kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: Jak wygladają formalności « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Jak wygladają formalności  (Przeczytany 14535 razy)
gigabit
Newbie
*
Wiadomości: 14


Zobacz profil
« : Maja 17-05-2006, 11:09:09 »

Proszę o informację , jak w praktyce wygląda załatwianie kredytu. Jasne  - trzeba pójść do banku, ale  jakie wziąśc dokumenty, z kim rozmawiac - przecież nie z babka w okienku. nigdy nie brałem żadnego kredytu i nie chce sie wygłupić, a nie znam know=-how bakowego  Zawstydzony. Będę wdzięczny za praktyczne wskazówki.
Zapisane
ziut19
Full Member
***
Wiadomości: 163


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Maja 18-05-2006, 12:46:04 »

Zawsze jest ochrona. Oni najlepiej wiedza dokad sie udac. Jak nie ma specjalnych stanowisk, to i babka w okienku pomoze.  Najpierw zastanow sie dokladnie czego potrzebujesz i co ma dla Ciebie najwieksze znaczenie. Poczytaj troche tutaj i w innych miejscach o co pytac. A jak nie znasz sie wcale, to moze lepiej udac sie do posrednika. Oczywiscie dobrego i naprawde niezaleznego.
Zapisane

Prosty i drogi kredyt dostaniesz wszedzie.
Dobry, tani i przyjazny tylko u najlepszych:
ziut19@gazeta.pl
gigabit
Newbie
*
Wiadomości: 14


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Maja 18-05-2006, 08:03:15 »

Byłe w biurze doadztwa. ale przeciez oni za mnie, jak zrozumiałem, papierow nie podpisza. bede musiał sam pójśc. A nie chce ppełnic faux-pas. zawsze się stresuje w nowych miejscach i sytuacjach  Zawstydzony
Zapisane
ziut19
Full Member
***
Wiadomości: 163


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #3 : Maja 18-05-2006, 08:11:22 »

Papiery powinienes podpisac wlasnie u posrednika (w wiekszosci wypadkow). Dobry posrednik ma uprawnienia do potwierdzania danych osobowych. Takze od niego powinienes dostac liste dokumentow potrzebna do zlozenia wniosku oraz przede wszystkim oferte kredytowa najkorzystniejsza dla Ciebie wraz z wyjasnieniem wszystkich haczykow.
Zapisane

Prosty i drogi kredyt dostaniesz wszedzie.
Dobry, tani i przyjazny tylko u najlepszych:
ziut19@gazeta.pl
gigabit
Newbie
*
Wiadomości: 14


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Maja 18-05-2006, 08:39:47 »

Super. Myslałem, że oni dadzą mi namiary na bank i tam bedę wszystko załatwiał sam.
Zapisane
AGA
Newbie
*
Wiadomości: 25



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #5 : Maja 18-05-2006, 08:57:53 »

mozna tez zlozyc przez internet, nie wiem czy zauwazyles ale w gornej czesci tego forum jest menu z kredytami, a po kliknieciu wybrac kredytu ktorego szukasz i poczytac o nim i nawet zlozyc wniosek, pozniej kontaktuja sie z Toba z tego banku do ktorego wyslales wniosek.
Zapisane

http://linecard.pl -> Drukarnia przez internet
ziut19
Full Member
***
Wiadomości: 163


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #6 : Maja 19-05-2006, 02:34:11 »

Super. Myslałem, że oni dadzą mi namiary na bank i tam bedę wszystko załatwiał sam.

A jak myslisz, na czym w takim wypadku by zarabiali?
Zapisane

Prosty i drogi kredyt dostaniesz wszedzie.
Dobry, tani i przyjazny tylko u najlepszych:
ziut19@gazeta.pl
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: Jak wygladają formalności « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines