kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: nordea, santander, ge money, wbk, multibank który wybrać? « poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 Drukuj
Autor Wątek: nordea, santander, ge money, wbk, multibank który wybrać?  (Przeczytany 95576 razy)
Koraa
Newbie
*
Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : Listopada 30-11-2007, 12:56:02 »

Ja tez czyałam artykuł na temat PKO i podwyższenia marży. Było o tym w artykule na temat rankingu kredytów z listopada w Wyborczej. Moze uda mi sie ten artykul jeszcze znalezc.
Zapisane
Barteczek
Full Member
***
Wiadomości: 198


Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : Listopada 30-11-2007, 02:05:40 »

Ja o tym podwyższeniu marży przez PKO słyszałem już wcześniej. Nie wiem szczerze mówiąc jak skończyła się ta sprawa i czy miała wpływ na inne banki...
Zapisane
Romano
Jr. Member
**
Wiadomości: 64


Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : Grudnia 03-12-2007, 03:00:46 »

najwiekszy nie zawsze znaczy najlepszy, lepiej zasiegnac rady, ludzi ktorzy maja juz kredyty i wiedza jakie jest podejscie bankow do klienta, ranking w wyborczej tez jest jakims obrazem pozycji banku na rynku
Zapisane
mitek
Full Member
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #48 : Grudnia 09-12-2007, 01:29:33 »

no i moim zdanem wazne zeby sie z tym nie spieszyc i porownac kilka ofert zeby nie bylo potem zalu...
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : Grudnia 09-12-2007, 03:23:47 »

Ja tez czyałam artykuł na temat PKO i podwyższenia marży. Było o tym w artykule na temat rankingu kredytów z listopada w Wyborczej. Moze uda mi sie ten artykul jeszcze znalezc.
marza to jedna sprawa, druga to taka ze pko podwyzszyl takze oprocentowanie w hipotecznych i zaostrzyl wymagania kredytowe. ja rozumiem ze boja sie powtorki z tego co sie dzieje w USA ale to chyba lekka przesada
Zapisane
Barteczek
Full Member
***
Wiadomości: 198


Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : Grudnia 09-12-2007, 06:24:33 »

Biorąc pod uwagę nstosunkowo niedawne wydarzenia w Anglii (klienci szturmujący banki) to nie dziwię się.
Ciekaw jestem reakcji innych banków.
Zapisane
aurora
Newbie
*
Wiadomości: 47


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #51 : Grudnia 12-12-2007, 05:31:40 »

PKO czuje sie bardzo pewnie na polskim rynku bo ma najwieksza i tradycje i najwiecej placowek, szczegolnie w malych miastach...ale na szczecsie banki komercyjne jak Millenium, GE, Nordea nie maja zamiaru podwyzszac swojej marzy...
Zapisane
Barteczek
Full Member
***
Wiadomości: 198


Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : Grudnia 12-12-2007, 06:23:42 »

No ok, GE nie zamierza, Nordea i multi tez nie, a co z reszta??? To inaczej, czy ktos wie, które banki pojda w slad za PKO?Co?
Zapisane
mitek
Full Member
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #53 : Grudnia 13-12-2007, 09:05:00 »

ktore pojda to do konca nie wiem... ale wydaje mi sie ze porownujac powiedzmy oferte wlasnie pko , ge i milenium mozemy juz dokonac pewnych wyborow czy mamy juz cos czy nalezy jeszcze szukac...
Zapisane
Aska
Full Member
***
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : Grudnia 13-12-2007, 09:55:01 »

Pochwalam Twój wybór !!! Tak trzymaj!!! Tylko potem nie pisz, ze ktoś Cie oszukał
Zapisane

Doradca Finansowo-Kredytowy
aurora
Newbie
*
Wiadomości: 47


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #55 : Grudnia 14-12-2007, 12:48:13 »

PKo to ja juz bym wykreslila z tej listy, ostatnio prezes tego banku podwyzszyl oprocentowanie i marze...i millenum to słyszalam sporo, chyba przewage negatywnych opinii, natomiast o GE raczej wszyscy wypowiadaja sie pozytywnie...
Zapisane
Barteczek
Full Member
***
Wiadomości: 198


Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : Grudnia 14-12-2007, 02:22:42 »

W sumie, tak, przynajmniej oni nie podwyższyli tych stóp i marży..
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : Grudnia 14-12-2007, 09:54:55 »

No z tego co słyszałam, a było to z miesiąc temu to niektórzy nawet obniżali swoją marżę.
Zapisane
mitek
Full Member
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #58 : Grudnia 15-12-2007, 05:30:33 »

eheh no nie wiem szczerze mowiac nie sledze tego tak dokladne zeby znzac marze wszystkich bankow ale w GE to najbardziej podoba mi sie to ze bardzo elastycznie podchodza do dochodow , a skoro twierdzicie ze maaj w miare niska marze to tym lepiej Uśmiech
Zapisane
arcadiusz
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #59 : Grudnia 15-12-2007, 10:17:07 »

Witam wszystkich. Ja byłem w kilku bankach pytać się o kredyt na budowę domu. W multibanku to od razu stwierdzili że nie mam zdolności kredytowej, w GE bardzo miła obsługa i bardzo dobre przedstawienie oferty bez ukrywania dodatkowych kosztów pełna zdolność kredytowa. podobnie w Polbanku w tych dwóch oferty są bardzo zbliżone tzn. praktycznie identyczna marża na poziomie 1,08-1.1% tylko wymagają pit11(Polbank)wyciągi z banku (GE) tutaj trochę gorzej bo moja żona ma faktycznie wykazywane niższe dochody. Udałem się również do PKOBP ze względu że pracuje tam mój kumpel z liceum no tutaj problem, bo naprawdę pomógłby mi przeskoczyć pewne formalności związane z załatwieniem kredytu jednak co do już wysokości marży już nie. Mówi że mają jakiś program w który wklepują jakieś dane kredytobiorcy dotyczące zdolności jakie produkty posiada się u nich w banku i na podstawie tego program wylicza ratę kredytu tyle że dużo większą od ofert Polbanku i GE i twierdzi że tutaj nic nie jest w stanie zrobić żeby obniżyć ratę tak naprawdę to mam odczucie w PKO jakby nie zależało im na kliencie w innych placówka to wydzwaniają spokoju nie dają a w PKO - cisza!!

Druga sprawa dziwię się w ogóle dlaczego ludzie biorą kredyt w złotówkach, a jak już biorą we frankach to martwią sie o przewalutowanie, wydaje mi się że jest to zupełnie nieistotne...., a no dla tego, że trzeba teraz zwrócić uwagę na kurs frank-euro, a dlaczego?? bo jak wejdziemy za parę lat do strefy euro, a na pewno wejdziemy, to ci co mają kredyt we frankach lepiej na tym wyjdą niż ci co mają kredyty w złotówkach. No przecież na przewalutowaniu ze złotówek na euro na pewno nie straci  bank, a kto straci??Można się łatwo domyśleć!!
pozdrawiam
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: nordea, santander, ge money, wbk, multibank który wybrać? « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines