kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty dla firm  |  Wątek: 1 mln dla 2 letniej spółki « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: 1 mln dla 2 letniej spółki  (Przeczytany 11260 razy)
TheNaturat
Gość
« : Maja 02-05-2011, 10:29:00 »

Witam,

Jestem w zarządzie spółki (z o o) która istnieje praktycznie od roku 2008 (sam koniec) natomiast aktywnie zaczęła działać dopiero w roku 2009. W efekcie przez dwa lata udało się wypracować dochód w wysokości prawie 3 milionów złotych, analogicznie wzrost w 2010 (bilans) w stosunku do 2009.
Problem jest tego rodzaju: Jako jedyny członek zarządu, nie mam zdolności kredytowej - po prostu nie jestem zatrudniony nigdzie, nawet w tej spółce - jednak w spółkach kapitałowych nie jest to chyba brane pod uwagę.

Sprawa wygląda następująco, obecnie dochody spadły nam dość radykalnie (od marca) - spadek o ponad 80 % w tym tygodniu planujemy zredukować kilka etatów (zatrudniamy ponad 9 osób na umowę o pracę) oraz przejść do realizacji już rozpoczętych inwestycji (potrzebujemy środków!)

W międzyczasie udało nam się wejść w projekt którzy przyniesie przynajmniej kilka milionów zysku w ciągu najbliższych dwóch lat, potrzebujemy około 1 000 000 PLN na finansowanie bieżącej działalności a tym samym inwestycje w projekt który realizujemy.

Gdzie możemy uzyskać taki kredyt? jakie są formalności? jaki jest czas oczekiwania? jak to wygląda od a do z? czy mamy jakieś realne szanse na kredyt?

W Alior banku w ubiegłym tygodniu ranking tzn. Scoring podobno wyszedł: "Ponad średnią" (informacyjnie się dowiadywałem)

Czekam na informacje, zależy nam na tym aby pozyskać jak najwięcej źródeł finansowania.

Pozdrawiam,
Oczekuje na konstruktywne wypowiedzi.
Zapisane
wiolka
Newbie
*
Wiadomości: 7


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Października 21-10-2013, 11:33:55 »

Dziwne, skoro banki nie chcą Wam udzielić kredytu, to oznacza, że Wasza sytuacja finansowa nie jest zbyt korzystna i atrakcyjna Uśmiech
Zapisane
aragz
Newbie
*
Wiadomości: 14



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #2 : Października 27-10-2016, 10:51:50 »

Czytałem o czymś takim jak Monument Fund, ale to chyba firma działająca w sektorze pozabankowym i z Krakowa, możecie sprawdzić, udzielają kredytów do 20 mln złotych
Zapisane
Pattaxoxo
Newbie
*
Wiadomości: 13


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Marca 07-03-2019, 02:41:38 »

ale to chyba firma działająca w sektorze pozabankowym i z Krakowa
Gclub Slot
Ruby888
Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty dla firm  |  Wątek: 1 mln dla 2 letniej spółki « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines