kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: Zabezpieczenia kredytu hipotecznego « poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 Drukuj
Autor Wątek: Zabezpieczenia kredytu hipotecznego  (Przeczytany 35639 razy)
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Listopada 24-11-2007, 07:40:34 »

Ok dzięki za propozycje. Tak przy okazji w najbliższy weekend w Warszawie ( Expo XXI ) odbędą się targi mieszkaniowe. To dobra okazja by zapoznać się z ofertami i porozmawiać z przedstawicielami banków. A w dodatku wszystko w jednym miejscu, nie trzeba latać od banku do banku:) Pozdrawiam
bartek - masz moze jakis program tych targow? ja chyab sie wybiore z mezem tyleko za cholere nie wiem gdzie jest ta hala expo w wawie... ktos wie?
Zapisane
mitek
Full Member
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #16 : Listopada 24-11-2007, 08:09:25 »

tutaj masz info : http://dom.gazeta.pl/nieruchomosci/1,73497,4685502.html

pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
Aska
Full Member
***
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Listopada 24-11-2007, 09:30:42 »

Na Woli. Ulica na której jest Expo odchodzi od Kasprzaka tuz przy trasie Prymasa 1000-lecia
Zapisane

Doradca Finansowo-Kredytowy
mitek
Full Member
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #18 : Listopada 24-11-2007, 11:05:37 »

jesli dzis ktos tam bedzie to niech napisze info jak to tam wyglada bo ciekaw jestem bo dzis jednak tam nie zawitam ale moze jutro......
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Listopada 25-11-2007, 02:54:40 »

jesli dzis ktos tam bedzie to niech napisze info jak to tam wyglada bo ciekaw jestem bo dzis jednak tam nie zawitam ale moze jutro......
my tez dopiero jutro jedziemy. juz sie dowiedzialam ze ta hala jest na ulicy pradzynskiego Uśmiech ciekawe czy bedzie duzo stanowisk przedstawicieli bankow, bo na ostatnich targach w PKiN bylo niewiele...
Zapisane
mitek
Full Member
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #20 : Listopada 26-11-2007, 07:05:47 »

no slyszalem ze jest nawet spoko ale sam nie wiem czy nawet jutro dojade ;/

a zkoda bo chetnie bym podjechal zobacyzc....no nic jak ktos bedize to niech napisze co tam ciekawego jest/bylo ....
Zapisane
Barteczek
Full Member
***
Wiadomości: 198


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Listopada 28-11-2007, 06:45:54 »

Witam, jak po weekendzie? Targi zaliczone?? Jeżeli ktoś z was zawitał na Warszawskie Targi będę wdzięczny jeżeli podzieli się tu swoimi spostrzeżeniami. Hmm, a może ktoś wyhaczył jakąś super ofertę i zdradzi w jakim banku???
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Listopada 28-11-2007, 07:30:04 »

Witam, jak po weekendzie? Targi zaliczone?? Jeżeli ktoś z was zawitał na Warszawskie Targi będę wdzięczny jeżeli podzieli się tu swoimi spostrzeżeniami. Hmm, a może ktoś wyhaczył jakąś super ofertę i zdradzi w jakim banku???
ja sie wybralam z mezem ale dopiero w niedziele po poludniu wie wiekszosc nas ominela. jedyna ciekawa rzecz to udalo mi sie umowic na spotkanie z przedstawicielem expandera. zainteresowal nas zakup mieszkania budowanego przez Dom Development i okazuje sie ze wspolpracuja z Expanderem (jest ich oddzial u developera) i maja specjalne oferty. chce sie spotkac chociazby z czystej ciekawosci czy te oferty sa rzeczywiscie "specjalne" czy to tylko taki chwyt reklamowy
Zapisane
aurora
Newbie
*
Wiadomości: 47


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #23 : Listopada 29-11-2007, 12:22:02 »

jak bedziesz juz po spotkaniu to daj znac jak wyglada ta "super oferta"Uśmiech
zadne inny bank nie przypadl Ci do gustu??bo kazdy developer wspolpracuje zazwyczaj z kilkoma, a nie jednym bankiem i warto sobie wszystko porownac...
Zapisane
mitek
Full Member
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #24 : Listopada 29-11-2007, 06:39:41 »

ehh ja w koncu wogle ni dotarlem na te targi  ;/  a warto bylo wlasnie czy cos poza ta oferta bylo ? wogle duzy wybor byl Co?
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #25 : Listopada 29-11-2007, 07:39:21 »

Deweloperskie kredyty mogą być nawet tańsze troche....bo developer posiadający oferte jakiegoś banku dostaje upust...i czasem można mieć taniej niż w banku...przynajmniej o tą marżę....
Zapisane
Barteczek
Full Member
***
Wiadomości: 198


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Listopada 30-11-2007, 02:45:17 »

Dla mnie to całkiem ciekawe i warte rozważenia. Jeżeli bank decyduje się na współpracę z jakimś develeoperem to znaczy, że go sprawdził i można takiej firmie zaufać:) To znów podnosi poziom bezpeczeństwa całego starania się o mieszkanko:)
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : Grudnia 01-12-2007, 05:41:33 »

jak bedziesz juz po spotkaniu to daj znac jak wyglada ta "super oferta"Uśmiech
zadne inny bank nie przypadl Ci do gustu??bo kazdy developer wspolpracuje zazwyczaj z kilkoma, a nie jednym bankiem i warto sobie wszystko porownac...
nam zaden bank nie przypadl do gusty Język zartuje, pisalam o spotaniu z expanderem przeciez Uśmiech z tego co mowili to maja chyba 12 bankow w ofercie, w suie nie wiem jest wiecej godnych polecenia w Polsce Język
Zapisane
mitek
Full Member
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #28 : Grudnia 01-12-2007, 06:22:56 »

hm...a gdzie mozna znalezc taka liste developerow Co??
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #29 : Grudnia 02-12-2007, 12:28:54 »

Z tego co się orientuję na stronie banku...
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: Zabezpieczenia kredytu hipotecznego « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines