kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: nordea, santander, ge money, wbk, multibank który wybrać? « poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6 Drukuj
Autor Wątek: nordea, santander, ge money, wbk, multibank który wybrać?  (Przeczytany 95498 razy)
Olo
Newbie
*
Wiadomości: 44


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #15 : Listopada 11-11-2007, 09:25:16 »

zawsze był elastyczny ale wiesz cos za coś np człowiek na karcie podatkowej dostanie kredyt na oświadczenie choć rzeczą wiadomą jest że danie kredytu takiego wiąże sie z ryzykiem to i marża jest wyższa. A skoro się sprzedaje to po co obniżać marżę bank poprostu robi niezłą kaskę czy to się komuś podoba czy nie ale Leszek Czarnecki ma łeb do interesów i chyba nikt z tego forum nie zakwestrionuje tego prawda ?
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Listopada 12-11-2007, 06:12:45 »

oczywiscie, tu sie zgodze. facet ma leb - spojrzcie jakie wyniki mial chocby GE Uśmiech

a co do krdytow - zawsze jest cos za cos, ryzyko kosztuje... ale z drugiej strony gdyby nie te drogie oferty to czesc ludzi po prostu nie dostala by kredytu wcale wiec...
Zapisane
Koraa
Newbie
*
Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Listopada 13-11-2007, 03:02:15 »

Ja tez niedługo będę zastanawiąc sie z mężem nad kretydem.  W tej chwili to rzeczywiście najbardziej opłaca sie brac we frankach. W GE chyba na 30 lat wtedy mozna wziac kredyt.
Zapisane
Olo
Newbie
*
Wiadomości: 44


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #18 : Listopada 13-11-2007, 10:38:42 »

kasilek cieszę się że się zgadzamy mam oczywiscie podobne zdanie jak Ty. Tylko rzecz uściślę Leszek Czarnecki nic wspólnego z GE nie miał tylko Łukasz Bald którego później Czrnecki wyciągną z GE i zaproponował mu tworzenie hipoteki w Dombanku. Dlatego GE i Dombank mają podobną politykę kredytową jedne z najwyższych spreadów na rynku Uśmiech podobne procedury przy kredycie na budowę domu itd....
pozdrawiam cieplutko
ps nie jestem pracownikiem dombanku Uśmiech choć pracuje w GetinHolding`u
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Listopada 14-11-2007, 07:19:52 »

wiesz Olo, ja tam nie wnikam kto, gdzie i z kim Język wazne zeby interes sie krecil a widac ze Ci dwaj wiedza jak to robic Uśmiech i to z korzyscia dla klientow - moze nieco drozsze kredyty ale za to duzo bardziej dostepne dla ludzi, szczegolnie tych mniej zamoznych
Zapisane
Barteczek
Full Member
***
Wiadomości: 198


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Listopada 16-11-2007, 02:39:21 »

Podoba mi się ta opcja z analizą 3-4 umów. Dzięki za świetny pomysł. A jakie 3-4 banki byście wybrali do tego porównania??
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Listopada 17-11-2007, 05:42:17 »

ja znam dosc dobrze oferte GE Money wiec smialo moge polecic ten bank jako jeden z tej czworki do porownania Uśmiech
Zapisane
mitek
Full Member
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #22 : Listopada 17-11-2007, 08:56:26 »

a co najbardzej przemawia za GE ? bo wiem ze maja przewaliutowanie za darmo, i fajne mozliwosci z zarzucaniem tymczasowym kredytu, bodaj na 3 miesiace ...i co jeszcze mozna dodac ?
Zapisane
Aska
Full Member
***
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Listopada 17-11-2007, 09:14:27 »

jeden z najwyższych spreadów / zaraz po domBanku/
Zapisane

Doradca Finansowo-Kredytowy
mitek
Full Member
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #24 : Listopada 17-11-2007, 11:35:20 »

tzn ? mozna dokaldniej Uśmiech
Zapisane
Aska
Full Member
***
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Listopada 17-11-2007, 11:47:03 »

TZN. dokładnie to, że jak weżmiesz kredyt w CHF, wysokość kredytu wyrazona w złotówkach zostanie przeliczona po kursie kupna CHF, natomiast raty do spłacania będą przeliczane zfranka na złotówki po kursie sprzedazy. Róznica miedzy kursem sprzedazy a kursem kupna to spread, na którym /poza marżą/ bank zarabia.
Im niższy spread, tym tańszy w ogólnym przeliczeniu kredyt.

Czyli to co napisałam powyżej wskazuje na to, ze patrząc od strony spreadu, Ge  stoi w czołówce najdroższych banków. Pod tym względem na pytanie "co go wyróżnia" odpisalam przewrotnie. Poza tym dobrze wczytaj sie w oferte tego banku. Wiele osób jest niezadowolonych z obsługi pokredytowej. Ale tacy sa zawsze i w kazdym banku.
Zapisane

Doradca Finansowo-Kredytowy
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Listopada 18-11-2007, 03:56:07 »

fakt, GE nie nalezy do najtanszych ale nie oszukujmy sie, czesc osob w tanszych bankach moze co najwyzej pomarzyc o kredycie bo dostaja odmowe, GE i inne wychodza naprzeciw takim osobom ale jednoczesnie wiecej ryzykuje. prosta filozofia ktora ma miejsce nie tylko w bankowosci
Zapisane
Olo
Newbie
*
Wiadomości: 44


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #27 : Listopada 18-11-2007, 05:57:42 »

ciesz się że spodobał się Tobie pomysł z kilkoma bankami , pamiętaj że decyzja kredytowa do niczego nie zobowiązuje umowy też możesz nie podpisywać tyle że przy 4 bankach będzie wiecej załatwiania ale warto. Najniższe marże nordea , fortis, deutsche , nie wiem jaki profil klienta prezentujesz wiem też że
GE może dać na 100% LTV nawet 3,7% ( całościowe ) ale nie w oddziale tylko u agentów którzy mają podpisaną umowę z bankiem. Jeżeli masz nietypową sytuację , dochody BIK może nieruchomość to wtedy dombank
powodzenia
Zapisane
Barteczek
Full Member
***
Wiadomości: 198


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Listopada 18-11-2007, 06:12:26 »

Wielki dzieki za fachowe odpowiedzi, troche mi sie rozjasnilo. Widac warto popytac. Pozdrawiam.
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #29 : Listopada 18-11-2007, 10:49:37 »

fakt, GE nie nalezy do najtanszych ale nie oszukujmy sie, czesc osob w tanszych bankach moze co najwyzej pomarzyc o kredycie bo dostaja odmowe, GE i inne wychodza naprzeciw takim osobom ale jednoczesnie wiecej ryzykuje. prosta filozofia ktora ma miejsce nie tylko w bankowosci


Wiesz ale to tak jest że ten tanio kredyt na końcu może okazać się droższym...o tego "niby" droższego...A zresztą droższe kredyty zawsze są w tych znanych i dużych  bankach...czyli bezpieczniejszych
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6 Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: nordea, santander, ge money, wbk, multibank który wybrać? « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines