kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: Kredyt walutowy - jak nie stracić na kursie CHF czy EUR ? Pilnie potrzebuje « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Kredyt walutowy - jak nie stracić na kursie CHF czy EUR ? Pilnie potrzebuje  (Przeczytany 9250 razy)
Wojtekk
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Stycznia 18-01-2008, 09:16:24 »

Witam,

Mam kilka kredytów w różnych walutach.

Każdy widzi co się teraz dzieje z kursami walut. Frank dolar czy euro non stop zmieniają notowania i to o kilka groszy z dnia na dzień.

Dlatego, żeby nie wtopić potrzebuje mieć bieżącą kontrole nad kursami walut.
Nie mam czasu na codzienne sprawdzanie notowań NBP a pozatym nie zawsze jestem przy kompie.

Dlatego PILNIE poszukuje serwisu który przesyłał by mi codziennie notowania SMSem na tel. kom. Uwaga ważne jest dla mnie aby notowania przychodziły zawsze o tej samej godzinie!!! A nie jednego dnia o 12:35 innego o 15 następnego o 16. Nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego stała godzina jest ważna.
Będę wdzięczny za SZYBKĄ odpowiedz.

Dziękuje za każdą informacje.
Zapisane
Beata
Newbie
*
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Stycznia 18-01-2008, 09:26:37 »

No to masz błyskawice nie odpowiedz ;-)

Notowania walut - kurs NBP otrzymasz codziennie o godzinie 13:00 (oczywiście w dni robocze) sms-em ale to niestety kosztuje!

Ja od 2 lat zamawiam notowania wysyłając sms o treści KURSY na nr 7968
Koszt smsa to 9 zł plus VAT czyli 10,98

W zamian będziesz otrzymywał jednego smsa z notowaniami kilkunastu walut, codziennie w dni robocze o godzinie 13:00 przez 30 dni. To daje mniej więcej 1,5 miesiąca.

No i najważniejsze jest to, że właśnie jest to chyba jedyny serwis, który zawsze wysyła notowania o stałej godzinie.
Chociaż co roku ma problemy w pierwszych dnia stycznia - pierwsze 2-3 smsy z notowaniami się spóźnij lub przychodzą błędne.
Tak jest od 2 lat natomiast później aż do końca roku wszystko funkcjonuje OK dlatego POLECAM!
Zapisane
hejsokoly
Newbie
*
Wiadomości: 24


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Lutego 01-02-2008, 08:14:17 »

dzięki za info sprawdzilem dziala rewela!!!
Zapisane
Barteczek
Full Member
***
Wiadomości: 198


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Lutego 02-02-2008, 03:25:05 »

Niby fajnie rozumiem, że jeden sms za 9zl to ponad miesiąc usługi, tak???
Zapisane
mitek
Full Member
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Lutego 03-02-2008, 01:34:30 »

no skoro 30 dni to raczej nawet wecej Uśmiech bo wyzej jest napisane 30 dni roboczxych Uśmiech
Zapisane
Barteczek
Full Member
***
Wiadomości: 198


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Lutego 03-02-2008, 07:45:18 »

No to chyba warto  pod warunkiem, że jest to komuś potrzebne.
Zapisane
mitek
Full Member
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Lutego 04-02-2008, 01:43:57 »

no trxeba przyznac ze jest to szybki dostep do informacji tylko wydatek wtedy warty kiedy mu te informacje potrzebne sa :>
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: Kredyt walutowy - jak nie stracić na kursie CHF czy EUR ? Pilnie potrzebuje « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines