kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty a wpis w Biurze Informacji Kredytowej (BIK)  |  Wątek: 12 lat w bik « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: 12 lat w bik  (Przeczytany 10271 razy)
rozario
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« : Stycznia 04-01-2008, 05:25:59 »

witam i chcialem opisac co mi sie wydarzylo.postanowilismy wziac z zona kredtyt na mieszkanie.wypelnilismy z posrednikiem wszystkie dokumenty tak jak trzeba ,wszystko bylo ok az do momentu kiedy posrednik zadzwonil do nas,i powiedzial ze mamy nie uregulowana sprawe za 96 rok w jakims banku.tak wynika z raportu ktory otrzymal.zorientowalem sie o co chodzi w 95 roku wzialem kredyt na tv,splacilem w go w calosci.najgorzej ze nie pamietamy w jakim banku to bylo,ale wplat dokonywlismy przez pko.bp okazalo sie ze ostatnia rata ktora wplacilismy gdzies sie zawiesila i tamten bank(ktorego nie pamietam)wpisal nas  na liste w biku nieuregulowanych wplat.i teraz jest problem.1-nie posiadam zadnej dokumentacji poniewaz wyrzucilem dawno temu .2 w ostanich 4 latach wzialem 2 kredyty na samochod ktore przed czasem  splacilem i nie mialem zadnych problemow z tymi bankami zeby dostac kredyt.z tego co wiem to podobno bik przechowuje te dane max 10 lat . najgorsze ze nie mamy duzo czasu bo do 30 stycznia musimy wplacic pieniazki na mieszkanie.
Zapisane
kredytobiorca13
Jr. Member
**
Wiadomości: 91


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Stycznia 04-01-2008, 06:02:17 »

W raporcie który pośrednik ma powinna byc adnotacja chyba który bank dokonal wpisu,jak jest to wtedy udaj sie do tego banku aby sytuację wyjaśnic.
Za coś takiego banki powinny karnie płacic dla przykładu po 10% swoch przychodów,może jakis "baran" w końcu zastanowi się co robi.....
Zapisane
rozario
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Stycznia 04-01-2008, 08:25:57 »

dzieki za porade ,ale w raporcie ktory otrzymal moj posrednik  niema zjakiego banku .on nie ma wgladu w moje dane .ja czekam teraz na raport z biku ktory mi wysle listem i tam sie dowiem co to za zaleglosc. Złość Co?
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty a wpis w Biurze Informacji Kredytowej (BIK)  |  Wątek: 12 lat w bik « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines