kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: nordea, santander, ge money, wbk, multibank który wybrać? « poprzedni następny »
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 Drukuj
Autor Wątek: nordea, santander, ge money, wbk, multibank który wybrać?  (Przeczytany 95583 razy)
mitek
Full Member
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #60 : Grudnia 15-12-2007, 11:39:26 »

no trafiles w sedno, aczkoliwek ogolnie przewalutowanie to niezla rzecz bo mozna skorzystac na tym tylko trzeba to dobrze wykorzystac bo musi byc spora roznica w kursie waluty zeby oplacalo nam sie przewalutowywac moja kolezanka zarobila tak na kursie dolara tak ze 2-3 lata temu.

co do wejscia do strefyu euro to ja juz sie boje bo uwazam ze wszystko diametralnie pojdzie w groe zapewne omijajac jedynie zarobiki przez pewien czas :>
Zapisane
Romano
Jr. Member
**
Wiadomości: 64


Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : Grudnia 17-12-2007, 05:47:05 »

tez sie z tym zgadzam przewalutowanie to dobra rzecz, a tym lepiej jak jest za darmo, co do faktu ze lepiej skorzystamy przewalutowujac z CHF na EUR tez sie zgodze, oczywiscie straty beda ale nizsze
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : Grudnia 17-12-2007, 08:20:02 »

No przwalutowanie niektórzy też oferują za darmo, co do korzyści czy strat, to ciężko określić jak będzie, bo złotówka jest raczej mocna, ale nie wiadomo co będzie za 5 lat, i w tej chwili warto spłacać w CHF, ale jaka będzie sytuacja franka jak będziemy wchodzić w strefę Euro nie wiadomo, sama zastanawiam się, ale chętnie posłuchałabym opinii analityków.
Zapisane
Romano
Jr. Member
**
Wiadomości: 64


Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : Grudnia 18-12-2007, 08:43:16 »

moje zdanie jest takie: Szwajcaria jest panstwem neutralnym, jednym wielkim bankiem, nie widze sytuacji w ktorej zlotowka mialaby na rownym poziomie co frank.
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : Grudnia 18-12-2007, 10:27:44 »

To znaczy optujesz za kredytami w CHF? Fajnie, tylko czy każdy bank oferuje kredyt w obcej walucie?
Zapisane
Koraa
Newbie
*
Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : Grudnia 18-12-2007, 11:59:54 »

No raczej tak. Myślę,że większośc ludzi wciąż bierze kredyty w obcej walucie a nie w PLN.
Zapisane
aurora
Newbie
*
Wiadomości: 47


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #66 : Grudnia 19-12-2007, 04:27:43 »

wiekszosc kredytow wg statystyk ok 90%jest nadal brana w walucie obcej, wtedy w wiekszosci bankow jest nizsze oprocentowanie,tak??
arcadiusz, na jaki bank sie zdecydowales ostatecznie,??Plbank czy GE??
Zapisane
Barteczek
Full Member
***
Wiadomości: 198


Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : Grudnia 19-12-2007, 06:58:58 »

"wiekszosc kredytow wg statystyk ok 90%jest nadal brana w walucie obcej"
Bo wciąż jest to opłacalne. Wiąże się co prawda z ryzykiem ale...
...coś za coś...
Zapisane
Koraa
Newbie
*
Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : Grudnia 20-12-2007, 02:32:19 »

Na pewno jest różnica w okresie na który bierze sie kredyt. Okres kredytowania jest dłuzszy gdy bierze sie w złotówkach.
Zapisane
arcadiusz
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #69 : Grudnia 20-12-2007, 04:00:40 »

wiekszosc kredytow wg statystyk ok 90%jest nadal brana w walucie obcej, wtedy w wiekszosci bankow jest nizsze oprocentowanie,tak??
arcadiusz, na jaki bank sie zdecydowales ostatecznie,??Plbank czy GE??
Jeszcze się nie zdecydowałem, gdyż pojawiły się pewne problemy formalne z hipoteką chcemy pierw przepisać działkę na siebie i żonę i pewnie przed końcem roku nie zdążymy. A jeszcze nie wiem jakie promocje czekają nas po nowym roku  Chichot. Słyszałem, że PKO podnosi marżę ciekawe jak zareagują pozostałe banki!
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : Grudnia 20-12-2007, 11:21:13 »

Hmm, dopiero słyszałam że GE obniżał, a tu PKO podnosi, coś tu jest nie tak chyba. Moim zdaniem na razie nie mają podstaw do podnoszenia marży, bo nawet stopy zostały na niezmienionym poziomie, chociaż perspektywa najbliższych miesięcy nie jest zbyt obiecująca.
Zapisane
arcadiusz
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #71 : Grudnia 20-12-2007, 08:53:37 »

PKO chcę podwyższyć marże tłumacząc to kryzysem jaki był USA
http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,4726546.html
http://www.money.pl/banki/wiadomosci/artykul/drozsze;i;trudniej;dostepne;kredyty;w;pko;bp,20,0,285972.html
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : Grudnia 21-12-2007, 10:18:49 »

No to chyba skorzysta na tym nie kto inny jak konkurencja, no i klienci też trochę się odbiją. W sumie i tak nie byli w czołówce w dostępności kredytów.
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #73 : Grudnia 23-12-2007, 03:28:44 »

a dziwisz sie?? PKO zawsze panikowal, nie liczac sie z klientami. niektorzy chyba zapomnieli ze jestjuz demokracja i konkurencja i ludzie maja ogromny wybor a nie tylko jedyny i sluszny bank Język
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : Grudnia 24-12-2007, 10:05:51 »

No ale w przypadku tego banku jest podobnie jak z monopolem abonentów stacjonarnych, który ma wiadomo kto:) niby część klientów się odłączyło, ale wciąż mają ich najwięcej, tak samo bank, który podwyższa marżę nie jest jedyny na rynku i można skorzystać z usług innego, ale dużo osób stawia na "solidność" i "polskość"Uśmiech i tak to się im kręci.
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: nordea, santander, ge money, wbk, multibank który wybrać? « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines