kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: Nowy kredyt « poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 Drukuj
Autor Wątek: Nowy kredyt  (Przeczytany 73767 razy)
Qba
Jr. Member
**
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : Grudnia 18-12-2007, 04:42:31 »

Właśnie ja to wiem, dlatego trochę mnie to przeraża... no ale kredyty trzeba brać, bo osobiście nie znam osób które stać na zakup mieszkania za gotówkę... no i problem jest w podjęciu odpowiedniej decyzji, który bank...
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : Grudnia 19-12-2007, 06:22:28 »

Właśnie ja to wiem, dlatego trochę mnie to przeraża... no ale kredyty trzeba brać, bo osobiście nie znam osób które stać na zakup mieszkania za gotówkę... no i problem jest w podjęciu odpowiedniej decyzji, który bank...
oj maja niektorzy maja Mrugnięcie wybor banku to sprawa indywidualna bo nie kazdemu oferta konkretnego banku musi pasowac
Zapisane
Qba
Jr. Member
**
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : Grudnia 21-12-2007, 05:14:14 »

Że niektórzy mają gotówkę ehh chyba Panowie w parlamencie, a jak słyszę niusy z GUS'u to aż się zastanawiam kto tyle zarabia ehh, co do banków, to tak ale są banki dobre i lepsze, wiem z doświadczenia, te które idą na rękę klientowi i te które robią problemy, ja wole czasem więcej zapłacić i nie mieć stresu
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : Grudnia 21-12-2007, 10:12:48 »

z czym ten stres jest związany? masz na myśli że wolisz się więcej nachodzić za kredytem i później nie mieć komplikacji niż dostać od ręki, a w trakcie spłaty wyjdą różne kwiatki? może to słuszny tok myślenia.
Zapisane
Qba
Jr. Member
**
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : Grudnia 22-12-2007, 01:13:06 »

Nie miałem bardzo duże problemy ze spłatą kredytu w BGŻ, no totalnie nie chcieli iść mi na rękę, robili mega problemy, fakt miałem obsuwy czasowe, ale zawsze dużo wcześniej tłumaczyłem, że się nie wyrobię i że potrzebuję więcej czasu - NIC, nie reagowali, taka sama sytuacja była w GE i tam życzliwie podchodzili do moich "obsuw"... teraz zarabiam kilkakrotnie ponad przeciętną, wole przepłacić trochę niż mieć stres, że ktoś nie może poczekać kilku dni...
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : Grudnia 22-12-2007, 07:58:09 »

Nie miałem bardzo duże problemy ze spłatą kredytu w BGŻ, no totalnie nie chcieli iść mi na rękę, robili mega problemy, fakt miałem obsuwy czasowe, ale zawsze dużo wcześniej tłumaczyłem, że się nie wyrobię i że potrzebuję więcej czasu - NIC, nie reagowali, taka sama sytuacja była w GE i tam życzliwie podchodzili do moich "obsuw"... teraz zarabiam kilkakrotnie ponad przeciętną, wole przepłacić trochę niż mieć stres, że ktoś nie może poczekać kilku dni...
to ze bank sie nie czepial nie znaczy ze jest az tak rozowo. w BIKu te informacje sa zapisane, tzn data wplaty, ilosc dni opoznienia itd. Oczywiscie jesli byly to kilkudniowe spoznienia to dla bankow nie bedzie to mialo wiekszego znaczenia, gorzej jak to bylo wiecej niz 30 dni.
Zapisane
Qba
Jr. Member
**
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : Grudnia 23-12-2007, 05:51:37 »

U mnie to dosłownie było kilka dni, i afera straszna, teraz jestem zrażony do tego banku i mają u mnie krzyżyk!
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : Grudnia 24-12-2007, 06:34:38 »

U mnie to dosłownie było kilka dni, i afera straszna, teraz jestem zrażony do tego banku i mają u mnie krzyżyk!
hmm az dziwne. nekali cie pewnie telefonami kiedy zaplacisz, co? ja kiedys raz spoznilam sie ze splata chyba w GE (po prostu zapomnialam ze nie wplacilam ) to zadzwonili po 2 tygodniach i po prostu zapytali czy wplacalam ale bardzo uprzejmie bez zadnych pretensji
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : Grudnia 24-12-2007, 10:39:49 »

Znaczy że w GE bez problemu, można się trochę spóźnić i nic?
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #39 : Grudnia 25-12-2007, 03:52:35 »

Bo to tak jest...najpierw przypomnienie telefoniczne a później dopiero wezwanie do zapłaty....
Zapisane
Qba
Jr. Member
**
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : Grudnia 25-12-2007, 07:09:04 »

Tylko to też zależy czy jest tak procedura <jeżeli tak to super> czy też to zależy od osoby <bo jak tak to można skreślić bank prze osobę> no ja potwierdzam w GE nie miałem problemów, w Multi też mi się zdarza, i też nie ma problemu specjalnego
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #41 : Grudnia 26-12-2007, 09:14:05 »

No właśnie o tym pisałem...Ale w większości banków już warunki się poprawiają...
Zapisane
Qba
Jr. Member
**
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : Grudnia 28-12-2007, 04:48:38 »

Poprawiają się, ale nadal nie chętnie dają kredyty niektórym grupą zawodowym, czy młodzieży
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : Grudnia 28-12-2007, 10:21:32 »

No powiedzmy że każda grupa może się czegoś spodziewać i nic ponadto:) ale studenci chyba też mogą liczyć na oferty kilku solidnych banków.
Zapisane
Qba
Jr. Member
**
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : Grudnia 29-12-2007, 02:24:58 »

Teraz studenci to mają raj! Uśmiech Gdzie się nie obejrzą to są kuszeni ofertami, w sumie się nie dziwię, banki muszą dbać o przyszłych potencjalnych klientów!
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: Nowy kredyt « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines