kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne  |  Zakupy ratalne  |  Wątek: Najtańsze raty « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Najtańsze raty  (Przeczytany 24440 razy)
cx26
Newbie
*
Wiadomości: 17


Zobacz profil
« : Sierpnia 28-08-2006, 10:00:09 »

Witam,

Mam zamiar wymienić sprzęt audio-video od A do Z. Czyli od telewizora przez odtwarzacze, kawałek wieży, kolumny i pozostałe drobiazgi.
Wymiana to koszt około 7 tyś.
Szkoda mi wywalać tyle kasy gotówka dlatego zastanawiam się czy nie warto kupić wszystkiego na raty. Przecież są raty tzw 3x0 czyli bez prowizji odsetek i czegos tam jeszcze.

Moje pytanie gdzie najtaniej:
- Żagiel
- Lukas raty
- GE Raty

a może jeszcze jakaś inna instytucja finansowa?

Proszę o pomoc.
Zapisane
gvc
Newbie
*
Wiadomości: 30


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : Sierpnia 29-08-2006, 12:31:19 »

na mojego nosa rady 0% to sciema ?

No bo gdzie tkwi chaczyk ? na czyms musza zarabiac nigdy nie wnikalem w systemy ratalne, no ale na zdrowy rozum cos musi byc nie tak Język
Zapisane

agnieszka
Jr. Member
**
Wiadomości: 88


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Października 19-10-2007, 09:34:13 »

wiec 3x0 oznacza ze tylko 3 rat sa nieoprocentowane:
) jezeli rozkladamy to na 24 mc to 21 bedzie oprocentowanych i tu UWAGA!!!! czytac malym druczkiem jakie jest oprocentowanie ale RZECZYWISTE NIE NOMINALNE .
z tych 3 mozliwosci polecam lukas. z zaglem ciagle problemy ge drogie:)

pozdrawiam
agnieszk apolbank
661-916-431
Zapisane

od poc?atku lutego
Wroc?aw,Boles?awiec i okolice
Pawe? Wilas
667-981-796
pawel.wilas@polbankefg.pl

Agnieszka Biernat
661-916-431
agnieszka.biernat@polbankefg.pl


Tr?jmiasto
Andrzej Belka
andrzej.belka@polbankefg.pl
661-916-293
doradca_polbank
Newbie
*
Wiadomości: 34


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Listopada 03-11-2007, 01:10:14 »

Również polecam LUKASa.
Ale trzeba szukać w sklepach gdzie np jest 10x0% - z tego co wiem to w sklepach dla Idiotów Uśmiech czyli Media Markt.
Z drugiej jednak strony hmmm,
sprzęt o wartości 7000 pln kupiony w MM mozna znaleźć taniej gdzieś w internetowych sklepach, polecam ceneo.pl, skapiec.pl
Różnice w cenie znaczne.
Czasami lepiej wziąć zwykły kredyt gotówkowy albo kartę polbanku, zapłacić nią w sklepie internetowym i rozlozyc sobie na raty 0% Uśmiech i tak wyjdzie taniej.

pozdrawiam,
Zapisane
agnieszka
Jr. Member
**
Wiadomości: 88


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Listopada 15-11-2007, 02:07:07 »

hihihih teraz to ja dogryzę doradcy-polbank:)
w polbanku nie ma rat 0%!!! jest pobierane 5 % wartości zakupów i to rowniez rozkladane jest na raty:)

goraco  pozdrawiam
agnieszka polbank wrocław
Zapisane

od poc?atku lutego
Wroc?aw,Boles?awiec i okolice
Pawe? Wilas
667-981-796
pawel.wilas@polbankefg.pl

Agnieszka Biernat
661-916-431
agnieszka.biernat@polbankefg.pl


Tr?jmiasto
Andrzej Belka
andrzej.belka@polbankefg.pl
661-916-293
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne  |  Zakupy ratalne  |  Wątek: Najtańsze raty « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines