kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: Nowy kredyt « poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 Drukuj
Autor Wątek: Nowy kredyt  (Przeczytany 73774 razy)
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Listopada 26-11-2007, 10:13:31 »

Złoty środek to to może i nie jest, ale gdyby nie był rozwiązaniem sytuacji wielu osób to bezcelowe byłoby jego powstanie. Ja uważam że to dobre rozwiązanie.
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Grudnia 03-12-2007, 04:56:19 »

Złoty środek to to może i nie jest, ale gdyby nie był rozwiązaniem sytuacji wielu osób to bezcelowe byłoby jego powstanie. Ja uważam że to dobre rozwiązanie.
wiesz to sie przydaje. np kupujesz na kredyt mieszkanie w stanie surowym, to jak dostaniesz kredyt na 120% wartosci mieszkania to za te 20% bedzie mozna je wykonczyc/wyposazyc
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Grudnia 03-12-2007, 10:28:18 »

No tak to jest dobry pomysł, ale czy to nie to samo, że biorę większy kredyt, w którym sama uwzględniam dodatkowe koszty np związane z wyposażeniem?
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Grudnia 10-12-2007, 05:11:19 »

No tak to jest dobry pomysł, ale czy to nie to samo, że biorę większy kredyt, w którym sama uwzględniam dodatkowe koszty np związane z wyposażeniem?
prawie to samo. na to co uwzglednisz w kredycie musisz przedstawic pozniej faktury a przy ofertach typu 120% czesto poswiadczenie tego na co sie spozytkowalo ta dodatkowa kase czesto nie jest wymagane
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Grudnia 10-12-2007, 10:44:10 »

O ile te 20% i tak będzie wykorzystane na cele jak mówimy mieszkaniowe, np wykonczenie to faktury będziemy mieć więc obydwa przypadki są jakby dla nas, ale czy dostając 120% wartości mieszkania mamy takie samo oprocentowanie jak biorąc większy kredyt, czy może jest korzystniej?
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #20 : Grudnia 11-12-2007, 02:20:56 »

Wiesz co...to chyba zależy od banku...Wydaje mi się że oprocentowanie masz takie samo....
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Grudnia 11-12-2007, 09:08:04 »

Skoro faktycznie oprocentowanie jest podobne lub takie samo w obu przypadkach to lepiej wziąść kredyt typu 120%, wkońcu można go w dowolny sposób obrócić, tzn. te 20%. Ciekawe co jeszcze pojawi się na rynku kredytów, szczególnie teraz, przed świętami.
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Grudnia 12-12-2007, 08:01:52 »

O ile te 20% i tak będzie wykorzystane na cele jak mówimy mieszkaniowe, np wykonczenie to faktury będziemy mieć więc obydwa przypadki są jakby dla nas, ale czy dostając 120% wartości mieszkania mamy takie samo oprocentowanie jak biorąc większy kredyt, czy może jest korzystniej?
to sie chyba nie rozni oprocentowaniem. zreszta nie znam szczegolow. podejrzewam ze w kazdym banku jest inaczej jak i  nie w kazdym jest taka oferta dostepna
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #23 : Grudnia 12-12-2007, 11:02:48 »

Skoro faktycznie oprocentowanie jest podobne lub takie samo w obu przypadkach to lepiej wziąść kredyt typu 120%, wkońcu można go w dowolny sposób obrócić, tzn. te 20%. Ciekawe co jeszcze pojawi się na rynku kredytów, szczególnie teraz, przed świętami.

Wiesz co żeby się wybudować i wykończyć mieszkanie ...to by się czasem i 200% przydało... Uśmiech
Zapisane
Qba
Jr. Member
**
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Grudnia 14-12-2007, 08:13:19 »

No czasem 200% ale jeszcze nie ma poza Lotto takiej instytucji, która by nam fundneła taką pożyczkę, 105% to optymalna kwota chyba...
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Grudnia 14-12-2007, 09:40:09 »

No lotto to daje dobrze, ale nielicznym:) a bank daje jak pisze kasiulek 120% nawet to już i tak dobra oferta.
Zapisane
Qba
Jr. Member
**
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Grudnia 15-12-2007, 09:10:31 »

120% moim zdaniem NIE ma takiego banku, a jak jest po proszę linka, bo nie dowierzam !
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : Grudnia 16-12-2007, 03:18:43 »

120% moim zdaniem NIE ma takiego banku, a jak jest po proszę linka, bo nie dowierzam !
heh, ty chyba nie wysililes sie nawet zeby sprawdzic Język nawet na samochody daja 120% (np. w mBanku a w Dominet nawet 135%) a przy mieszkaniowych to chyba DomBank daje najwiecej - do 130% wartosci inwestycji
Zapisane
Qba
Jr. Member
**
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Grudnia 17-12-2007, 04:35:51 »

Fakt nie wysilałem się Uśmiech ale to z logicznego punktu widzenia, czy to się opłaca bankowi, ale masz racje, poprawiłem się i jestem w szoku... 130% :> ale bym podchodził do tego z dystansem, żeby nie wyszło, że ze wszystkimi kosztami cena kredytu to 170%:>
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : Grudnia 17-12-2007, 07:25:29 »

Fakt nie wysilałem się Uśmiech ale to z logicznego punktu widzenia, czy to się opłaca bankowi, ale masz racje, poprawiłem się i jestem w szoku... 130% :> ale bym podchodził do tego z dystansem, żeby nie wyszło, że ze wszystkimi kosztami cena kredytu to 170%:>
hmm  no wiesz, przy kredytach hipotecznych i tak koszty sa ogromne, nawet jesli sa relatywnie nisko oprocentowane. wzystko przez bardzo dlugi okres kredytowania. czesto koszty kredytu np na 30 lat dochodza do 100% niestety

Przyklad:

kredyt w kwocie 250 000 zl na 30 lat oprocentowany 5% w skali rocznej, rata miesieczna: 1342zl

calkowity koszt kredytu to: 483 139.46

same odsetki: 233 139.46

na tym prostym przykladzie widac jakie sa prawdziwe koszty...

Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: Nowy kredyt « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines