kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: nordea, santander, ge money, wbk, multibank który wybrać? « poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 Drukuj
Autor Wątek: nordea, santander, ge money, wbk, multibank który wybrać?  (Przeczytany 95449 razy)
mitek
Full Member
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #30 : Listopada 19-11-2007, 01:52:27 »

Duże małe, ja już się przejechałem na młodym stosunkowo banku i nie chcę popełnić tego samego błędu, ja teraz jestem na etapie wyboru banku i zapewne wybór padnie na coś co ma lata doświadczeń, ktoś ma inne zdanie?
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : Listopada 19-11-2007, 05:47:21 »

Duże małe, ja już się przejechałem na młodym stosunkowo banku i nie chcę popełnić tego samego błędu, ja teraz jestem na etapie wyboru banku i zapewne wybór padnie na coś co ma lata doświadczeń, ktoś ma inne zdanie?
wiesz, stawiając na doświadczenie zawsze jest pewniej i bezpieczniej, to że czasem drożej... hmm z jakiegoś powodu mercedesy (i nie pisze tu o jakości) też są droższe. w pewnym sensie w bankowości też płaci się czasem za dobrą markę Mrugnięcie
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #32 : Listopada 20-11-2007, 03:30:39 »

TAk jak podałaś w przykładzie...i tak jest ze wszystkim...
Zapisane
Koraa
Newbie
*
Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : Listopada 20-11-2007, 05:35:40 »

Dokładnie..bank pracuje na swoją renomę latami i czasem warto z jego doświadczenia  skorzystac. Z tym,ze dla mnie liczy sie przede wszystkim taka oferta,która jest mi potrzebna..trzeba szukac,pytac Uśmiech
Zapisane
Barteczek
Full Member
***
Wiadomości: 198


Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : Listopada 20-11-2007, 06:14:29 »

A co myślicie o bankach, które u nas są nowe ale na świecie działają już bardzo długo?
Zapisane
Aska
Full Member
***
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : Listopada 20-11-2007, 06:36:51 »

A konkretnie o co chodzi?
Zapisane

Doradca Finansowo-Kredytowy
Olo
Newbie
*
Wiadomości: 44


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #36 : Listopada 20-11-2007, 09:58:51 »

nie rozumiem ostatniej wypowiedzi o kredytach bezpieczniejszych w znanych i duzych bankach . Tzn że mniej znany bank i mniejszy ma mniej bezpieczny kredyt ? A co to znaczy bezpieczny kredyt? To w PKO BP będzie bezpieczniejszy kredyt niż w "młodym" eurobanku ? Czy masz na mysli umowę bezpieczniejszą czy co ? Tak napisałem bo bardzo mnie  zaciekawiło co napisałeś i jestem ciekawy czy dobrze odczytałem twoją myśl
pozdrawiam
Zapisane
Barteczek
Full Member
***
Wiadomości: 198


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : Listopada 21-11-2007, 07:00:45 »


Chodzi mi o banki będące częścią jakiejś większej grupy kapitałowej.
         
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : Listopada 21-11-2007, 07:18:45 »


Chodzi mi o banki będące częścią jakiejś większej grupy kapitałowej.
         
hmm ale co rozumiesz pod pojęciem "bezpieczniejszy" Co? pamiętaj że nawet duże banki już bankrutowały więc nie ma chyba reguły duży czy mały, stary czy nowy...
Zapisane
Olo
Newbie
*
Wiadomości: 44


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #39 : Listopada 22-11-2007, 07:25:10 »

dlatego mamy fundusze sekurytyzacyjne które w przyszłości mogą przejąć wierzytelność klient podpisując umowę kredytu hipotecznego dostaje załącznik do umowy właśnie o tym ( nie we wszystkich bankach ) to reguluje prawo bankowe choć te fundusze jeszcze nie istnieją albą są w "zalążku" Bank wtedy ma prawo sprzedać swoją wierzytelność takim funduszom. Najlepiej się zapoznać z procedurą która wchodzi jak bank upada więc raz jeszcze napisze że wszystko można wyczytać w prawie bankowym które jest najbardziej pokręcone nawet prawo karne jest prostrze Uśmiech
Zapisane
mitek
Full Member
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #40 : Listopada 22-11-2007, 08:17:57 »

hm...dlatego wolalbym taka lekture ominac ;p

i mam nadzieje ze bank na ktory sie w koncu zdecyduje po prostu nie upadnie :>
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : Listopada 24-11-2007, 08:24:23 »

hm...dlatego wolalbym taka lekture ominac ;p

i mam nadzieje ze bank na ktory sie w koncu zdecyduje po prostu nie upadnie :>
heh to akurat ciezko wyczuc, chociaz lepiej wystrzegac sie instytucji o ktorych nigdy wczesniej nie slyszalo sie nawet wzmianki

a tak troche w innej kwesti - co sadzicie o SKOKach Co?
Zapisane
Romano
Jr. Member
**
Wiadomości: 64


Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : Listopada 25-11-2007, 03:08:57 »

O SKOKAach wiem niewiele, ale moim zdaniem lepiej jest wziasc kredyt w banku, ktory ma doswiadczenie w roznych sytuacjach i jest w stanie dostosowac oferte pod konkretnego klienta
Zapisane
aurora
Newbie
*
Wiadomości: 47


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #43 : Listopada 28-11-2007, 05:28:18 »

nie wiem czy "wieksze"banki rzeczywiscie sa lepsze...czytalam ostatnio,ze prezes PKO ma zamiar podwyzszyc marze od udzielanych przez siebie kredytow...natomiast pozostale banki komercyjne nie maja takiego zamiaru...pko nie boi sie podwzyszac marzy bo wie,z ei tak bedzie mial klientow bo ma najwiecej placowek w calym kraju...
Zapisane
Barteczek
Full Member
***
Wiadomości: 198


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : Listopada 28-11-2007, 06:27:52 »

Dla mnie te całe SKOKi nie wydają się zbyt pewne. Nie znam zasad ich funkcjonowania, moja opinnia nie jest konkretnie niczym podparta ale nie ufam im i tyle.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: nordea, santander, ge money, wbk, multibank który wybrać? « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines