kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: jeden kredyt - wiele celów « poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: jeden kredyt - wiele celów  (Przeczytany 21394 razy)
mitek
Full Member
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #15 : Stycznia 27-01-2008, 11:08:01 »

no taa zeby nie bylo madry polak po szkodzie :>
Zapisane
Romano
Jr. Member
**
Wiadomości: 64


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Stycznia 28-01-2008, 03:48:29 »

ziut19 ja mam do ciebie takie pytanie kim ty jestes? mam takie wrazenie ze doradca kredytowym.

ja sie wypowiadam w sprawach w ktorych sie miejwiecej orietuje,
forum jest dla wszystkich, dla tych ktorzy cos wiedza i dlatych ktorzy nic nie wiedza, a Ty rugasz wszystkich do okola
Zapisane
mitek
Full Member
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #17 : Stycznia 31-01-2008, 12:38:01 »

no fakt wiedze ma ale za mily to nie jest :>
Zapisane
ziut19
Full Member
***
Wiadomości: 163


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #18 : Stycznia 31-01-2008, 05:17:48 »

Panowie ja rzetelnie staram sie odpowiadac na pytania. Ale jak widze, ze na cztery osoby obecne na forum, trzy wychwalaja pod niebo GE, to szlag mnie trafia Mrugnięcie (a na dodatek mam wrazenie, ze jest to reka Boga, nie bede tlumaczyl sensu w tej chwili).
Moich niemerytorycznych uwag prosze nie brac do siebie, a ja ze swojej strony postaram sie ograniczac wtrety nie zwiazane z tematem. Choc uwazam, ze w tym watku wypowiadam sie wyjatkowo profesjonalnie.
Zalozmy, ze Wy bedziecie wychwalac jeden bank a ja pozostale Uśmiech
A jesli ktos chce wiedziec kim jestem, to wystarcza dwa klikniecia i bedzie wiadomo.
Zapisane

Prosty i drogi kredyt dostaniesz wszedzie.
Dobry, tani i przyjazny tylko u najlepszych:
ziut19@gazeta.pl
mitek
Full Member
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #19 : Stycznia 31-01-2008, 06:54:19 »

hehe ok ok =] akurat z mojej strony wychwalenie GE polega na tym ze sam jestem zadowolony z ich uslug no ale nigdzie nie pisze ze sa jedyna wlasciwa opcja a proponuje pozwiedzac troche po bankach :>  choc rzeczywisce nie jestem specjalista i wszystkich realiow kredytow nie znam ....

to chyba wszystko wyjasnione Uśmiech

pozdrawiam
Zapisane
Barteczek
Full Member
***
Wiadomości: 198


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Lutego 01-02-2008, 03:24:06 »

Ziut ja już Ci pisałem, że ekspertem nie jestem a raczej hobbystą:)) A fakt, że akurat pojawiała się tu nazwa jednego z banków związane jest z tym, że omawialiśmy jedną z jego ofert, czy też podejście tego banku do jakiejś sprawy. Ja bardzo będę zadowolony jeżeli tych omawianych na forum banków będzie więcej, bo im więcej informacji tym większa możliwość wyboru. Więc nie wkurzaj się tylko pisz, pisz i jeszcze raz pisz Uśmiech Pozdrawiam serdecznie.
Zapisane
mitek
Full Member
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #21 : Lutego 04-02-2008, 01:34:35 »

no nic temat zakonczony....mam nadzieje Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 [2] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: jeden kredyt - wiele celów « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines