kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Czy jakiś bank da mi pożyczkę? « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Czy jakiś bank da mi pożyczkę?  (Przeczytany 5785 razy)
Dziadek
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« : Listopada 18-11-2007, 08:20:02 »

Mam 25 lat i nie mam odsłużonego wojska, kategoria A.
Od 23 października 2007r. pracowałem na umowę zlecenie, która zakończyła się 1 listopada. Wtedy to podpisałem umowę o pracę na czas określony, do roku 2012. Niestety jak jasno wynika z daty zatrudnienia, nie mam możliwości przedstawienia dochodów z 3 ostatnich miesięcy. Zarabiam 1100 netto + 200/300zł premii. Czy jakiś bank da mi kredyt w wysokości 2000zł na okres 24 miesięcy?? Jeśli tak to jaki? Może na oświadczenie? Co takie oświadczenie najczęściej zawiera?
Z góry dziękuję za pomoc
Zapisane
Doradca10
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Listopada 23-11-2007, 03:44:45 »

Czy umowa zleceni była w tej samej firmie?
Zapisane
specjalistadskredytow
Newbie
*
Wiadomości: 11


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Listopada 23-11-2007, 06:57:49 »

Jesli to jest ciaglosc umowy to nie powinno byc problemu.A jesli chodzi o kategorie A (jest Pan nadal w wieku poborowym) wiec wiekszosc bankow bedzie chciala zabezpieczyc sie poreczycielem.
Oswiadczenie o zarobkach i zatrudnieniu powinno zawierac te same dane co zaswiadczenie o zarobkach-czyli :
okres zatrudnienia,dochod netto lub brutto srednio z 3 ost.n-cy,Pana dane osobowe,dane zakladu pracy,pelnione stanowisko.
Oczywiscie wszystkie dane na oswiadczeniu sa weryfikowane i potwierdzane przez pracownikow.W tej chwili jest na rynku kilka ofert "na oswiadczenie"
Jesli chce Pan uzyskac blizszych informacji prosze o kontak mailowy-mls@toya.net.pl
pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Listopada 23-11-2007, 07:02:52 wysłane przez specjalistadskredytow » Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Czy jakiś bank da mi pożyczkę? « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines