kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: Nowy kredyt « poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] Drukuj
Autor Wątek: Nowy kredyt  (Przeczytany 73772 razy)
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : Grudnia 29-12-2007, 06:34:23 »

Poprawiają się, ale nadal nie chętnie dają kredyty niektórym grupą zawodowym, czy młodzieży
mlodziez jak wynika z nazwy raczej na niewiele moze liczyc i to nie tylko w bankach. w sumie co mialyby oferowac mlodziezy?? kredyty nie wchodza w gre a jesli chodzi o konta to czesc bankow umozliwoa zalozenie konta juz 16-latkom i mlodszym
Zapisane
Qba
Jr. Member
**
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : Grudnia 30-12-2007, 04:48:39 »

Jak ja byłem "młodzieżą" to banki co nam oferowały to... roznoszenie ich ulotek... żart oczywiście, ale nie było praktycznie żadnej oferty, teraz mój bratanek, ma kredyt na samochód mając 20 lat... kiedyś to byłby cud!
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #47 : Grudnia 30-12-2007, 10:19:15 »

A skąd biedny student ma wziąć kasę Uśmiech)
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : Grudnia 31-12-2007, 04:31:51 »

Jak ja byłem "młodzieżą" to banki co nam oferowały to... roznoszenie ich ulotek... żart oczywiście, ale nie było praktycznie żadnej oferty, teraz mój bratanek, ma kredyt na samochód mając 20 lat... kiedyś to byłby cud!
eee bez przesady. 20 latek majacy umowe na stale i uregulowane wojsko i kiedys nie mial problemu Mrugnięcie
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : Grudnia 31-12-2007, 10:36:03 »

Tak tylko kto w tym "kiedyś" czasie miał w wieku 20 lat umowę na stałe i uregulowany stosunek do wojska, chyba jakiś inwalida:/ na pewno teraz studenci mają zdecydowanie lepiej.
Zapisane
Qba
Jr. Member
**
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : Stycznia 01-01-2008, 03:46:26 »

początek lat '90... oj aż poszukam ofert, podchodziły pod lichwę, a zabezpieczenia z kosmosu trzeba było mieć Uśmiech nie to co teraz Uśmiech idziesz i kredyt bardzo często na dowód
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #51 : Stycznia 01-01-2008, 03:55:37 »

Zwłaszcza że kiedyś nie było czegoś takiego jak kredyt...było mnóstwo firm w systemie argentyńskim na które ludzie się nabierali...na szczęście zdelegalizowali...
Zapisane
fazi1234
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #52 : Grudnia 04-12-2008, 11:32:16 »

jezeli splacasz to nei powinno byc problemu
Zapisane
martin
Newbie
*
Wiadomości: 24


Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : Stycznia 24-01-2009, 08:08:17 »

Taaa...moi sąsiedzi pożyrowali jednemu:))) I "żydują" do dzisiaj.
Zapisane

Oszczędzam by wydawać.
Strony: 1 2 3 [4] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: Nowy kredyt « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines