kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: jeden kredyt - wiele celów « poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: jeden kredyt - wiele celów  (Przeczytany 21274 razy)
Barteczek
Full Member
***
Wiadomości: 198


Zobacz profil
« : Stycznia 19-01-2008, 03:09:27 »

Czy ktoś może mi powiedzieć czy, a jeżeli tak to gdzie można dostać kredyt hipoteczny finansujący kilka celów?
Zapisane
true_ann
Newbie
*
Wiadomości: 25


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Stycznia 19-01-2008, 04:00:56 »

jak masz zdolnosc to np. na mieszkanie+remont to napewno dostaniesz w GE Money i MultiBanku Uśmiech
Zapisane
mitek
Full Member
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Stycznia 19-01-2008, 05:38:48 »

a jaka to zdolnosc powinna byc ?
Zapisane
Barteczek
Full Member
***
Wiadomości: 198


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Stycznia 20-01-2008, 07:38:12 »

Właśnie przeczytałem w ofercie GE, ze w ramach konsumpcyjnego moze byc przeznaczony na dowolny cel.
Zapisane
mitek
Full Member
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Stycznia 20-01-2008, 10:27:23 »

na dowolny ? czyli moge sobie np. na rozbudowe firmy przeznaczyc ? to bylo y super....
Zapisane
Romano
Jr. Member
**
Wiadomości: 64


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Stycznia 22-01-2008, 07:31:10 »

czytajac oferte GE zauwarzylem ze w zasadzie mozna chyba na wszystko, "nie zabardzo wnikaja" w  to na co sie wyda pieniadze, wydaje mi sie ze napewno na podstawowy na ktory bralo sie kredyt i jeszcze na cos.
Zapisane
Koraa
Newbie
*
Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Stycznia 23-01-2008, 12:11:22 »

Bank daje te kredyty również na tzw. cele konsumpcyjne,czyli właściwie na wszystko.
Zapisane
Barteczek
Full Member
***
Wiadomości: 198


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Stycznia 23-01-2008, 03:07:40 »

W sumie skoro jest zabezpieczenie w postaci hipoteki, to jedyne co ich interesuje to spłata na czas....
Zapisane
mitek
Full Member
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Stycznia 24-01-2008, 12:21:06 »

ale czy musze bankowi mowic na co to wydaje ? w sensie rozliczac sie jakimis fakturami czy czyms podobnym ?
Zapisane
Romano
Jr. Member
**
Wiadomości: 64


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Stycznia 25-01-2008, 12:10:16 »

mysle ze jezeli dostajemy calosc kredytu w jednej transzy to raczej nie, inaczej moze wygladac kwestia wyplaty w transzach, wtedy po zamknieciu jakiejs czesci budowy dostajemy nastepna, tak mi sie wydaje
Zapisane
Barteczek
Full Member
***
Wiadomości: 198


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Stycznia 25-01-2008, 03:46:09 »

Ja cenie prywatnosc i wolal bym nie informowac o wszystkim
Zapisane
ziut19
Full Member
***
Wiadomości: 163


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #11 : Stycznia 25-01-2008, 05:11:02 »

Czasami te dyskusje sa naprawde fascynujace:)
Tylko dlaczego sprowadzaja sie jedynie do GE?
Jesli w jednym kredycie chcemy polaczyc cele mieszkaniowe, konsolidacyjne i "dowolne", to taka opcje mamy w Millennium, Dombanku i wlasnie GE.
Ograniczen jest kilka. Glownie kwoty przeznaczone na poszczegolne cele.
W zaleznosci od tego jaka czesc przewaza, tyle (LTV) mniej wiecej dostaniemy. Jedyny wyjatek to oczywiscie Dombank, gdzie bez wzgledu na cel dostaniemy troche ponad 100%.
Cena, to najczesciej srednia wazona.
Zapisane

Prosty i drogi kredyt dostaniesz wszedzie.
Dobry, tani i przyjazny tylko u najlepszych:
ziut19@gazeta.pl
Barteczek
Full Member
***
Wiadomości: 198


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Stycznia 26-01-2008, 02:55:00 »

Dyskusje może i są nie na jakimś super wysokim poziomie, ale to dlatego, że my a przynajmniej ja nie jestem ekspertem, dlatego pytam i chyba od tego jest to forum. Tak czy inaczej dzięki za odpowiedź Uśmiech
Zapisane
mitek
Full Member
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #13 : Stycznia 26-01-2008, 07:17:10 »

hehe dokladnie ...a akurat jesli chodzi o mnie to ja mam jak do tej pory info prawie tylko z GE bo jest pod moim domem, ale dobrze jest miec i z innych bankow bo to daje dobre porownanie...
Zapisane
Barteczek
Full Member
***
Wiadomości: 198


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Stycznia 27-01-2008, 05:35:07 »

No właśnie, warto też uczyć się na błędach, a najlepiej cudzych Mrugnięcie
Zapisane
Strony: [1] 2 Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: jeden kredyt - wiele celów « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines