kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: gdzie po kredyt? « poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: gdzie po kredyt?  (Przeczytany 26168 razy)
Aneta.K
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #15 : Listopada 20-11-2007, 10:10:35 »

@Barteczek: brakujący wkład ubezpiecza firma ubezpieczeniowa- umowa między bankiem a firmą

@mitek: tak jak powiedział Olo wiek rodziców niekoniecznie musi ograniczać okres kredytowania zależy to od proporcji dochodów.
Zapisane
Koraa
Newbie
*
Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Listopada 21-11-2007, 06:26:47 »

Ja mam jeszcze pytanie na temat wkładu własnego. Zakładajac,ze nie mam pieniędzy,a zarobki są wystarczające zeby wziąc kredyt,to w jakich bankach jest opcja zerowego wkładu własnego?
Zapisane
Aska
Full Member
***
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Listopada 21-11-2007, 09:29:51 »

w wiekszości. Tak jak pisałam wyżej - brakujacy wkład własny ubezpiecza sie na koszt klienta.
W chwili obecnej - z mojej wiedzy wynika - ze jedynym bankiem, gdzie nie płaci sie ubezpieczenia od brakujacego wkładu własnego jest Polbank.
Zapisane

Doradca Finansowo-Kredytowy
ziut19
Full Member
***
Wiadomości: 163


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #18 : Listopada 21-11-2007, 10:20:21 »

w wiekszości. Tak jak pisałam wyżej - brakujacy wkład własny ubezpiecza sie na koszt klienta.
W chwili obecnej - z mojej wiedzy wynika - ze jedynym bankiem, gdzie nie płaci sie ubezpieczenia od brakujacego wkładu własnego jest Polbank.

I Dombank, ale tam placi sie za wszystko inne.
Zapisane

Prosty i drogi kredyt dostaniesz wszedzie.
Dobry, tani i przyjazny tylko u najlepszych:
ziut19@gazeta.pl
aurora
Newbie
*
Wiadomości: 47


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #19 : Listopada 22-11-2007, 01:22:30 »

a jaka jest stwaka ubezpieczenia brakujacego wkladu wlasnego??zdaje sobie sprawe,ze kazda firma ubezpieczeniowa ustala wlasna stawke,a interesuje mnie jaka to jets mniej wiecej wielkosc??
Zapisane
Koraa
Newbie
*
Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Listopada 22-11-2007, 02:54:38 »

No właśnie..dobre pytanie,bo jesli większośc banków pobiera taką opłatę,to trzeba byłoby kierowac sie tym.
Zapisane
mitek
Full Member
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #21 : Listopada 22-11-2007, 07:04:49 »

dziekuje za wszystkie odp na moje pytania...apropos tego ostatniego czy mozna dowiedziec sie wiecej szczegolow dot brania kredytu z rodzicami... czy w bankach jest to podobnie zorganizowane czy jakis bank lepiej ma to zorganizowane ?
Zapisane
ziut19
Full Member
***
Wiadomości: 163


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #22 : Listopada 22-11-2007, 11:19:14 »

a jaka jest stwaka ubezpieczenia brakujacego wkladu wlasnego??zdaje sobie sprawe,ze kazda firma ubezpieczeniowa ustala wlasna stawke,a interesuje mnie jaka to jets mniej wiecej wielkosc??
Od 2,9% do 3,6% od kwoty "brakujacej" (najczesciej 20%). Platne jednorazowo na 3-5 lat. Jednak malutkim (o moze ogromnym) haczykiem jest to, co bank zrobi jesli po owych 3 latach nie splacicie brakujacego wkladu. Otoz przedluzy ubezpieczenie na kolejny okres. I w tym momencie wychodzi cala paleta mozliwosci. Otoz niektore banki zazycza sobie po raz kolejny 3,5%, ale nie od brakujacego na dana chwile wkladu, ale od PIERWOTNEGO.
Niektore banki na podstawie harmonogramu licza jak dlugo kredytobiorca bedzie splacal niski wklad i od razu kasuja za caly okres.
Dobrym rozwiazaniem dysponuje Nordea: otoz podwyzszenie marzy o 0,25%. Uczciwie i tylko do momentu gdy naprawde splacimy niski wklad.
Zapisane

Prosty i drogi kredyt dostaniesz wszedzie.
Dobry, tani i przyjazny tylko u najlepszych:
ziut19@gazeta.pl
aurora
Newbie
*
Wiadomości: 47


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #23 : Listopada 23-11-2007, 01:50:25 »

na stronie internetowej GE doczytalam sie,ze oni w takiej sytuacji wylicza kwote ubezpieczenia tylko od brakujacek kwoty wklady wlasnego, a nie kolejny raz od calej kwoty wkladu wlasnego...uczciwe rowiazanie wedlug mnie...podobnie jak rozwiazanie stosowane przez Nordee...
Zapisane
mitek
Full Member
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #24 : Listopada 24-11-2007, 06:20:09 »

mozna prosic o link do tego fragmentu bo jakos go tam na stronie nie moge znalezc ?

pozdrawiam
Zapisane
mitek
Full Member
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #25 : Listopada 24-11-2007, 06:49:10 »

aaa wlasnie jeszcze jedna sprawa... wybiera sie ktos moze na Targi Mieszkaniowe TAMID w Warszawie  Co???
Zapisane
Barteczek
Full Member
***
Wiadomości: 198


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Grudnia 01-12-2007, 02:54:54 »

Ja sam na targach nie byłem ale moja znajoma tak. Z tego co udało mi się od niej wyciągnąć to fakt, że umówiła się z jakimś doradcą na spotkanie.
Zapisane
Strony: 1 [2] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: gdzie po kredyt? « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines