

Ja mam karte kredytową i debetową w Toyota Bank i na pewno mogę nią płacić w necie.
I w ogóle to sa bardzo bezpieczne karty, bo zabezpieczone i paskiem magnetycznym i mikroprocesorem
Zapisane
agnieszka
Jr. Member
**
Wiadomości: 88


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Października 16-10-2007, 08:47:45 »

wiec zaistniala taka sytuacja poniewaz moga to byc karty zwykle platnicze. nie sa to karty debetowe badz kredytowe, nie sa to rowniez karty tzw"wypukłe".bardzo czesto mozliwosc placenia karta w necie  to indywidualna sprawa banku.
i tak na marginesie,zadna platnosc karta w necie nie jest bezpieczna. Przeciez podajesz tam wszystkie dane widoczne na karcie. wykorzystanie ich ponownie przez osoby trzecie jest dziecinnie proste.polecam zalozyc konto internetowe i w ten sposob placic.
pozdrawiam
Zapisane

od poc?atku lutego
Wroc?aw,Boles?awiec i okolice
Pawe? Wilas
667-981-796
pawel.wilas@polbankefg.pl

Agnieszka Biernat
661-916-431
agnieszka.biernat@polbankefg.pl


Tr?jmiasto
Andrzej Belka
andrzej.belka@polbankefg.pl
661-916-293
meggy
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Stycznia 21-01-2009, 07:03:22 »

No właśnie - a na jakiej zasadzie działa ta karta mBanku? Z tego co się orientuję to alternatywa kart wypukłych, czy tak?
Polecono mi ją, gdy potrzebowałam karty do płatności internetowych - w tym także zagranicznych.
Co do płatności w internecie to zgadzam się - nie ma bezpiecznych transakcji, po prostu trzeba być ostrożnym.
Zapisane
TataAMaciekPowiedzial
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Października 11-10-2010, 09:37:07 »

Niestety nie każdą kartą kredytową można płacić przez internet.
Jeżeli potrzebna Ci karta kredytowa to z mojej strony mogę polecić db - ja nie mam problemów z takimi płatnościami.
Istnieją karty internetowe - coś jakby konto z kodem karty kredytowej, wpłacasz na to konto i za pomocą kodu (tego jak na karcie) możesz dokonywać zakupów - ale ja nie jestem obeznany z tematem, podpowiadam ciekawostkę ; ).
Zapisane
specjalista
Newbie
*
Wiadomości: 18

pracownik bankowy


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : Czerwca 22-06-2013, 05:11:26 »

Dzisiaj już niemal kazda karta debetowa można płacić przez internet, więc wg mnie tylko dla samych platnosci karty kredytowe bez tajemnic jest zbedna
« Ostatnia zmiana: Lipca 03-07-2015, 10:50:49 wysłane przez specjalista » Zapisane

banki opinie forum
mehryt
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #6 : Grudnia 15-12-2013, 11:16:11 »

Jeśli jest wybrzuszona (numer) to można oczywiście płacić nią w internecie Mrugnięcie
Zapisane

grander
Newbie
*
Wiadomości: 28


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : Kwietnia 24-04-2017, 09:48:56 »

Trzeba sobie założyć 2 konto w ramach rachunki, zamówić do niego kartę i tylko niego używać do płacenia online, za pośrednictwem internetu.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne produkty bankowe  |  Karty kredytowe  |  Wątek: Karty kredytowe a płatności przez internet « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines