kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne produkty bankowe  |  Karty kredytowe  |  Wątek: czy dostane KK « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: czy dostane KK  (Przeczytany 22041 razy)
polpager
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Grudnia 13-12-2007, 11:37:25 »

Witam,
czy mozliwe jest uzyskanie KK na podstawie dochodow z renty rodzinnej? Chodzi o to ze renta przyznawana jest do konca sierpnia i po przedstawieniu zaswiadczenia jest ponownie wznawiana na rok. Czy po zlozeniu oswiadczenia ze renta faktycznie przysluguje mi do 2014 roku (tylko co roku bedzie wznawiana) jakis bank wyda mi taka karte? (limit nie musi byc duzy. to maja byc pieniadze na jakies niespodziewane wydatki) Nie moge skorzystac z ofert dla studentow gdyz zazwyczaj wymagane jest ukonczenie co najmniej II semestru studiow.
Zapisane
agnieszka
Jr. Member
**
Wiadomości: 88


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Grudnia 15-12-2007, 12:05:24 »

witam
w Polbanku nie będzi eproblemu z uzyskaniem karty na podstawie takich dokumentów.

pozdrawiam
agnieszka biernat
polbank
661-916-431
Zapisane

od poc?atku lutego
Wroc?aw,Boles?awiec i okolice
Pawe? Wilas
667-981-796
pawel.wilas@polbankefg.pl

Agnieszka Biernat
661-916-431
agnieszka.biernat@polbankefg.pl


Tr?jmiasto
Andrzej Belka
andrzej.belka@polbankefg.pl
661-916-293
SPEC_OD_KART
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Lutego 01-02-2008, 10:03:01 »

cześć agnieszka
pracuje w kartach i chętnie wymieniłbym się poglądami i nie tylko
czekam na odpowidź
 Mrugnięcie
Zapisane
TataAMaciekPowiedzial
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Listopada 30-11-2010, 06:48:00 »

Jestem studentem 3 roku, moje dochody nie są wysokie (poniżej 1000 pln na miesiąc), czy w jakimś banku jest karta kredytowa dla mnie ?
Zapisane
mehryt
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #4 : Grudnia 15-12-2013, 11:20:50 »

Nie dostaniesz....
Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne produkty bankowe  |  Karty kredytowe  |  Wątek: czy dostane KK « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines