kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty konsolidacyjne  |  Wątek: Czy dostanę kredyt konsolidacyjny ? « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Czy dostanę kredyt konsolidacyjny ?  (Przeczytany 16402 razy)
marcin
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Listopada 14-11-2007, 11:50:29 »

Mam bardzo poważne problemy finansowe.Zadłużenie ok.70 tyś.zł z tytułu zaciągniętych kredytów.Część z tych zobowiązań jest spłacana z opóźnieniem do 60 dni.W chwili obecnej jestem na emeryturze w wysokości 1.100 zł,oraz pracuję na umowę - zlecenie na czas nieokreślony.Z tego tytułu otrzymuję wynagrodzenie w wysokości 2.500 zł.Mam 37 lat.W związku z powyższym mam prośbę o doradzenie,czy mam szansę otrzymać kredyt konsolidacyjny na spłatę tych wszystkich długów np.pod zastaw mieszkania o wartości ok.180 tyś.zł.Proszę o szybką odpowiedz,ponieważ mam nóż na gardle.Z góry dziękuję.
Zapisane
grupa_konkret
Jr. Member
**
Wiadomości: 97


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Listopada 15-11-2007, 06:52:49 »

jest taka możliwość, niemniej dużo zależeć będzie od Pana konkretnej sytuacji - czy jest Pan samotny czy w związku, ile jest osób na utrzymaniu, czy wszystkie zobowiązania są obsługiwane nieterminowo, jaki jest typ prawa do lokalu i gdzie jest on położony. Nie będę obiecywać Panu gruszek na wierzbie, aczkolwiek sądzę, że jestem w stanie Panu pomóc. Jeśli jest Pan zainteresowany szczegółami oferty bardzo proszę o kontakt.
Zapisane

monika - doradca finansowy

tel 502-989-706
Doradca10
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Listopada 16-11-2007, 02:06:30 »

Warto by było również zastanowić się, czy chce Pan koniecznie spłacać całość zobowiązań. MOże się okazać, że przy tej kwocie pożyczki będą dodatkowe zabezpieczenia w postaci np. żyrantów. Uważam , że jestem w stanie Panu pomóc. Proszę o kontakt 504268207
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty konsolidacyjne  |  Wątek: Czy dostanę kredyt konsolidacyjny ? « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines