kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: SAMOCHoDOOWY CZY GOTÓWKOWY - PILNA PROŚBA O PORADĘ « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: SAMOCHoDOOWY CZY GOTÓWKOWY - PILNA PROŚBA O PORADĘ  (Przeczytany 14128 razy)
basten9
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« : Stycznia 22-01-2008, 12:08:36 »

Witam serdecznie!

Mam w planach w najbliższym czasie zakup samochodu, za około 20-24 tysiące złotych, od 9 do 11-letniego. Żonka nie pracuje, mamy dwójkę dzieci, mam umowę na czas określony do sierpnia (na pewno będzie przedłużóna na stałę), dostaję ponad 2,8 tys na rękę. Kredy powinien być na 4-5 lat, żeby nie zżarły nas raty ponad 600,70 złotych.

Co byście polecali? Jestem w mBanku, oglądałem tam kredyty i myślałem o gotówkowym, bo chcę kupić samochód z ogłoszenia (gratka.pl, otomoto.pl, itd.) i tak byłoby najwygodniej...?
W Santander (czy jakoś tak) trzeba mieć wpłatę własną przy takim samochodzie, a ja niestety nie dysponuję gotówką.

Kompletnie się nie znam, a sprawa zakupu samochodu jest bardzo pilna, bo musimy się sporo przemieszczać a mam dość jeżdżenia autobusem po Warszawie i przeziębionych przez to ciągle dzieci Smutny

Będe wdzięczny za wszelką pomoc.
Zapisane
WARSZAWA
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Stycznia 23-01-2008, 08:48:35 »

Witam,

jeżeli umowa o pracę do sierpnia jest kolejną Pana umową z obecnym Pracodawcą (min. druga - wlicza się okres próbny) a na zaświadczeniu lub oddzielnym dokumencie Pracodawca przyobieca Panu zatrudnienie na czas nieokreślony lub zamienimy to na poręczyciela to:

mogę Panu zaproponować pożyczkę gotówkową - 60 m-cy, rata 632,35 - wypłata 23 178,00 - decyzja i wypłata 1 godzina (po dostarczeniu kompletu dokumentów- 2 dok. ze zdjęciem Pana i Żony (u Pana jeśli nie ukończył Pan 28 lat - książeczka wojskowa), zaświadczenie o zarobkach i zatrudnieniu, przyobiecanie zatrudnienia oraz aneksy do umowy o pracę lub świadectwa pracy).

na pytania odpowiem pod nr tel. (022) 850 66 82 do 84

Pozdrawiam,
Anna Zadroga
Zapisane
agnieszka
Jr. Member
**
Wiadomości: 88


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Stycznia 23-01-2008, 09:47:45 »

w Polbanku
24 tyś na 60 mc rata 557,55zł Uśmiech

wystarczy zaswiadczeie o zatrudnieniu oraz tak jak wyżej zaświadczenie od pracodawcy że przedłuży umowę. jako mobilni doradcy dojezdzamy do klienta

pozdrawiam
agnieszka biernat
Zapisane

od poc?atku lutego
Wroc?aw,Boles?awiec i okolice
Pawe? Wilas
667-981-796
pawel.wilas@polbankefg.pl

Agnieszka Biernat
661-916-431
agnieszka.biernat@polbankefg.pl


Tr?jmiasto
Andrzej Belka
andrzej.belka@polbankefg.pl
661-916-293
najlepszykredyt
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Stycznia 24-01-2008, 04:49:30 »

weż samochodowy np
www.najlepszykredyt.com.pl   
EIG - Najlepszy kredyt samochodowy, refinansowanie samochodu, dojazd do klienta w całym kraju!, auto kredyt oprocentowany już od 3,8% rocznie, ekspresowe usługi. Jesteśmy najtańszą i najbardziej wygodną ofertą kredytową w Polsce na zakup samochodów nowych i używanych.
Zapisane
financity_pl
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #4 : Lutego 07-02-2008, 11:38:55 »

Najtańszym kredytem będzie hipoteczny ( pożyczka hipoteczna ), ale jeśli planujesz zakup samochodu to optymalny jest kredyt celowy na zakup samochodu, gotówkowy jest najdroższą formą kredytu, więc zawsze powinien być ostatecznością. Polecam zapoznać się z naszą ofertą na www.financity.pl , a w razie pytań służę bezpłatną pomocą info@financity.pl Doradca Kredytowy Financity
Zapisane
basten9
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Lutego 21-02-2008, 03:18:11 »

wybieram najprawdopodobniej Kredyt na Miarę, nie potrzeba żadnych zaświadczeń o przedłużeniu umowy...kwota kredytu 25 tys., miesięczna rata to 577zł, przez 5 lat.....

Co Pańśtwo o tym myślicie?
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: SAMOCHoDOOWY CZY GOTÓWKOWY - PILNA PROŚBA O PORADĘ « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines