kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne produkty bankowe  |  Konta i rachunki bankowe  |  Wątek: Skrytka bankowa? « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Skrytka bankowa?  (Przeczytany 14053 razy)
Qba
Jr. Member
**
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« : Grudnia 21-12-2007, 05:20:10 »

Nie wiedziałem gdzie to wrzucić, a na dużej prędkości takowej potrzebuję, jestem z Warszawy... może ktoś się orientuje jakie banki, mają taką opcję, po proszę o Linki Uśmiech no i o własne odczucia jak ktoś ma takową skrytkę Uśmiech
Zapisane
Qba
Jr. Member
**
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Grudnia 22-12-2007, 03:50:32 »

Widzę, że nikt nic nie wiem, ehh google niby coś wie, ale malutko... ehh
Zapisane
judoman
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Lutego 04-02-2009, 04:52:58 »

Ja kiedyś miałem skrytke bankową w PKO. długo nie funkcjonowała, bo zmieniłem bank w innych powodów. Jest to w pełni bezpieczne.
Zapisane
trap
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #3 : Grudnia 15-12-2013, 10:48:05 »

A jakie kosztowności chcesz w niej schować? Chyba coś się za takie coś płaci... ciekawe tylko ile.
Zapisane
Heandrilf
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #4 : Sierpnia 24-08-2015, 08:17:20 »

I liked it, it was liking it a lot.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne produkty bankowe  |  Konta i rachunki bankowe  |  Wątek: Skrytka bankowa? « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines