kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty konsolidacyjne  |  Wątek: Kredyt konsolidacyjny? - pomóżcie! « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Kredyt konsolidacyjny? - pomóżcie!  (Przeczytany 13495 razy)
artkock
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« : Listopada 15-11-2007, 11:34:04 »

Witam! Moja sytuacja: mam pożyczkę gotówkową w BSR pod hipotekę domu (do spłaty zostało ok 6.500 zł), dwie pożyczki gotówkowe w AIG ( do spłaty pozostało ok 8.250 zł) oraz kredyt w EUROBANKU (do spłaty pozostało ok 5.600 zł) Razem to ok 20.350 zł do spłaty. Chciałbym zastąpić te cztery raty ( w sumie ok 950 zł) jedną - mniejszą. Jako że zdarzały mi się opóźnienia w spłatach, któryś z tych banków podał mnie do BIK (wiem bo starałem się o kredyt konsolidacyjny w SANTANDER CONSUMER BANKU i dostałem odpowiedz odmowną z powodu BIK) Moje opóźnienia  nie przekraczały 60 dni. Razem z żoną nasze dochody netto to ok 2.700 zł miesięcznie. Jesteśmy nauczycielami ( żona ma umowę na czas nieokreślony, ja na czas określony i moja umowa jest przedłużana co rok). Chcielibyśmy wziąć kredyt konsolidacyjny (lub taki którym spłacimy Nasze zobowiązania) w wysokości 40 lub 50 tyś zł. Proszę o pomoc.
Zapisane
Doradca10
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Listopada 16-11-2007, 02:02:47 »

Witam,

Do 36000 tyś mogę zaproponować Państwu kredyt konsolidacyjny bez zabezpieczeń w postaci poręczyciela. Oprocentowanie 12,60%, prowizja 2%.
Zapisane
agnieszka
Jr. Member
**
Wiadomości: 88


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Listopada 29-11-2007, 12:50:21 »

Witam
40 tyś na okres 7 lat rata miesieczna 747 zł, brak prowizji oraz dodatkowych kosztów. nie bedzie problemów z  konsolidacja tych kredytow. na terenie wrocławia i okolic pomagam w uzyskaniu kredytu i we wszystkich formalnosciach.

pozdrawiam
agnieszka polbank
661-916-431
Zapisane

od poc?atku lutego
Wroc?aw,Boles?awiec i okolice
Pawe? Wilas
667-981-796
pawel.wilas@polbankefg.pl

Agnieszka Biernat
661-916-431
agnieszka.biernat@polbankefg.pl


Tr?jmiasto
Andrzej Belka
andrzej.belka@polbankefg.pl
661-916-293
specjalistadskredytow
Newbie
*
Wiadomości: 11


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Listopada 29-11-2007, 05:46:09 »

Witam serdecznie

Propozycja-40000 na 7 lat.
rata 700 zl.Jeśli rata jest za wysoka mozna wydluzyc okres do 10 lat.

Prosze o kontakt mls@toya.net.pl
Woj.Łódzkie i Mazowieckie
Zapisane
ness
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Listopada 29-11-2007, 11:18:38 »

Który kredyt w Polbanku jest kredytem konsolidacyjnym ?
Jakie dokumenty muszę przedstawić aby otrzymać kredyt na skonsolidowanie zobowiązań i jak wygląda sprawa ze spłatą kredytów..czy bank reguluje zobowiązania w imieniu klienta ?
Zapisane
Andrzej PolbankEFG
Newbie
*
Wiadomości: 15


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Grudnia 22-12-2007, 01:19:16 »

Oba kredyty gotówkowe oferowane przez Polbank mogą być kredytami konsolidacyjnymi. Aby wnioskować o kredyt potrzebne jest udokumentowanie dochodów oraz ksero dowodu osobistego Mrugnięcie. Przy konsolidacji wypisywane jest oświadczenie konsolidacyjne na którym opisujemy spłacane kredyty oraz wpisujemy podaną przez klienta kwotę która ma być przelana na poszczególne nr. rachunków kredytów. Klient w oświadczeniu zobowiązuje się do zamknięcia kredytów w przeciągu 30 dni.

W razie wątpliwości bądź pytań proszę o kontakt.

Andrzej Belka
ul. Chmielna 103/104
80-748 Gdańsk
tel. kom.:   661-916-293
z obsługą na terenie trójmiasta oraz okolic :]
Zapisane

Tr?jmiasto
Andrzej Belka
andrzej.belka@polbankefg.pl
661-916-293

Wroc?aw i okolice
Agnieszka Biernat
661-916-431
agnieszka.biernat@polbankefg.pl
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty konsolidacyjne  |  Wątek: Kredyt konsolidacyjny? - pomóżcie! « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines